Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbukai

QUOTE(Džiuga+ @ 2009 12 10, 12:49)
Nieko ypatingo..., po savaitgalio daugiau grozio imesiu  ax.gif

"Klimtas"


thumbup.gif
Atsakyti
aciu visom kas pagyret 4u.gif

padeklai labai saunus ypac baltasis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 12 08, 15:44)

Man Jūsų darbeliai labai labai žavūs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas,
Nors ir labai daug cia zaliuojanciu naujokiu su daug klausimu, bet galbut pagelbesit ir dar vienai tokiai smile.gif

baltas vaiku kambario duris kaip pagrazinti. galvoju su skirtingom linksmom vaikiskom servetelem uzdeti kelis paveikslelius. Bet o kaip su likusia plika vieta?
ar teisingai isivaizduoju eiga?
kadangi durys ir taip senovines baltai dazytos priklijuoju su pvz klijais man patinkancias serveteles, tik tose vietose kur noriu. o nudziuvus lakuoju persvieciamu akriliniu laku visas duris ir kur serveteles ir ten kur ju nera. keliais sluoksniais. ir viskas?
Atsakyti
Osera, campari*, efauto aciu uz siltus zodzius 4u.gif
Aciukas 4u.gif


QUOTE(mildute6 @ 2009 12 10, 15:32)

QUOTE(biriusa @ 2009 12 10, 09:22)

Aš pagrobsiu vieną įdėją blush2.gif ax.gif rytų servetėle apklijavau dėžutę, o vidų pritapšnojau akriliniais rudos, raudonos juodosspalvų dažais- nu bet Jūsų padėklas- nesupykit bat nu man taip patiko tas juodos ir raudonos spalvų derinys


As tikrai nepykstu tongue.gif , cia nepagrobimas tikrai mirksiukas.gif daug kam krito i aki si servetele nes tikrai grazi
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 12 10, 15:38)
aciu visom kas pagyret 4u.gif

padeklai labai saunus ypac baltasis 4u.gif


Man paciai irgi baltas labai patinka, dar noreciau patrinimus per briaunas padaryti, bet mama prase daryti dovana jai be patrinimu, nes kaip ji issireiske: tokiem seniem kaip as, nepatinka seni daiktai lotuliukas.gif

QUOTE(epiuriene @ 2009 12 10, 16:21)
Labas,
Nors ir labai daug cia zaliuojanciu naujokiu su daug klausimu, bet galbut pagelbesit ir dar vienai tokiai smile.gif

baltas vaiku kambario duris kaip pagrazinti. galvoju su skirtingom linksmom vaikiskom servetelem uzdeti kelis paveikslelius. Bet o kaip su likusia plika vieta?
ar teisingai isivaizduoju eiga?
kadangi durys ir taip senovines baltai dazytos priklijuoju su pvz klijais man patinkancias serveteles, tik tose vietose kur noriu. o nudziuvus lakuoju persvieciamu akriliniu laku visas duris ir kur serveteles ir ten kur ju nera. keliais sluoksniais. ir viskas?


Is esmes tavo eiga surasyta gerai, bet siulau dar kitoje temooje (dekupazas 37) dar pasakitytum ir patikslintum apie planuojamas naudoti priemones ir ar tikrai durims nori naudoti servetele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2009 12 09, 23:50)
nu nesiseka man gražiai sendinimo padaryt schmoll.gif
user posted image


o man si kedute tokia grazi, kad as net nuplagijuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 12 10, 11:49)
Nieko ypatingo..., po savaitgalio daugiau grozio imesiu  ax.gif

"Klimtas"


man čia kažko trūksta. ax.gif
pati dariau su šita servetėle, bet irgi darbelis atrodo šiek tiek tuščias
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 12 10, 17:36)
man čia kažko trūksta. ax.gif
pati dariau su šita servetėle, bet irgi darbelis atrodo šiek tiek tuščias


Cia spausdintas tikras paveikslas ir pratestas. Toks uzsakymas smile.gif Kartais darbai turi atrodyti kaip tikri.
Atsakyti
biriusa labai grazus padeklai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 12 10, 16:23)
o man si kedute tokia grazi, kad as net  nuplagijuosiu ax.gif

wau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti