Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbeliai būsimoms mamoms

QUOTE(niurzga123 @ 2009 12 07, 13:54)
Mergaites, o gal matet kur galima nusipirkti striuke/palta nestukei Kaune? atrodo visur jau apejau ir nieko  doh.gif  nesciuju praduotuvese nieko nera, bazej visi paltai liemenuoti.. jau neviltis ima, i savo senaja sunkiai lendu  blush2.gif

Suprantu tave, nes pati mėnesį ieškojau paltuko. Buvau radus internetinėse parduotuvėse dailių, tačiau porai mėnesių pirkti paltuką už 300-400 lt man per brangu...
Tad nuėjau į padėvėtų drabužių parduotuvę ir nukviau paltuką ir striukę thumbup.gif
Visai dailus jie ir už abu tik 100 lt sumokėjau...
Atsakyti
QUOTE(karalaiti @ 2009 11 19, 20:44)

Kauno urmo naze-raudonoji galerija-1 sale- 4 vieta (bet ten elementarus dzinsai po 179 Lt. doh.gif , kur internete po 100 Lt. gali nusipirkti.


Buvau bazej, raudonam pasaze, tik nzn tiksliai ar ta pati cia parduotuve. bet siaip tai tikrai ne tokios ir dideles tos kainos, po 120 lt ir kelnytes ir dzinsai.. Visai siaip neblogi, storesni ziemai smile.gif man pliusas pries int parduotuves, kad gali pasimatuoti, nes jau as kaip su dydziais "pataikau" blush2.gif

Dar beje, gruodi Bimbo Italija parduotuvese 50 proc nuolaida nestuke.gif drabuziams.
tik kad ten kainos ir taip nemazos, tai as pvz negaliu sau leist pirkti paprasta plona megztuka uz 150 (jau su nuolaida) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2009 12 07, 19:24)
Buvau bazej, raudonam pasaze, tik nzn tiksliai ar ta pati cia parduotuve. bet siaip tai tikrai ne tokios ir dideles tos kainos, po 120 lt ir kelnytes ir dzinsai.. Visai siaip neblogi, storesni ziemai smile.gif man pliusas pries int parduotuves, kad gali pasimatuoti, nes jau as kaip su dydziais "pataikau"  blush2.gif

Dar beje, gruodi Bimbo Italija parduotuvese 50 proc nuolaida  nestuke.gif drabuziams.
tik kad ten kainos ir taip nemazos, tai as pvz negaliu sau leist pirkti paprasta plona megztuka uz 150 (jau su nuolaida) doh.gif


As buvau sawanoj tai pirkau velevetus uz 99 litus, ant etiketes buvo parasyta 159litai. Cia kaledoms dabar visos kelnes po 99lt pas juos. Pigiau kolkas niekur neteko surasti.

Kelnes pirkau jau paskutini karta biggrin.gif nes jau tuoj tuoj tuoj nestuke.gif vaziuosiu gimdyti thumbup.gif
Atsakyti
Maciau Kaune Donelaicio g kaskokia parduotuve busimoms mamoms,bet uzejus nebuvau nezinau asortimento Priesais snoro banka
Atsakyti
Aš kai ieškojau suknelės, važiavau į sawaną. Tikėjausi normalios pardutuvės doh.gif Tai dar skambinu tam vyrukui ir klausiu kur ta jūsų parduotuvė, aš jos nerandu doh.gif Bet niek, nusivedė ten pas save, papasakojo apie prekes ir rekomendavo suknelę turguje pirkti smile.gif Išėjau iš jo su tympomis rankose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 08, 13:15)
Aš kai ieškojau suknelės, važiavau į sawaną. Tikėjausi normalios pardutuvės  doh.gif  Tai dar skambinu tam vyrukui ir klausiu kur ta jūsų parduotuvė, aš jos nerandu  doh.gif  Bet niek, nusivedė ten pas save, papasakojo apie prekes ir rekomendavo suknelę turguje pirkti smile.gif Išėjau iš jo su tympomis rankose biggrin.gif


o man patiko tas vyrukas blush2.gif svarbu kaina maza, koks skirtumas kur ta parde, bent jau man g.gif
p.s. bet timpas vis tiek pirkai, nes as ir susigundziau del kainos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karalaiti: 08 gruodžio 2009 - 12:38
QUOTE(karalaiti @ 2009 12 08, 13:36)
o man patiko tas vyrukas  blush2.gif svarbu kaina maza, koks skirtumas kur ta parde, bent jau man  g.gif
p.s. bet timpas vis tiek pirkai, nes as ir susigundziau del kainos....

drinks_cheers.gif Tai ir man jis labai patiko, taip parastai ir gražiai viską paaiškino. Ir tympų kasina tikrai gera thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 08, 13:15)
Aš kai ieškojau suknelės, važiavau į sawaną. Tikėjausi normalios pardutuvės  doh.gif  Tai dar skambinu tam vyrukui ir klausiu kur ta jūsų parduotuvė, aš jos nerandu  doh.gif  Bet niek, nusivedė ten pas save, papasakojo apie prekes ir rekomendavo suknelę turguje pirkti smile.gif Išėjau iš jo su tympomis rankose biggrin.gif


joa, as irgi nuvaziavau, sakau parodykit paltuku kur internete yra pas jus pirkt. sako: tai kad neturim, jie tik internete yra ax.gif o jau kai variau tai tikejaus dideles pardes su daug prekiu blush2.gif
o donelaicio g, kaip cia kazkuri rase, yra "dar ne mama" bet man tai kazkaip ten schmoll.gif
panasu kad asortimentas ju jau 10 metu tas pats doh.gif vyras juokes, kad striukes kaip pas jo mama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2009 12 08, 14:15)
joa, as irgi nuvaziavau, sakau parodykit paltuku kur internete yra pas jus pirkt. sako: tai kad neturim, jie tik internete yra  ax.gif  o jau kai variau tai tikejaus dideles pardes su daug prekiu  blush2.gif
o donelaicio g, kaip cia kazkuri rase, yra "dar ne mama" bet man tai kazkaip ten  schmoll.gif 
panasu kad asortimentas ju jau 10 metu tas pats  doh.gif  vyras juokes, kad striukes kaip pas jo mama  blink.gif


as ir ten buvau Donelaicio, bet rubai tai man nepatiko, nes brangus ir kazkokie nemadingi. o su paltais tai jo, problema, as tai is drauges XL dydi pasiskolinau, ir varineju... biggrin.gif sawanoj sake juos uzsako ir per 7 d. dienas pristato, man jie labai patiko, bet susilaikiau, kiek jau cia beliko... g.gif
Atsakyti
Aš paltuką pirkausi Būk mama parduotuvėj... Bet va pažiūrėjau kontaktus kaune deja jos nėra 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, o ar verta i sawana vaziuoti del kelnyciu madingesniu, noriu i apacia siaurejanciu, kad i batus tiktu blush2.gif nes jau sedziu siandien darbe su prasegta saga ir bijau, kad savo maziuliui nosies nenuspausciau doh.gif
Atsakyti