Įkraunama...
Įkraunama...

Kalatėjos

QUOTE(Regila @ 2005 12 05, 17:06)
Pabandyk suradusi vietos pirsta ikist kiek lenda-bus aiskiausia kas ir kaip.Gal ten pakankamai sausa,gal "diagnoze ne ta"..Ziemos metu ju reikia liet kuo maziau,lai ilsisi.Pavasari su didesne energija auga.Pati auginau,tad apuie savo auginima ir pasakoju(ka dariau ir ko ne).

AČIU ,REGILA,UŽ GERUS PATARIMUS ,BANDISIU AUGINT TOLIAU SAVO KALATĖJĄ tongue.gif GAL IR PAVIKS PERŽĖMUOTI,DABAR MAŽIAU LAISTISIU IR VISIŠKAI NEPURKŠIU LAPŲ,O KAS BUS g.gif PAŽIURĖSIM PALUKSIM,DAR NORĖJAU PAKLAUSTI O KOKIA ŽEMĘ TU NAUDOJI SPECIALIĄ GELĖMS AR IŠ DARŽO,AŠ TAI NUPIRKAU SPEC.GĖLĖMS TAI ŽINOK LABAI GREITAI IŠDŽIUSTA mirksiukas.gif
Atsakyti
Vienoj pirktinej zemej retai kada sodinu.Dazniau maisau pirktine su sodine,imaisau durpes ar tarkuotos juros putos(priklausomai ka sodinsiu).Siaip su sodine maisau pirktine,tada taip nedziusta zeme,nesusidaro pluta.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 12 05, 17:06)
Pabandyk suradusi vietos pirsta ikist kiek lenda-bus aiskiausia kas ir kaip.Gal ten pakankamai sausa,gal "diagnoze ne ta"..Ziemos metu ju reikia liet kuo maziau,lai ilsisi.Pavasari su didesne energija auga.Pati auginau,tad apuie savo auginima ir pasakoju(ka dariau ir ko ne).

o as vis delto dar karteli ryzausi ja stipriai palieti ir... gelytei geriau - lapukai jau beveik stati thumbup.gif laisciau geriamu vandeniu is butelio, gal kraninis jai netinka g.gif Dabar pasistengsiu nepersistengti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ajas @ 2005 12 09, 10:50)
o as vis delto dar karteli ryzausi ja stipriai palieti ir... gelytei geriau - lapukai jau beveik stati  thumbup.gif  laisciau geriamu vandeniu is butelio, gal kraninis jai netinka  g.gif Dabar pasistengsiu nepersistengti  ax.gif

MAN PASIDARĖ LABAI IDOMU,TAI O KOKIOS FIRMOS TUPERKI VANDĖNI,AŠ TAI VAIKUI PIRKDAVAU NEPTUNO DIDĖLI BUTELĮ,BET GĖLIŲ KAŽKAIP NEKARTO NELAIŠČIAU,TAM RĖIKALUI AŠ VISADA NAUDOJU VANDENTIKIO ,PRIPILU TRIS LITRUS PERNAKTI PASTOVI O RYTĘ JAU LAISTAU SAVO GELYTĖS g.gif ,GAL KALOTĖJOMS IRGI MŪSŲ VANDUO NETINKA ,NU ČIA TAI IDOMU g.gif mirksiukas.gif GAL IR MAN PABANDIT TAIP PAEKPĖRIMĖNTOT ax.gif
Atsakyti
Larisa, tiesa sakant, as dabar gyvenu ne Lietuvoje ax.gif , tai perku Eden vandeni, bet Lt jis brangus rolleyes.gif
Atsakyti
Labiau ne vanduo kaltas,bet mus dosni sirdis..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 12 11, 08:46)
Labiau ne vanduo kaltas,bet mus dosni sirdis..

GERAI REGILA,TU MAN TADA PARAŠYK KIĖK KARTŲ AŠ TURIU LAISTIT Į SAVAITĘ,NES PAKLAUSIAU TAVES TAI ŽIURIU JOG MANO KALTĖJĄ IŠVIS DVĖSTI PRADĖJO blush2.gif
Atsakyti
Na,vienareiksmiskai pasakyti niekada negali.Tai priklauso nuo silumos kambaryje,zemes sudetiniu daliu(durpiu daugiau ar sodo zemes-tai reiksme turi,nes viena zeme greiciau dziusta,kita ilgiau lako dregme vazone).Tiesiog vandeni,trasas,poilsi ir poilsio trukme geriausia nustatyti matant augala.Si karta as pasakojau apie tai,kaip as auginau ziema.O gali but,kad jau "uzprogramuotas dvesimas"(kaip tu sakai) del anksciau nepavykusio auginimo.Jei jau ir numirs tai ne del sio siulomo budo..Tada,gal geriau daryk kaip tau liepia sirdis..
Atsakyti
geriausia laistyti mineraliniu vandeniu.Ne gazuotu,aisku,kazkur skaiciau,kad net trasu tada nereikia.
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2005 12 11, 10:58)
GERAI REGILA,TU MAN TADA PARAŠYK KIĖK KARTŲ AŠ TURIU LAISTIT Į SAVAITĘ,NES PAKLAUSIAU TAVES TAI ŽIURIU JOG MANO KALTĖJĄ IŠVIS DVĖSTI PRADĖJO  blush2.gif


Nu va, tai dabar Regila kalta. Reikėjo tada savo galva galvoti, o ne jos klausyti. Kitą kartą, kai vėl ko nežinosi, kažin ar Regila norės patarti? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal galėtumėt padėti ir man 4u.gif suriu kalatėją "blue grass" nerandu kažkaip info nei internete nei kur kitur g.gif gėlytė labai graži, labai daug lapu turi, bet kažkas keista su ja darosi patys apatiniai lapukai pradeda nuo kraštų ruduoti plėmais... kokia jos priežiūra gal kas žinot? gal kas tokia ir turite? blush2.gif jos lapukai garbanoti toie ir labai svelnus tad nežinau ar ji mėgsta kai ja purški ( aš tai va papurškiu) nors gal nuo to ir ruduoja? g.gif help!!
Atsakyti
http://www.krukvaxte...athea&visa=Visa va čia vienintelė vieta kur kažka apie ja radau tiksliau nieko neradau o tik nuotrauka g.gif jei atidarys dar jum ...


Iš anksto dėkoju už bet kokia informacija smile.gif
Atsakyti