Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbukai

Rodykime ir aptarinėkime darbelius toliau. Registruojuosi:
user posted image
Atsakyti
nu grazus darbelis ,bes kas tai yra ELIJA g.gif manau i remeli unsure.gif ,bet nesu tikra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andren: 22 lapkričio 2009 - 00:15
Na cia buvo pavadinta rėmeliu, bet man labiau panašu į nišą sienoje smile.gif galima į tas angeles žvakutes įdėti blush2.gif būtų gražu ax.gif Paviršius visas suskilinėjęs, bet gaila, nesimato - po "svečių" apsilankymo bute, senasis fotikas nefiksuoja mirko funkcijos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 22 lapkričio 2009 - 00:55
o man dar kazkokio cinkelio truksta jam,uzbaigtumo,gal reiktu dar su rozytem pazaist,ar pamegint paseseliuot 4u.gif wub.gif
Atsakyti
nezinau kur uzduot klausimuka tongue.gif

norejau grazu foto remeli padaryt, ir radau labai pdabangiai atrodancia servetele..ir galvoju ar ja visa galima isklijuot remeli? nes karpyt tu motyvu nelabai kaip iseis
kaip jus padarot didelius fonus spalvotus? ar ja kazkaip gabaliukais klijuot? blush2.gif
gal kas patars. dekui smile.gif
Atsakyti
mano pirmi svilėsiai blush2.gif 4u.gif

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=*meduota*,2009 11 22, 13:07]
mano pirmi svilėsiai blush2.gif 4u.gif

Kaip pirmi darbeliai tai visai gerai ir tvarkingai padaryti thumbup.gif Tik gal ozkutei irgi reikejo pritapyti fono spalva tarp koju mirksiukas.gif Kitame darbelyje pabandyk ir paseseliuoti, pamatysi kaip pagyveja darbelis. O piestukines paveiksliukas speju ne is serveteles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 11 22, 10:21)
o man dar kazkokio cinkelio truksta jam,uzbaigtumo,gal reiktu dar su rozytem pazaist,ar pamegint paseseliuot 4u.gif  wub.gif


Mamuk, dėl šešėliavimo visiskai sutinku, patikek, bandziau seseliuot, bet nelb matosi, tamsus pagrindas, suvargaus su juo doh.gif Db jau suskaldziau paviršių, tai per vėlu kazka murzint... ax.gif
Atsakyti
user posted image Su nauja temele!
Elija 4u.gif labai simpatulka remelis

*meduota* 4u.gif tikrai ne svilesiai !!!! wub.gif Labi mieli darbeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godzele: 22 lapkričio 2009 - 15:39
Meduota- šaunuolė 4u.gif
Labai patiko Mamuko Indriuko dėžutė 4u.gif
Kvartetas- augalų motyvai thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodau dar su vienu mazuciu darbeliu ZIEDU DEZUTE MADMUAZEL

user posted image
user posted image
Atsakyti
Specifinis uzsakymukas

.................BEATAI 11..................

user posted image

user posted image
Atsakyti