Įkraunama...
Įkraunama...

Ketonemija

QUOTE(kosemalose @ 2011 10 25, 15:42)
Man susidaro ispudis, kad visi be isimties su pirmaisiais savo ketonemijos priepuoliais gauna ir dovanele ligoninej - rota ar nora.


Mano vaikui tai paprastai hipoglikemija. dar jauciu kad ne paskutinej vietoj ir riebesnis maistas  g.gif . tad mes zinom, kad pries pat miega vaikas turi gaut angliavandeniu arba blogiausiu atveju krakmolo su vandeniu. taip pat ir diena neturi buti dideliu tarpu tarp maitinimu. Bet pora kart per metus i ligoninedel tos priezasties papuolam, nes staigi virusine infekcija taip pat gali isprovokuoti ketonemija. dazniausiai taip ir buna.


na, tphu tphu , ketonemija musu drauge, bet nei roto nei noro dar nei sykio neturejom, tphu tphu kad neprisikalbeciau. uztat lygiai kaip ir jums, musu priezastis tiketina hipoglikemija, pervargimas ir dideli tarpai tarp maitinimosi, mes apseinam su kokiu saldainiu paskutiniu metu, ir aisku daznai uzkandziaujam, mamai tai vargas, ale ka darysi smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ar čia yra gyvųjų? Norėjau paklausinėti informacijos.
Kai sirgdavo seniau, mano dukrytei visuomet rasdavo acetono. Liepdavo daugiau gerti ir tiek. O pavasarį buvo labai rimta acetono bėda. Savaitę ją pykino, paskui dar pasigavo kažkokį virusiuką, tai visai acetonas sukilo iki pat viršaus. Paskui pasveikom, o dabar žiūriu ir vėl su tais pykinimais. Po nakties šiek tiek vėl radosi acetono. Kai pykina jinai nori gulėti, negali lakstyti, tokia atrodo suglebusi. Man būna baisu.
Darėmės ir echoskopiją, bet kažkaip nieko blogo sakė, jog nesimato. Dabar mums 3.5 metų. oficialiai ir ketonemijos jai niekas nediagnozavo. Gal nepataikėm su gydytojais??? Mums sako, kad vaikas mažai gerti gauna ir taip pasidaro. Na geria tai jinai mažai, nebent įkyriai su puodeliu iš paskos lakstau.
Mačiau, kad gydytojai rekomenduoja vengti riebaus maisto, bet aš tikrai nepastebėjau, kad blogai jai nuo riebaus. O pastebėjau, kad blogiau nuo saldaus bet ir tai negaliu pasakyt, kad visada. Dažniausiai aš nelabai suprantu, nuo ko jai tie pykinimai atsiranda. Dabar buvo pas močiutę, tai prisivaišino saldainiais, sausainiais ir man rodosi, kad todėl dabar ją vėl pykina. Tikrinomės ir cukrų, praeitą kartą ačiū Dievui nukrypimų neradom. Dabar nežiūrėjau. Beto liežuviukas baltas, išmatos labai skystos irgi baltos blizgančios.
Kaip jūs vaikus maitinate, ar duodate kokiu papildus? Sako, kad taip gali būti dėl vitamino D trūkumo? Ar vaikai eina į daželius, ar darželiuose jiems duoda kokį tai specialų maistą? Ar paūmėja smarkiai vaikams susirgus? Papasakokite kaip gyvenate su šia bėda.
Atsakyti
QUOTE(zydinti_gele @ 2012 08 08, 12:33)


O Jūs nebuvot pas gastroenterologą? Gal geriau būtų susirinkti visus tyrimus kiek darėte ir nueiti unsure.gif Nes kiek suprantu ketonemija, baltos išmatos yra susijusios su bloga kepenų ir kasos veikla (pataisykit kas nors jeigu klystu)....

Mano vaikas irgi ne visuomet daug geria, kartais mane net iš proto veda kai karštą vasaros dieną neisiūlau daugiau nei 360 ml puodelio gėrimo per visą dieną doh.gif kadangi turim bėdų su inkstukais, tai gana dažnai darom šlapimo tyrimu, ir net po tokių negėrimo dienų nei karto pas jį nebuvo rasta ketonų...
Atsakyti
[fquote=zydinti_gele,2012 08 08, 11:33]
Sveiki, ar čia yra gyvųjų? Norėjau paklausinėti informacijos.
Kai sirgdavo seniau, mano dukrytei visuomet rasdavo acetono. Liepdavo daugiau gerti ir tiek. O pavasarį buvo labai rimta acetono bėda. Savaitę ją pykino, paskui dar pasigavo kažkokį virusiuką, tai visai acetonas sukilo iki pat viršaus. Paskui pasveikom, o dabar žiūriu ir vėl su tais pykinimais. Po nakties šiek tiek vėl radosi acetono. Kai pykina jinai nori gulėti, negali lakstyti, tokia atrodo suglebusi. Man būna baisu.
Darėmės ir echoskopiją, bet kažkaip nieko blogo sakė, jog nesimato. Dabar mums 3.5 metų. oficialiai ir ketonemijos jai niekas nediagnozavo. Gal nepataikėm su gydytojais??? Mums sako, kad vaikas mažai gerti gauna ir taip pasidaro. Na geria tai jinai mažai, nebent įkyriai su puodeliu iš paskos lakstau.
Mačiau, kad gydytojai rekomenduoja vengti riebaus maisto, bet aš tikrai nepastebėjau, kad blogai jai nuo riebaus. O pastebėjau, kad blogiau nuo saldaus bet ir tai negaliu pasakyt, kad visada. Dažniausiai aš nelabai suprantu, nuo ko jai tie pykinimai atsiranda. Dabar buvo pas močiutę, tai prisivaišino saldainiais, sausainiais ir man rodosi, kad todėl dabar ją vėl pykina. Tikrinomės ir cukrų, praeitą kartą ačiū Dievui nukrypimų neradom. Dabar nežiūrėjau. Beto liežuviukas baltas, išmatos labai skystos irgi baltos blizgančios.
Kaip jūs vaikus maitinate, ar duodate kokiu papildus? Sako, kad taip gali būti dėl vitamino D trūkumo? Ar vaikai eina į daželius, ar darželiuose jiems duoda kokį tai specialų maistą? Ar paūmėja smarkiai vaikams susirgus? Papasakokite kaip gyvenate su šia bėda.
[/quote]

