Įkraunama...
Įkraunama...

2.5 mėnesių kūdikis labai mažai valgo

mums jau du su puse menesio.valgom labai mazai vos 50 60 ml kas 3 4 valandas.. buna kartais ir 6 valandas nevalgo ir niekaip neisiulysi. svoris auga po truputi.kaip jam pagerinti ta apetita.maitinu aptamil1 bandem nan bet nuo jo kieteja viduriukai labai.
Atsakyti
QUOTE(tiesioglaura @ 2009 11 22, 15:11)
mums jau du su puse menesio.valgom labai mazai vos 50 60 ml kas 3 4 valandas.. buna kartais ir 6 valandas  nevalgo ir niekaip neisiulysi. svoris auga po truputi.kaip jam pagerinti ta apetita.maitinu aptamil1 bandem nan bet nuo jo kieteja  viduriukai labai.



nejaugi niekas nieko nepatars?
Atsakyti
Kiek per men. vaikiukas priauga svorio g.gif Jei svoris gerai auga, vaikas patenkintas, neserga gal jam tiek pakanka g.gif
Atsakyti
vaikas per men turi priaugti 500gr.jei tiek priauga, vadinas jam uztenka.tiesiog vieni vaikai buna valgus, o kitom mamom nepasisike...mano pvz visiskai nevalgo pati, tik zonduku, bet mes sergam, tai as galvoju kad del ligos ir vaistuku
Atsakyti
Tikrai svarbiausias rodiklis svorio priaugimas, kiek priaugote per menesi?
Atsakyti
mums beveik 3 menesiai, bet tikrai nesuvalgo, kiek bendraamziai schmoll.gif kiek zinau turetu per para suvalgyti 1/6 savo svorio.. bet toli grazu.. jeigu per karta suvalgo 120ml - svente smile.gif o dazniausiai iki 100ml. svoris po truputi auga, vaikas sypsosi, todel nesuku galvos del tu normu smile.gif patarciau ir Jums ta pati smile.gif
Atsakyti
Knygose rasoma kad per savaite turetu priaugti 150-250g svorio g.gif bet manau jog svarbu kad nors po truputeli bet auga svoris, o nekrenta, is pradziu pas mus po 1kg priaugdavo, o vienu metu letai augo,tad jei vaikiukas nevalgiukas, ne ka cia prigalvosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSTE*: 10 kovo 2010 - 22:10
QUOTE(agnytuke @ 2009 11 30, 18:21)
mums beveik 3 menesiai, bet tikrai nesuvalgo, kiek bendraamziai  schmoll.gif kiek zinau turetu per para suvalgyti 1/6 savo svorio.. bet toli grazu.. jeigu per karta suvalgo 120ml - svente smile.gif o dazniausiai  iki 100ml. svoris po truputi auga, vaikas sypsosi, todel nesuku galvos del tu normu smile.gif patarciau ir Jums ta pati smile.gif


mums 2,5 men, bet pupuliukas net 100 ml niekad nera suvalgius per karta. Ji valgo kas 2 val diena, o nakti kas 2,5-3 val, bet po 60-70 ml. Svoris jau 2 savaites ne gramo nepadidejes verysad.gif Dukryte zvali, balseli taip pat gera turi smile.gif Tik man jau vaidenasi misinukai ir ju plakimas, ech...
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2010 03 19, 22:21)
mums 2,5 men, bet pupuliukas net 100 ml niekad nera suvalgius per karta. Ji valgo kas 2 val diena, o nakti kas 2,5-3 val, bet po 60-70 ml.  Svoris jau 2 savaites ne gramo nepadidejes  verysad.gif Dukryte zvali, balseli taip pat gera turi smile.gif Tik man jau vaidenasi misinukai ir ju plakimas, ech...

O is kur zinot, kad nepadidejes? Gydytojai svere? Buitines svarstykles daznai klysta... Jei mergyte zvali, po truputi priauga, tai ir ok. Visi vaikai skirtingi. Gal jusus mergyte is prigimties nevalgiuke ir bus smulkute. Jei daugiau nevalgo, gal jai daugiau ir nereikia (o ar siulote pati dazniau?). Ir meskit is galvos misinukus mirksiukas.gif Nes jie pirmiausia galvoj ir atsiranda, o pakui realybej. MP nepalyginamai vertingesnis, tai nesuprantu kam reiktu keisti... Ir is kur zinot kiek jis suvalgo? Nusitraukinejat? Nelabai geras sprendimas...
As pvz nezinau kiek mano vaikas suvalgo (jam be keliu dienu 3 men), niekada nematavau... Ir net neidomu smile.gif
Atsakyti
Mamos, o ar jums buvo taip, kad 3,5mėn vaikas valgo 5-6 kartus per parą (bet nežinau kiek, nes maitinu pati, sunku pasakyti, kie ten ml jam išbėga), bet valgymas trunka 2-3 min, o paskui jau vos ne žaidžia su krūtim..? 4u.gif patraukia, pasnaudžia, vėl patraukia. Būna, kad po tokio valgymo kietai užmiega ir miega tada 2val pvz, bet būna, kad paskui prabunda ir žvalus būna valandą gerą, paskui vistiek užmiega. Šiaip vaikas linksmas, juokiasi, kai kalbinu, žaidžia.. Dar vienas pastebėjimas - kakiukas vaiko žalsvas, kartais lb netgi žalias, su grudeliais tokiais, gleivių irgi yra... Skambinau gydytojai, sakė vaikams iki puse metų būna tokių kakiukų, dar būna su kraujuku šiek tiek, tai normalu.. Man pasirodė keista, nes aš maniau, kad tai nėra normalu... Ar vertėtų sunerimti dėl ko nors?
4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif auginu trečią sūnelį ir niekaip nesuprantu kodėl jis tiek mažai valgo g.gif tik po 50-80 ml, kartais būna suvalgo ir 100 ml. Niekaip nesuprantu kodėl? g.gif o vat mačiau ten vienos mamos vaikutis ir valgo labai blogai su ožiukais. Tai vat mums būna tas pats ir maistelį keičiau jau tris kartus niekaip neatitaikau jei valgo tai beria, arba viduriukai užkietįja. doh.gif nežinau nei ką daryt verysad.gif na bet svorio priaugo per mėnesį vieną kg tai kaip ir norma, bet man vistiek neramu g.gif blush2.gif
Atsakyti
Nepergyvenk. Mums irgi 2 menesiai, mes irgi prastai valgom. Panasiai kaip ir jus. Taciau nereikia pergyventi. Mano drauges mergaite pries 4 metus pamenu irgi valge tiek pat mazai kiek ir musu vaikuciai dabar, o dabar uzaugus ogogo kokia pana, smulkute, grazute smile.gif Jei tiek vaikai valgo- vadinasi jiems pakanka, o per prievarta jiems neisiulysi, o geriau ir nereikia- gydytoja mum sake kad jei kisi per prievarta vaikiukas gali apsivemti .
Atsakyti