Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų Senelio/Senio Šalčio/Nykštuko laiškas

Ieskojau ir as savo vaikams laiskucius kas parasytu, nes pati tokiu gabumu neturiu. Nenorejau kad siustu angliskus is laplandijos, nes kazkaip juk Lietuviai turi savo seneli ir radau stai sita puslapiuka http://pasveikinkite.lt/ uzpildziau anketa, ir nusprendziau paremti Lietuvius ir uzsakyti ju paslauga. taigi laiskiukas jau atejo, Labai grazus, asmeniskas labai graziai senelis pasidziauge vaiko pasiekimais, ir prase dar siek tiek pasitaisyti tuos minusiukus, kuriuos as buvau surasius, kad gautu grazia dovana. Laiskeliai buvo pilni staigmeneliu, kas mus labai nudziugino, o butumet jus pamaciusios kokios dideles vaiku akytes buvo smile.gif kai pamate laiskus adresuotus jiems ir dar voke mazos staigmeneles. thumbup.gif labai nustebino. Dabar mazasis kruopsciai valosi dantukus, kad kaledu senelis nepamatytu jo nesvariu dantuku biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai saunu kai yra kas tokius laiskucius raso.Nes ne kiekviena mokame sudelioti graziai savo mintis ant lapo.Ir voka tikroviskai grazu padaryti.As siemet paskaicius jusu rizikavau ir uzsakiau is www.geradariai.lt laiskuti.Bus matyti ka mes gausime.Kol buvo mazesnis tai parasydavau dar pati,dabar norisi kazko ispudingesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2012 11 28, 00:04)
Ieskojau ir as savo vaikams laiskucius kas parasytu, nes pati tokiu gabumu neturiu. Nenorejau kad siustu angliskus is laplandijos, nes kazkaip juk Lietuviai turi savo seneli ir radau stai sita puslapiuka http://pasveikinkite.lt/ uzpildziau anketa, ir nusprendziau paremti Lietuvius ir uzsakyti ju paslauga. taigi laiskiukas jau atejo, Labai grazus, asmeniskas labai graziai senelis pasidziauge vaiko pasiekimais, ir prase dar siek tiek pasitaisyti tuos minusiukus, kuriuos as buvau surasius, kad gautu grazia dovana. Laiskeliai buvo pilni staigmeneliu, kas mus labai nudziugino, o butumet jus pamaciusios kokios dideles vaiku akytes buvo smile.gif kai pamate laiskus adresuotus jiems ir dar voke mazos staigmeneles.  thumbup.gif  labai nustebino. Dabar mazasis kruopsciai valosi dantukus, kad kaledu senelis nepamatytu jo nesvariu dantuku biggrin.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Man gavosi kažkoks nesusipratimas, jau imu nerimaut. Sumokėjau aš kreditu, užpildžiau anketą o man rodo kad užsakymas neapmokėtas. Ir prisiregistruot dabar jau nebepavyksta, ir telefonas nurodytas neveikia. Kokiu ten principu viskas vyksta ? (užsakymas i ir apmokėjimas) ir kaip man dabar išsiaiškinti, nes pinigai jau nuskaityti. g.gif
Atsakyti
Pas mano dukrytę per adventą kai ji būna gera ateina nykštukai ir palieka laiškelį su maža dovanėle bigsmile.gif tai stengiasi būti gera,kad aplankytų gerieji nykštukai wub.gif jie trumpučiai,bet kiek vaikui suteikia džiaugsmo tokios smulkmenos mirksiukas.gif
Atsakyti
Skubu pasitaisyti kad viskas gerai su pasveikinkit.lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snūduriukė @ 2012 11 28, 15:25)
Pas mano dukrytę per adventą kai ji būna gera ateina nykštukai ir palieka laiškelį su maža dovanėle  bigsmile.gif tai stengiasi būti gera,kad aplankytų gerieji nykštukai  wub.gif jie trumpučiai,bet kiek vaikui suteikia džiaugsmo tokios smulkmenos  mirksiukas.gif