Pykinima vaikas jaucia atsibudes ryte? ar jauciat tuomet acetono kvapa is burnytes? kada valgo pries miega ir ka? tai svarbi info gastro gydytojai. beje, baltos blizgancios ismatos rodo prasta riebalu pasisavinima.

Atsakyti
prriezasti svarbu issiaiskint pirmiausia, tik tuomet galima kazka patart. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ir mes jungemes i jusu buri, esam beveik 3 metu. Is pradziu, sirgt pradejom nuo metu, kaip tik auksta temp, taip veme, maniau, kad nepernesa temp, taip sirgom kas menesi. Ligos baigesi, kai buvom 1.8 metu, ir vel prasidejo pries tris men, bet dabar be jokios ligos, nors pastebejau, kad kiekviena karta kai sukyla acetonas, turi temp., bet nesuprantu ar tai nuo maisto? ar virusas ji sukelia? nes esam net picas valge, piena gere, torta valge ir nieko.... Ligoninej nieko nepaaiskino, nei ka valgyt nei ka gert... esu sutrikus. Informacijos susigaudziau tik perskaiciau visa teme. Prasysiu siuntimo pas gastrus, gal kas parekomenduotu Kaune koki gydytoja? ir kaip jie tiria, ar reikia zarna ryti ar daro tik echo?
Atsakyti
Man net keli pažįstami medikai primygtinai rekomendavo parodyti vaiką endokrinologui. Tai dabar eisiu pas savo pediatrę ir bandysiu išpešti siuntimą, jeigu neduos - vesiu privačiai. Mūsų priepuoliai dažnėja ir stiprėja. Paskutinį kartą per 1,5 val., kol išsiruošėme ir atvykome į ligoninę, vėmė apie 10 kartų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(M.A.M.A @ 2012 11 09, 15:49)
Man net keli pažįstami medikai primygtinai rekomendavo parodyti vaiką endokrinologui. Tai dabar eisiu pas savo pediatrę ir bandysiu išpešti siuntimą, jeigu neduos - vesiu privačiai. Mūsų priepuoliai dažnėja ir stiprėja. Paskutinį kartą per 1,5 val., kol išsiruošėme ir atvykome į ligoninę, vėmė apie 10 kartų  unsure.gif


O kodel endokrinologui?
Antradieni eisiu pediatre atakuot, tai meginu issiaiskinti ko tureciau issireikalauti, nes pati tikrai ji nieko nepasiulys schmoll.gif
Atsakyti
Kiek supratau, tokie priepuoliai gali reikšti sutrikusią skydliaukės veiklą. Mūsų berniuko dar ir padidintas jautrumas - naktiniai siaubai, lunatikavimas ir pan. verysad.gif

Bet kokiu atveju, bandysiu išpešti visus reikalingus siuntimus, nes reikalai akivaizdžiai blogėja.

Deja, su pediatre šiuo atžvilgiu ir mums nepasisekė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(M.A.M.A @ 2012 11 09, 16:39)
Kiek supratau, tokie priepuoliai gali reikšti sutrikusią skydliaukės veiklą. Mūsų berniuko dar ir padidintas jautrumas - naktiniai siaubai, lunatikavimas ir pan.  verysad.gif

Idomu g.gif o as supratau tema perskaiciusi, kad blogai funkcionuoja kepenys g.gif nevirskina riebalu ar kazkaip tai ten. Man ligonineje daktare sake "medziagu apykaitos sutrikimas" daugiau nieko "isaugs" doh.gif mums pasitaiko karta i menesi, be ligoniniu neaipseinam, vyras uzsienyje, nebeturiu jegu, turiu kazka daryti verysad.gif rytoj man parves tu juosteliu ketonams slapime matuoti, gal sugebesiu kazkaip suktis
Atsakyti
QUOTE(BAiste @ 2012 11 09, 15:46)
Idomu  g.gif  o as supratau tema perskaiciusi, kad blogai funkcionuoja kepenys g.gif nevirskina riebalu ar kazkaip tai ten. Man ligonineje daktare sake "medziagu apykaitos sutrikimas" daugiau nieko "isaugs"  doh.gif  mums pasitaiko karta i menesi, be ligoniniu neaipseinam, vyras uzsienyje, nebeturiu jegu, turiu kazka daryti  verysad.gif rytoj man parves tu juosteliu ketonams slapime matuoti, gal sugebesiu kazkaip suktis

Juostelės yra labai geras ir reikalingas daiktas thumbup.gif

Mes be jų neapsieiname.
Atsakyti
QUOTE(M.A.M.A @ 2012 11 09, 16:51)
Juostelės yra labai geras ir reikalingas daiktas  thumbup.gif

Mes be jų neapsieiname.


O kada tikrinate? As apie jas irgi tik cia suzinojau doh.gif Papasakokit placiau, kas dien? Ar reciau?
Geriau tikrinti ryte ar vakare? Logiskai mastant vakare? Nes, bent jau maniskis, jei vemia tai tik ryte kai atsikelia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BAiste: 09 lapkričio 2012 - 14:54