Įkraunama...
Įkraunama...

Kas būtų, jei savo plaukučius išplautume

Paemiau ir palyginau sudėtis savo suns ir savo sampuno:

Kerastase

Aqua, Sodiumd Laureth Sulfate,Lauryl glucoside, cocamidopropyl betaine, cocamide dea, PEG-12 dimethicone, Glycol Distearate, cocamide MEA, Laureth-10, Sodium chloride, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, hydrolized keratin, hydrolized silk protein, biotin, niacin, panthenol, linoleic acid, citric acid, kathon CG.

Suns (pavadinimo neatsimenu, nes etikete nusilupo)

Deionized water, sodium fatty ether sulfate, cocamidopropyl betain, polyquaternium 10, xanthan gum, coconut oil, algae,d-pathenol.

Sudetys beveik identiskos (paboldinau sutampancias dalis), tik kad suniskam sampune daaaug maziau chemijos.
Kaina skiriasi mazdaug 20 kartu doh.gif

Plaukai vienodi su abiem isplovus, bent jau man,bet as siaip neisranki sampunam, jei tik jie nepadaro sarkos lizdo ant galvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 26 kovo 2011 - 16:56
QUOTE(mexica @ 2011 03 26, 17:31)
Paemiau ir palyginau sudėtis savo suns ir savo sampuno:

Kerastase

Aqua, Sodiumd Laureth Sulfate,Lauryl glucoside, cocamidopropyl betaine, cocamide dea, PEG-12 dimethicone, Glycol Distearate, cocamide  MEA, Laureth-10, Sodium chloride, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, hydrolized keratin, hydrolized silk protein, biotin, niacin, panthenol, linoleic acid, citric acid, kathon CG.

Suns (pavadinimo neatsimenu, nes etikete nusilupo)

Deionized water, sodium fatty ether sulfate, cocamidopropyl betain, polyquaternium 10, xanthan gum, coconut oil, algae,d-pathenol.

Sudetys beveik identiskos (paboldinau sutampancias dalis), tik kad suniskam sampune daaaug maziau chemijos.
Kaina skiriasi mazdaug 20 kartu  doh.gif

Plaukai vienodi su abiem isplovus, bent jau man,bet as siaip neisranki sampunam, jei tik jie nepadaro sarkos lizdo ant galvos.

Iš tikro tai nieko identiško čia nematau tik kad ta viena sudedamoji dalis,o jau vanduo tai čia gi nesiskaito jis visur ieina.
O šeip tai kaip ir ne sudėtį reikalas o pH skiriasi šunų ir žmonių šampūnų,tad ilgesnį laiką naudojant ne žmonėns skirtas priemones plaukai slikt pradėt gali,galvą nieštėt,bert galvos odą,alergijos visokios ir pan Apie kainų skirtumą tai vėlgi,maniškio šuns prof šampūnas Vellus'as kainuoja dvigubai negu maniškis Goldwell'as..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shelly: 26 kovo 2011 - 16:52
Paskaiciaus sia tema tai pasijuokiau lotuliukas.gif Bet mane sudomino g.gif Nes girdejau kad yra kaskoks arkliu sampunas uodegoms. Prisiskaiciau daug apie ta sampuna, ir dauguma moteru ju naudoja. Jis pagreitina plauku augima. Dauguma ju yra labai patenkintos. Tik tas sampunas labai dvokia. Pavadinimo neprisimenu doh.gif Bet gal esate kaska panasaus girdejusios? Arba isbandziusios?
Atsakyti
Išsiplaunu ir aš plaukus šuns šampūnu. Kvepia skaniai nesivelia biggrin.gif Ko nepasakysi apie šampūna, kurį skolinausi iš mamos. Tiek mano, tiek šuns šampūnai profesionalūs - poveikis toks pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar yra atsiliepimu is ilgesny laika naudojusiu, ar kad sita tema buvo isjuokta visos pasislepet? g.gif 4u.gif 4u.gif As uzsisakiau sampuna ir kondicionieriu arkliams, lauksim isbandyti. Visada bandau vis kazka naujo, nuo brangiausiu iki pigiausiu smile.gif Beje, ant siu gaminiu yra atskiros instrukcijos kaip naudoti arkliukui ir kaip zmogui, tai matyt tikrai dar niekas nenumire, jei tokia paklausa g.gif Grysiu po menesiuko pasipasakoti kaip sekas, sekmes man biggrin.gif 4u.gif






Atsakyti
mano plaukuciai smuko, ir ko tik neisbandziau doh.gif kol vyro nepaprasiau, kad parveztu is rusijos arkliu sampuno biggrin.gif dabar plaukai nebesmuka ir atsigavo thumbup.gif esu labai tuo patenkinta.
Aisku sampuna uzsake tiesiai is fabriko, nes parduotuvese buna labai daug "padelku"
Atsakyti
Matau, kad labai sena si tema, bet, merginos, norejau pasidziaugti, nes pirma karta gyvenime, nuo tada, kai pradejau dazyti plaukus, jauciu ir realiai matau, kad turiu grazius, atsigavusius juos. O esme ta, kad jau apie pusantro menesio naudoju sampuna skirta arkliams. Ir ne reklama cia, o tik noriu pasakyti toms, kurios labai priesiskai nusiteikusios pries juos. Pastebejau, kad bent mano plaukams, tai jokiu budu nebetinka jokie kondicionieriai ir kaukes, nes isplovus tuo sampunu ir panaudojus dar kokia priemone, plaukai tarsi padengti kazkuo tampa ir jie lyg siaudiniai, o jei vien sampunu isplaunu, tai jie tiesiog nuostabus. Tiesa, taip pat pora kartu per savaite naudoju argano ir dar vieno aliejaus kaukes. Bet juos naudoju, kad plaukai augtu ir nesisakotu galiukai. Nuo dazymo ir labai sauseja. Ir esu be galo dekinga, kad viena panele prasitare apie sampuna arkliams, na nuostabus daiktas. Vien jau finansiniu poziuriu, kas menesi sutaupau apie 100 lt, nes nebenaudoju jokiu kaukiu ir kondicionieriu, bei nebeperku sampunu, kurie man tikrai nepigiai atsieidavo.
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2014 09 25, 21:02)
Matau, kad labai sena si tema, bet, merginos, norejau pasidziaugti, nes pirma karta gyvenime, nuo tada, kai pradejau dazyti plaukus, jauciu ir realiai matau, kad turiu grazius, atsigavusius juos. O esme ta, kad jau apie pusantro menesio naudoju sampuna skirta arkliams. Ir ne reklama cia, o tik noriu pasakyti toms, kurios labai priesiskai nusiteikusios pries juos. Pastebejau, kad bent mano plaukams, tai jokiu budu nebetinka jokie kondicionieriai ir kaukes, nes isplovus tuo sampunu ir panaudojus dar kokia priemone, plaukai tarsi padengti kazkuo tampa ir jie lyg siaudiniai, o jei vien sampunu isplaunu, tai jie tiesiog nuostabus. Tiesa, taip pat pora kartu per savaite naudoju argano ir dar vieno aliejaus kaukes. Bet juos naudoju, kad plaukai augtu ir nesisakotu galiukai. Nuo dazymo ir labai sauseja. Ir esu be galo dekinga, kad viena panele prasitare apie sampuna arkliams, na nuostabus daiktas. Vien jau finansiniu poziuriu, kas menesi sutaupau apie 100 lt, nes nebenaudoju jokiu kaukiu ir kondicionieriu, bei nebeperku sampunu, kurie man tikrai nepigiai atsieidavo.


o koki butent arkliu sampuna naudojat?
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2014 09 25, 22:29)
o koki butent arkliu sampuna naudojat?

Ispaniskas kazkoks. Melsva etikete su arklio galva, bet ne foto, o piestine. As net veterinoriaus prasiau kad uzsakytu, tai dabar, bent Siauliuose jo yra smile.gif
Atsakyti