Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Mamytes,gal kuri pades ax.gif Kur yra vyriski rastai?Paaugliukui reikia megztuka numegzt.Ziurejau vaikiskuose,bet ten lelyciams maziems ax.gif
Atsakyti
Pavartyk mano sukauptas ,,atsargas", gal rasi ka tinkamo http://public.fotki....odeliai-vyrams/
Tada rasyk i az - atsiusiu schemute, jei turesiu smile.gif
Atsakyti
Kas man galit padėti? help.gif Radau vieną vaikišką megztinį, paprastą ir gražų, bet skaitau aprašymą ir nesuprantu vieno dalyko...
Aprašymas:
user posted image (paspaudus paveiksliuką, jis atsidaro didesnis naujame lange)
Išmatavimai: 10 cm. į plotį atitinka 23 akis, o 10 cm. į aukštį atitinka 52 eiles.

Taip kaip aš jį suprantu:
Užmetam 54 akis (renkuosi didesnį (vidurinį) dydį). Numezgus 23 cm. nuo pradžios (23 cm. * 52 eilės/ 10 cm. = 60 eilių), akis dalinam į dvi dalis ir mezgam atskirai (tai reiškia, kad akių gaunas po 27 a.). 5 cm. aukštyje (5 cm. * 52 eilės/ 10 cm. = 13 eilių) nuo šio padalijimo iš vidinių pusių "išimame" kaklą: 3*4, 1*5 ir 2*4 akių (tai viso 12+5+8=25). Likusias 15 akių suimame 29 cm. aukštyje.

Tačiau paskaičiavus, jei iš 27 akių atimsim visą kakloišėmimą tai lieka tik 2 akys, o ne 15 akių, kaip jie rašo... Va čia man ir klausimas - kurioj vietoj ne taip supratau? frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 09 09, 14:56)
Pavartyk mano sukauptas ,,atsargas", gal rasi ka tinkamo http://public.fotki....odeliai-vyrams/
Tada rasyk i az - atsiusiu schemute, jei turesiu smile.gif

Labai didžiulis ačiūkas Virbalams user posted image Net galva susisuko,šitiek visko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 09 09, 15:18)
Kas man galit padėti? help.gif Radau vieną vaikišką megztinį, paprastą ir gražų, bet skaitau aprašymą ir nesuprantu vieno dalyko...
Aprašymas:
user posted image (paspaudus paveiksliuką, jis atsidaro didesnis naujame lange)
Išmatavimai: 10 cm. į plotį atitinka 23 akis, o 10 cm. į aukštį atitinka 52 eiles.
Taip kaip aš jį suprantu:
Užmetam 54 akis (renkuosi didesnį (vidurinį) dydį). Numezgus 23 cm. nuo pradžios (23 cm. * 52 eilės/ 10 cm. = 60 eilių), akis dalinam į dvi dalis ir mezgam atskirai (tai reiškia, kad akių gaunas po 27 a.). 5 cm. aukštyje (5 cm. * 52 eilės/ 10 cm. = 13 eilių) nuo šio padalijimo iš vidinių pusių "išimame" kaklą: 3*4, 1*5 ir 2*4 akių (tai viso 12+5+8=25). Likusias 15 akių suimame 29 cm. aukštyje.
Tačiau paskaičiavus, jei iš 27 akių atimsim visą kakloišėmimą tai lieka tik 2 akys, o ne 15 akių, kaip jie rašo... Va čia man ir klausimas - kurioj vietoj ne taip supratau?  frusty.gif
Radau savo klaidą... yahoo.gif Raudonai pažymėto išėmimo nereikia...

Papildyta:
QUOTE(ruci @ 2007 09 09, 17:48)
Radau savo klaidą... yahoo.gif Raudonai pažymėto išėmimo nereikia...
Ir vis tiek kažkur man nesigauna sad.gif
Atsakyti
merginos gal turit toki rastuka? http://keep4u.ru/ful...1f9df35de61/jpg
Atsakyti
O tu rusiskai neskaitai? Ten juk aprasymas yra...
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 09 09, 15:18)
Taip kaip aš jį suprantu:
Užmetam 54 akis (renkuosi didesnį (vidurinį) dydį). Numezgus 23 cm. nuo pradžios (23 cm. * 52 eilės/ 10 cm. = 60 eilių), akis dalinam į dvi dalis ir mezgam atskirai (tai reiškia, kad akių gaunas po 27 a.). 5 cm. aukštyje (5 cm. * 52 eilės/ 10 cm. = 13 eilių) nuo šio padalijimo iš vidinių pusių "išimame" kaklą: 3*4, 1*5 ir 2*4 akių (tai viso 12+5+8=25). Likusias 15 akių suimame 29 cm. aukštyje.

Tačiau paskaičiavus, jei iš 27 akių atimsim visą kakloišėmimą tai lieka tik 2 akys, o ne 15 akių, kaip jie rašo... Va čia man ir klausimas - kurioj vietoj ne taip supratau?  frusty.gif[/color]

Viduriniam dydžiui nuimti tik 3*4 akis ( iš viso 12 akių) 27a.-12a.=15 akių lieka.
O šitas (1*5 ir 2*4 akių) išėmimas paskutiniam dydžiui skirtas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2007 09 08, 22:14)
Gal kas turi schemą tokio??  wub.gif

user posted imageuser posted image


Niekas nepagelbės?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2007 09 10, 14:25)
Niekas nepagelbės??  ax.gif


Man atrodo, kad čia paprasčiausios kasos, tik juostos skirtingų pločių. g.gif Ir siauresnės juostos blogom akim (o gal ripsu) mezgamos... Reiktų pabandyti, kas gaunasi...
Atsakyti
Šita tema tikras atradimas, tiek daug visokiausių raštų. Perverčiau vos 3 puslapius ir išsirinkau kas man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimta @ 2007 09 10, 09:11)
Viduriniam dydžiui nuimti tik 3*4 akis ( iš viso 12 akių)  27a.-12a.=15 akių lieka. O šitas (1*5 ir 2*4 akių) išėmimas paskutiniam dydžiui skirtas  4u.gif
Labai ačiū aciuks.gif
Atsakyti