Įkraunama...
Įkraunama...

Mažo žmogaus - maži rūpestėliai

Naujas foto konkursas: Mažo žmogaus - maži rūpestėliai


Ne viena mama ar tėtis išgirdę sakant: „Kūdikiai tik miega ir valgo, valgo ir miega...“ pasipiktina. Tėveliai tai jau tikrai žino, kaip greit ir kiek daug mokosi kūdikis kiekvieną dieną, kiek daug mažų rūpestėlių turi mažas žmogutis: pasiekti geidžiamą daiktą, „paragauti“ kojos pirštą, pamėginti atsisėsti, ropoti, suploti „katučių“, vaikščioti, susipažinti su bendraamžiais, dalintis žaisliukais ir patirti daugybę nuotykių, tyrinėjant aplinką. Kad kūdikis pažindamas pasaulį jaustųsi patogiai ir rūpestėliai būtų kuo mažesni, jo užpakaliukas turėtų būti sausas. Sauskelnės „Bambolina“ dovanoja Jums naują foto konkursą - „Mažo žmogaus - maži rūpestėliai“

Siųskite konkursui vieną nuotrauką mažylio/-ių, kuriam dabar nuo 0 iki 2 metų (ir kuris dar dieną-naktį draugauja su sauskelnėmis). Išrinkite tokią nuotrauką, kurioje užfiksavote savo mažojo žmogučio dienos „darbus“, pasiekimus bei rūpestėlius. Lauksime ypatingų, įdomių, juokingų ir kt. kadrų.

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! taisyklės čia

Sugalvokite nuotraukai originalų, šmaikštų pavadinimą, taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2005 10 31 iki 2005 11 10

Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 11 11 – 2005 11 17

Net 5 šauniausiose nuotraukose užfiksuoti mažyliai džiaugsis įspūdingais prizais!!!

I vieta - 4 didelės "Bambolina" sauskelnių pakuotės!
II vieta - 3 didelės "Bambolina" sauskelnių pakuotes!
III-V vietos - po 1 didelę "Bambolina" sauskelnių pakuotę!
Ne prabanga būti sausam!

(Todėl dar kartą primename būtiną konkurso sąlygą - laukiame tų mažylių nuotraukų, kurie dar nuolat dėvi sauskelnes!)

[attachmentid=36674]


Paraiškas konkursui (www.supermama.lt/foto) galima bus pildyti jau pirmadienį! bye1.gif
Atsakyti
jauciu labai graziu ir juokingu nuotraukeliu sulauksime siame konkurse biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip gaila, kad mes nebeįtelpam į amžiaus kategoriją ir nebedraugaujam su sauskelnėm jau seniai... cry.gif
Bet draugavom būtent su "Bambolina" - mums jos ir labai patiko, ir tiko biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelėdžiukė @ 2005 10 31, 06:44)
Kaip gaila, kad mes nebeįtelpam į amžiaus kategoriją ir nebedraugaujam su sauskelnėm jau seniai... cry.gif

Džiaugtis reik wink.gif Per tas sauskelnes vieni nuostoliai cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš manau bus linksmas konkursiukas biggrin.gif
Atsakyti
turiu keleta tinkanciu nuotrauku is ankstesniu laiku, kai maziukai buvo metinukai. Bet kaip suprantu- negaliu dalyvauti. Kadangi pampersu man nereikia, jei laimeciau, padovanociau remiamiems vaikuciams
Atsakyti
Mes tai irgi turim viena nuotraukitia,kaip tik konkursui.Nes man taip pasisekė,kad šalia buvo fotikas.Labai šaunus turi but konkursas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Dukrai irgi nereik sausklenių jau, bet siunčiu jos nuotrauką, nes mažiukas dar tikrai tik guli ir valgo,
o laimės atveju sauskelnes broliui uždirbtų sesė smile.gif
Bet jei taip negalima tai prašau netvirtinti mūsų nuotraukos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAISY: 31 spalio 2005 - 11:11
Aha, ir man įdomu - ar galima dalyvauti konkurse su savo vaiko nuotrauka iš to nurodyto laikotarpio, nors šiuo metu jau seniai jam sauskelnių nebereikia? Tiesą sakant, uždrausti tokiems vaikams dalyvauti būtų nesąžininga, nes pvz. konkurse "Labas, mokykla" buvo leidžiama dalyvauti ir darželinukams ax.gif Tokiu atveju gautųsi nelygybė - mažiukus visuomet "pritempinėjam" prie temos, o dičkių jau negalima rolleyes.gif
Atsakyti
mano mergicka butinai dalyvaus, nors ir naudojam tik "Pampers" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 10 31, 11:53)
turiu keleta tinkanciu nuotrauku is ankstesniu laiku, kai maziukai buvo metinukai. Bet kaip suprantu- negaliu dalyvauti. Kadangi pampersu man nereikia, jei laimeciau, padovanociau remiamiems vaikuciams

Labai kilnu, taciau konkursas yra musu nariu vaikuciams 4u.gif
Manau, kad remtinus vaikucius paremsite pacios, juk Jus tokios saunuoles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 10 31, 12:39)
Aha, ir man įdomu - ar galima dalyvauti konkurse su savo vaiko nuotrauka iš to nurodyto laikotarpio, nors šiuo metu jau seniai jam sauskelnių nebereikia? Tiesą sakant, uždrausti tokiems vaikams dalyvauti būtų nesąžininga, nes pvz. konkurse "Labas, mokykla" buvo leidžiama dalyvauti ir darželinukams  ax.gif Tokiu atveju gautųsi nelygybė - mažiukus visuomet "pritempinėjam" prie temos, o dičkių jau negalima  rolleyes.gif

Remejai pageidavo butent mazyliu kurie dar naudoja sauskelnes, o ir siaip buvo daug konkursu kur reikalavimas buvo, kad butu mama smile.gif Kiekvienas konkursas yra skirtas tam tikrai grupei, kaip ir konkursas su sterimaro piesiniais juk tokie maziukai dar nepiesia schmoll.gif tai kaip su jais?
Be to bus dar konkursu, ne jau taip svarbu visuose dalyvauti? mirksiukas.gif
Atsakyti