Isduokit paslapti - kas buvo kaip maza dovanele?.. laiskas jau parasytas, salia toks kaledinis rankdarbis is popieriaus - atspausdintas, bet dar kokia smulkmenele i voka noreciau ideti, bet be saldainiu nieko nesumastau..
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2012 11 28, 14:22)
Man gavosi kažkoks nesusipratimas, jau imu nerimaut. Sumokėjau aš kreditu, užpildžiau anketą o man rodo kad užsakymas neapmokėtas. Ir prisiregistruot dabar jau nebepavyksta, ir telefonas nurodytas neveikia. Kokiu ten principu viskas vyksta ? (užsakymas i ir apmokėjimas)  ir kaip man dabar išsiaiškinti, nes pinigai jau nuskaityti.  g.gif



Man viskas gerai buvo, bet as dar norejau pasiteirauti ar nedaro kokiu akciju del daugiau laisku parasiau i info@pasveikinkite.lt ir iskart atrase. Kaip matau jau susitvarke, tikiuosi ir jus dziaugsites taip pat laiskuciu, kaip ir mes smile.gif kiek maciau, berods gruodzio 17 issiuntimas bus. na manau susisieks su jumis darbuotojai.
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2012 11 28, 16:48)
Isduokit paslapti - kas buvo kaip maza dovanele?.. laiskas jau parasytas, salia toks kaledinis rankdarbis is popieriaus - atspausdintas, bet dar kokia smulkmenele i voka noreciau ideti, bet be saldainiu nieko nesumastau..

Pirmais metais tai būdavo kinder kiaušiniai,šiemet bus tik kelios dovanos,kaip maži lego komplektukai,barbių žurnalai,lipdukai smile.gif užtat ir gaus tik tuo atveju jei bus gera,o dėl to reikia labai pasistengti smile.gif juk nykštukai blogiems vaikams nieko neneša mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snūduriukė: 28 lapkričio 2012 - 22:07
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2012 11 28, 20:19)
Man viskas gerai buvo, bet as dar norejau pasiteirauti ar nedaro kokiu akciju del daugiau laisku parasiau i info@pasveikinkite.lt ir iskart atrase. Kaip matau jau susitvarke, tikiuosi ir jus dziaugsites taip pat laiskuciu, kaip ir mes smile.gif kiek maciau, berods gruodzio 17 issiuntimas bus. na manau susisieks su jumis darbuotojai.

O kas ten tame laiške būna, smalsu ?

QUOTE(snūduriukė @ 2012 11 28, 22:07)
Pirmais metais tai būdavo kinder kiaušiniai,šiemet bus tik kelios dovanos,kaip maži lego komplektukai,barbių žurnalai,lipdukai  smile.gif užtat ir gaus tik tuo atveju jei bus gera,o dėl to reikia labai pasistengti  smile.gif juk nykštukai blogiems vaikams nieko neneša  mirksiukas.gif

Na baikit, nesakykit vaikui, kad jis blogas. Blogų vaikų nebūna, būna tik nelabai geras elgesys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snūduriukė @ 2012 11 28, 22:07)
Pirmais metais tai būdavo kinder kiaušiniai,šiemet bus tik kelios dovanos,kaip maži lego komplektukai,barbių žurnalai,lipdukai  smile.gif užtat ir gaus tik tuo atveju jei bus gera,o dėl to reikia labai pasistengti  smile.gif juk nykštukai blogiems vaikams nieko neneša  mirksiukas.gif

Na viskas aisku.. kadangi laiskus siusiu voke pastu, tai jauciu apsiribosiu tik laisku ir "pasidaryk is popieriaus darbeli" .. na nebent kokius dailesnius lipdukus uzmatysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2012 11 29, 07:53)
Na baikit, nesakykit vaikui, kad jis blogas. Blogų vaikų nebūna, būna tik nelabai geras elgesys  smile.gif

Labas rytas,teisingai,tiesiog ne taip aiškiai parašiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2012 11 28, 09:10)
Labai saunu kai yra kas tokius laiskucius raso.Nes ne kiekviena mokame sudelioti graziai savo mintis ant lapo.Ir voka tikroviskai grazu padaryti.As siemet paskaicius jusu rizikavau ir uzsakiau is www.geradariai.lt laiskuti.Bus matyti ka mes gausime.Kol buvo mazesnis tai parasydavau dar pati,dabar norisi kazko ispudingesnio ax.gif

as taip pat siemet uzsisakiau is geradariai.lt idomu ka atsius g.gif
kadangi musu sunutis dar maziukas, jam sis laiskutis nuo kaledu senelio bus perskaityti po keliu metuku wub.gif
bet norisi kad jis butu jaukus, siltas newyear.gif
Atsakyti