Įkraunama...
Įkraunama...

Mažo žmogaus - maži rūpestėliai

Ohoho kiek balsų surinkome!!! labai visiems ačiū smile.gif))))
Atsakyti
valio laimetojoms
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 11 11, 15:56)
Norėjau paklaust  ax.gif
Ta nuotrauka "Mama kažkur užtruko...teks atsargas panaudot..."  smile.gif  Tai ten tiek mamos pieno???  bigsmile.gif  Tai bent  thumb_yello.gif

Ir ne tik... dar ir trečias stalčius pilnas... ir keli svetimi vaikiukai pamaitinti...

QUOTE(Agotukas @ 2005 11 11, 15:59)
Aga, as ir sita fotke atkreipiau demesi  rolleyes.gif Neblogos atsargos, iki astuoniolikos uzteks laugh.gif

Deja ( o gal ir gerai) saviškei neprireikė ir visas šitas atsargas "suvalgė" kanalizacija tongue.gif

AČIŪ visoms už mus balsavusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikiname visus dalyvius ir nugalėtojus! Apie prizų atsiėmimo tvarką pranešime jau greit, kai tik suderinsime patogiausią variantą, informuosiu jus asmeniškai!
Atsakyti
NUOSIRDZIAUSI SVEIKINIMAI NUGALETOJAMS!VALIO!!! clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif ax.gif Sveikos, nuotraukos visai butu puse velnio, bet puse ju nematau irgi jokio veiksmo : sedi ir ziuri, guli ir ziuri ir t.t.
Man tai cia nieko, bet musu dainuojancios nepatvirtinot atseit veiksmo nera. Bukit atidesnes kituose konkursuose.
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2005 11 18, 08:12)
4u.gif  ax.gif  ax.gif Sveikos, nuotraukos visai butu puse velnio, bet puse ju nematau irgi jokio veiksmo : sedi ir ziuri, guli ir ziuri ir t.t.
  Man tai cia nieko, bet musu dainuojancios nepatvirtinot atseit veiksmo nera. Bukit atidesnes kituose konkursuose.

Atvirai pasakius nusibodo skaityti piktus pasisakymus... yra nuortaukoje veiksmas ar nėra... nu pagalvokit logiškai, kaip nuotraukoje gali matytis veiksmas, jei įmanoma įžvelgti tik sustabdytą akimirką. Jei konkurso pavadinimas visą apimantis ir labai nekonkretus, tai kiekvienas savaip supranta kas tinka ar ne...
Atsakyti
[attachmentid=39518]

Dar kartą sveikiname konkurso "Mažo žmogaus - maži rūpestėliai" nugalėtojus ir kviečiame ant iškilmingos apdovanojimų pakylos clap_1.gif

first.gif Pirmąją vietą užėmė nuotrauka "Raišteliauju smile.gif belaukdamas, kol tėvelis parplauks"

[attachmentid=39509]

raganele, sveikiname tave ir apdovanojame firminiu supermama.lt aukso medaliu! clap_1.gif

[attachmentid=39515]

O "Bambolina" dovanoja "raišteliautojui" net 4 dideles "Bambolina" sauskelnių pakuotes! thumbup.gif


second.gif Antrąją vietą laimėjo nuotrauka - "Mama manęs nenuprausia, tai pati išsiskalbsiu smile.gif" tongue.gif

[attachmentid=39510]

crristinka, sveikiname ir apdovanojame firminius supermama.lt sidabro medaliu clap_1.gif

[attachmentid=39516]

O mažoji švaruolė nuo "Bambolinos" dovanų gaus net 3 dideles "Bambolina" sauskelnių pakuotes! thumbup.gif

third.gif Trečiąją vietą užėmė nuotrauka - "Visą dieną aš jų ieškojau..." rolleyes.gif

[attachmentid=39511]

Degute, sveikiname laimėjus firminį supermama.lt bronzos medalį

[attachmentid=39517]

o rūpestingajam mažyliui - 1 didelė "Bambolina" sauskelnių pakuotė! clap_1.gif good.gif

IV-ąją vietą laimėjo nuotrauka - "ALIO! Kur mano sauskelnių užsakymas??!!"

[attachmentid=39512]

Stiuardese, sveikiname! O atžalėlę galime nuraminti - netrukus gausite "užsakymą" tongue.gif - 1 didelę "Bambolina" sauskelnių pakuotę! thumbup.gif

V-ąją vietą šįkart dalijasi net dvi vienodai šaunios nuotraukos clap_1.gif : "Ko žiūrit? Sunku man! Kakų darau!"

[attachmentid=39514]

bei "ot , begėdžiai... atėmė visus Halloween'o saldainius..."

[attachmentid=39513]

Sveikiname ir Edith, ir rapoliutę užėmus garbingas penktąsias vietas ir siunčiame judviejų mažyliams nuo "Bambolinos" po 1 didelę sauskelnių pakuotę! thumbup.gif


Ačiū visiems dalyviams!

[attachmentid=39518]

[attachmentid=39519]

Atsakyti

 i 
Visoms laimėtojoms šiandien buvo išsiųstos asmeninės žinutės dėl prizų. Jei kuri dėl kokių neaiškių priežasčių negausite jos, būtinai parašykite man. Pakartosiu žinutę. Lauksiu skubių atsakymų. Kuo greičiau surinksime visų laimėtojų reikiamus duomenis, tuo greičiau gausite prizus, ačiū!  
Atsakyti