Įkraunama...
Įkraunama...

Pagal ką renkatės vaikiną/vyrą?

Sveikos moteriskes,
Na gal kai kam tema atrodys kvailoka... Nes sakysit, gi rinkis ta kuri myli, ta ko tau reikia... na bukit geros, nerasykit sito, as ta ir pati zinau,man svarbu kiti dalykai,
Man siuo metu reikia rinktis, nes yra pora vyruku, kurie abu lb rimtai su nori su manim buti, issirinkt sunku, nes atrodo, tiek vienas, tiek kitas geras variantas, bet bijau suklyst. Na tiesiog noriu labiau gal patyriusiu merginu nuomones, i ka labiausiai reikia atkreipti demesi renkantis zmogu visam gyvenimui, nes man butent tokio reikia..
Pagal ka jus rinkotes, i ka labiausiai atkreipete demesi, i ka neatkreipete, nors gal but reikejo, kokiu klaidu pridarete,,, na man idomu viskas ka galit pasakyt is savo ir ne savo patirties
Atsakyti
niekad negali zinot, kad tai zmogus visam gyvenimui.... nes tas gyvenimas megsta kresti pokstus wink.gif
ziurek su kuriuo tau dabar smagiau, geriau ax.gif
mes ju nepazistam sunku patart.... jei ka juk gali kokia savaite su abiem susitikinet ax.gif
labiau pazinsi, gal bus lengviau nusprest rolleyes.gif
Atsakyti
manau padetu apsispresti paprasti dalykai -
kuris tau mielesnis, su kuriuo esi savimi, su kuriuo tau paprasciau,. lengviau.
kurio iprociai nenervina. su kuo gali susitaikyt. netikiu kad zmoens keiciasi, tiksliau kad tu laikui begant ji pakeisti. nebent jis pats nores kazka keist savyje.
isiziurek i ju santyki su kitais zmonem, ar jis myli vaikus?
4u.gif
Atsakyti
Man isvis keista, kaip kyla toks klausimas, kaip pasirinkti. Gal ir neblogai taip rinktis vyra del to, kad nesekmes atveju neliksit iskaudinta. Bet man toks pragmatiskas poziuris nepriimtinas: renkuosi ta, su kuriuo noriu buti, kuri myliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 11 18, 10:55)
isiziurek i ju santyki su kitais zmonem, ar jis myli vaikus?


Va čia labai geras patarimas, aš irgi siūlyčiau juo vadovautis. Žiūrėk, kaip elgiasi su savo šeima, ar rūpinasi jais, ar padeda. Jei ne, ir tu gyvenime pagalbos nesulauksi...

QUOTE(abiga @ 2009 11 18, 11:36)
renkuosi ta, su kuriuo noriu buti, kuri myliu wub.gif


Džyzus, juk parašė, kad pati tą žino...
Atsakyti
Rinkausi pagal gebėjimą mane suprasti, toleranciją. Taip pat atsižvelgiau dėl tolimesnių perspektyvų kartu - požiūrio į vaikus, santuoką, gyvenimo būdą, pokalbių temų bendrumą. Labai svarbus aspektas yra mano pačios gebėjimas jaustis ir elgtis prie Jo taip kaip noriu, t.y. būti savimi. Man svarbu ir tai, kad jausčiau, jog jis būtent Tas, nes turiu gebėti ir pati toleruoti jo minusus bei gerbti visa širdimi. Jei nejusdavau bendrumo požiūryje į gyvenimą, žinojau, kad viskas bus tik laikina.
Atsakyti
Pagal tai, kaip jauciuosi su juo, kaip mane supranta, kaip sekasi bendrauti, koks jo issilavinimas, siekiai gyvenime, isvaizda ir daugeli kitu dalyku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2009 11 18, 11:36)
Man isvis keista, kaip kyla toks klausimas, kaip pasirinkti. Gal ir neblogai taip rinktis vyra del to, kad nesekmes atveju neliksit iskaudinta. Bet man toks pragmatiskas poziuris nepriimtinas: renkuosi ta, su kuriuo noriu buti, kuri myliu wub.gif

ne pragmatiskas poziuris, o gal tiesiog stengiuosi vadovautis protu labiau, nes zinau, kad meile, o ypac ta kuria pati jauti, dar nera geru santykiu pagrindas,, vat kas bus kai ji pasibaigs po kokiu 5 metu.. del to ir sengiuos atkreipt demesi i kitus dalykus, kad apgalvot viska. Nors aisku ir su ta meile visaip buna,,, g.gif
o sunku dar ir tame, kad jie abu skirtingi, pas viena yra tai, ko as nerandu kitame, ir atvirksciai,, taip sakant juos abu sudejus i viena butu tobulas variantas kuri as aisku ir pasirinkciau thumbup.gif g.gif
beje jie abu vaikus lb myli ir rimtai apie seima galvoja wub.gif
Atsakyti
Aš visad atkreipiu dėmesį į tai, kaip jis elgiasi su šeima, ar kitais artimaisiais smile.gif Pažiūrėk kaip jis elgiasi draugų būryje, koks jis būna išgėręs (ar agresyvūs ir šakojasi ar mieli kačiukai ax.gif )

Vyras turėtų būt džentelmeniškas.
Kad jam namuose reikėtų moteris, o ne tarnaitės.

Kokie Jūsų požiūriai į buitį.

Ir ramus jausmas viduje, kad kai būni su juo tau taip gera viduj širdukėj, kad nieko nesinori wub.gif

Na ir kitų merginų patarimai puikūs wink.gif
Atsakyti
as visada ziuriu ka jis veikia gyvenime,kuom uzsiima is to irgi daug ka galima pasakyti apie zmogu g.gif
man mama nuolat kala i galva kad renkantis vaikina yra labai svarbu kad jis turetu aukstaji issilavinima,kad jo lygis nebutu zemesnis uz mano doh.gif pastoviai riejames del to su ja...
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2009 11 20, 23:48)
as visada ziuriu ka jis veikia gyvenime,kuom uzsiima is to irgi daug ka galima pasakyti apie zmogu  g.gif
man mama nuolat kala i galva kad renkantis vaikina yra labai svarbu kad jis turetu aukstaji issilavinima,kad jo lygis nebutu zemesnis uz mano  doh.gif  pastoviai riejames del to su ja...

Mano tevai ir i tai visad ziurejo, bet pamate, kad ir su tais aukstaisiais nieko gero biggrin.gif Kad ir be jo zmogus gali gerai islaikyti seima, svarbu, kad moketu piniga uzdirbt ir galva ant peciu turetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 11 21, 13:47)
Mano tevai ir i tai visad ziurejo, bet pamate, kad ir su tais aukstaisiais nieko gero biggrin.gif Kad ir be jo zmogus gali gerai islaikyti seima, svarbu, kad moketu piniga uzdirbt ir galva ant peciu turetu smile.gif


Tai va,as jai ta pati aiskinu,bet nesileidzia i kalbas..sakau kad svarbiausia koks yra kaip zmogus,ir siaip siais lakais diplomas nevisagalis.
Ale,tai ko tekejo uz mano tevo tada bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti