Įkraunama...
Įkraunama...

Terasos, pavėsinės

Aukščiausioje- 320 cm
Žemiausioje- 250 cm
Ilgis 850 cm, plotis 300 cm. 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi planuojame terasa statyti, bet neapsisprendziame del medienos- gal galite patarti, pasidalinti patirtimi ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Denali @ 2010 03 27, 18:06)
Mes irgi planuojame terasa statyti, bet neapsisprendziame del medienos- gal galite patarti, pasidalinti patirtimi  ax.gif ?


Mano žiniomis įdealiausia ąžuolo mediena. Daug metų naudosis ir nesupus. To nepasakyčiau apie kitas medienos rūšis.
Tik viskas atsispiria į kainą. Geriau jau pigesnės medienos terasa dabar, nei ąžuolinė- po 5 metų... rolleyes.gif
Atsakyti
Idomu, ar azuoline mediena neserpetoja, galima basomis vaikscioti...
Ar impregnavote? Dazete? Kokiais dazais? Kaip laiko? Ar patenkinti esate?

Va, kiek klausimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Denali @ 2010 03 27, 18:20)
Idomu, ar azuoline mediena neserpetoja, galima basomis vaikscioti...
Ar impregnavote? Dazete? Kokiais dazais? Kaip laiko? Ar patenkinti esate?

Va, kiek klausimu 4u.gif


Tikrai nedažėme- tokio tauraus medžio dažymas- tai jau pasišaipymas iš medžio. Eglę tokią, kuri juoduoja nuo laiko poveikio tai dažo, o ąžuolo- niu negirdėjau... rolleyes.gif Alyvuoja- taip.

Dėl šerpetojimo- visa šeima basomis vasarą vaikštome. Jei labai ieškosi- gal ir rastum kur lentos šone kur kokią atšerpusią pašiną, bet šiaip tai galiu teigti kad grindys tikrai lygios ir nešiurkščios kiek tai leidžia medžio tekstūra.
Impregnuoti- taip, impregnavome. Tik nepasakysiu tiksliai kuo. SB reikia klausti.
O patenkinta esu labai- nes plytelės man nepatinka dėl šaltumo. Medis yra šiltesnė ir minkštesnė medžiaga.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 03 27, 09:38)
Aukščiausioje- 320 cm
Žemiausioje- 250 cm
Ilgis 850 cm, plotis 300 cm.  4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 03 27, 09:38)
Aukščiausioje- 320 cm
Žemiausioje- 250 cm
Ilgis 850 cm, plotis 300 cm.  4u.gif

Gal galetumet (nors apytiksliai)pasakyti,kiek kainavo darbas?Mes planuojam kazka daryti,tai norisi orientaciniu kainu ieskant meistru.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(anyta @ 2010 03 28, 01:51)
Gal galetumet (nors apytiksliai)pasakyti,kiek kainavo darbas?Mes planuojam kazka daryti,tai norisi orientaciniu kainu ieskant meistru.Aciu.


Negaliu to padaryti, nes: unsure.gif
medieną pirkome tiesiai iš miškų urėdijos, patys iš miško išsitraukėm, teliko tik nuvežti į lentpjūvę, kur išpjovė blankas ir dailylentes. . Visą kitą darbą atliko pats MB: kolonas statė, apkalė šaliuote, alyvavo ir klojo grindis. Taigi mums tekainavo apvali mediena ir išpjovimo paslauga. Ji buvo atlikta ne VLN o provincijos lentpjūvėje, kur kainos labai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 03 29, 09:51)
kolonas statė,

kokias kolonas statėt? betonines?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 29, 10:52)
kokias kolonas statėt? betonines?


Ne. Medinės. Eglinės. Išmatavimai 10x25. Ir kaip minėjau- apkaltos ąžuolinėmis dailylentėmis (šaliuote)
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2010 02 20, 14:24)
  Grindys maumedzio.

Laba. Ir mums arteja, tas metas, kai pagaliau turesime terasa smile.gif Norime maumedzio lentom kalti. Gal galit daugiau pakomentuoti, kur perkate,kokios kianos?
Ir isvis pagal ka rinktis stori? nes ziuriu ivairus buna g.gif Ir dar,kas geriau rifliuotas ar lygus pavirsius? Mane labiau traukia rifliuotos, bet ar nebus paskui kokiu nepatogumu? gal kas is patirties galetu patarti?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 03 29, 22:20)
Laba. Ir mums arteja, tas metas, kai pagaliau turesime terasa smile.gif Norime maumedzio lentom kalti. Gal galit daugiau pakomentuoti, kur perkate,kokios kianos?
Ir isvis pagal ka rinktis stori? nes ziuriu ivairus buna g.gif Ir dar,kas geriau rifliuotas ar lygus pavirsius? Mane labiau traukia rifliuotos, bet ar nebus paskui kokiu nepatogumu? gal kas is patirties galetu patarti?


Nežinau kas yra rifliuotas paviršius? Gal glaima pvz..
O maumedis nelinkęs sakus "atiduoti"??
Atsakyti