Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

QUOTE(Vitulka @ 2012 03 15, 20:23)
Smilties pylimo g. nėra būrėjos?  g.gif  žinau, kad buria valandą


Yra būrimo salonas ten, ima 50Lt už pusvalandi, o tokia moteriškė ima 20Lt ir buria valandą, dvi, bet maN NIekas neissipildė schmoll.gif
Net nematė, kad vestuvės tuoj bus, vaikelis ir .t.t
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2012 03 22, 19:21)
gal numeriuka kartais zinote tos burejos?smile.gif

Kita savaite paklausiu ir parasysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2012 03 22, 19:21)
gal numeriuka kartais zinote tos burejos?smile.gif

Tik šiandien pavyko sužinoti Laimutės telefoną 8684 68655 4u.gif
Atsakyti
Labuka,

gal kuri buvote pas sia bureja http://www.burimaskortomis.lt/?
Jos vardas Jevgenija Bazenova. Neradau anei jokios info, anei vieno nei gero nei blogo atsiliepimo. Kazko traukia pas ja nueit, bet noretusi astiliepimu. Gal kuri turi kokios info apie ja?
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif Galiu pasakyt apie bureja Grazina is Palangos, kad ji tiesiog nereali. Tikrai ne tik is kortu ji mato, bet kazkokiu dar vidiniu regejimu. Ir daugiau tiesos, nei galima butu isivaizduoti ar tiketis einant pas ja. O reklamos daug nes ji dar ir rasytoja. Tai va. Juk ir burejoms reikia valgyt ir mokescius moket mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nellija77 @ 2012 04 17, 18:22)
Sveikos, merginos  smile.gif  Galiu pasakyt apie bureja Grazina is Palangos, kad ji tiesiog nereali. Tikrai ne tik is kortu ji mato, bet kazkokiu dar vidiniu regejimu. Ir daugiau tiesos, nei galima butu isivaizduoti ar tiketis einant pas ja. O reklamos daug  nes ji dar ir rasytoja. Tai va. Juk ir burejoms reikia valgyt ir mokescius moket  mirksiukas.gif

Na, o man tai atvirkščiai... Ta prasme, tik atėjus, ne iš kortų ji man tokių "vėjų" prisakė, kad net nežinojau, ar pasilikti ar jau išeiti doh.gif Bet pasilikau ir kortų būrimui, ir mano nuomone yra tokia, kad jai labai labai trūksta patirties, nes aiškinant kortų reikšmes labai abejojo, ar teisingai sako, kartą net atsiprašė ir pasakė visai kitokią reikšmę, todėl man nelabai ji patiko.
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2012 04 17, 18:32)
Na, o man tai atvirkščiai... Ta prasme, tik atėjus, ne iš kortų ji man tokių "vėjų" prisakė, kad net nežinojau, ar pasilikti ar jau išeiti  doh.gif Bet pasilikau ir kortų būrimui, ir mano nuomone yra tokia, kad jai labai labai trūksta patirties, nes aiškinant kortų reikšmes labai abejojo, ar teisingai sako, kartą net atsiprašė ir pasakė visai kitokią reikšmę, todėl man nelabai ji patiko.



Nieko nuostabaus, gyvenam ir mokomes. Taip ir jos. O dar yra dienu kai tiesiog tragiskai nekrenta korta nors tu ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2011 10 14, 08:47)
Virs 80 tai tikrai. Neatrodo, kad nusisneka.  unsure.gif



QUOTE(Kam @ 2011 10 15, 18:49)
Man ji DAR POKOLKAS NENUSIPEZA smile.gif  bet jau senai bebuvau priesh 3m kazkur paskutini syk.


Ji gyvena Mokyklos gatveje?
Atsakyti
Klausimeslis:
1. kiek laiko buria?
2. kokiomis priemonemis?

Olia, Vanda(ekstrasensu), Aleksandras (beja jis Lietuvoje) ir is mokyklos gatves bureja?

Atsakyti
QUOTE(vysnia1313 @ 2012 04 25, 22:25)
Klausimeslis:
1. kiek laiko buria? 
2. kokiomis priemonemis?

Olia, Vanda(ekstrasensu), Aleksandras (beja jis Lietuvoje) ir is mokyklos gatves bureja?


Svarbu ne kiek laiko buria manau, o kaip buria.. kas is to kad tau 1h pilstys is tuscio i kiaura, geriau 10 minuciu ir viskas buna aisku kaip ant delniuko...
Eik pas Aleksandra geriau
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 04 26, 00:00)
Svarbu ne kiek laiko buria manau, o kaip buria.. kas is to kad tau 1h pilstys is tuscio i kiaura, geriau 10 minuciu ir viskas buna aisku kaip ant delniuko...
Eik pas Aleksandra geriau

į mokyklos gatvę...
Atsakyti
o kaip si ir kiek ji ima uz burima ir kaip buria? - 21. Vilma( Žardės 18)- 860850050
Atsakyti