Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

širdingai ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 01 03, 16:11)
Asseni, tūkstantį kartų ačiū kad daliniesi savo skanėstų receptukais  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif neapsakomai skaniai atrodo  wub.gif aš dar kaip ciekava zoska paklausiu - ar jogurtinis kremas šiame tortuke darytas pagal dabar tavo parašytą receptą?  blush2.gif

Oj, tu, zoska, zoska lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ne, ten jogurtini krema darau siek tiek kitaip, be varskes. Parasysiu veliau dar 2-3 savo sukurtus tortu receptus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 03 sausio 2010 - 17:19
kepejėlės, ar esat kuri kepusi zacherio tortą? skaitau receptus ir taip gundausi, kažin ar pačiai gausis toks skanus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 03, 15:51)
Aš nei valandos nelaikiau, tik atšalo ir plakiau... Ech ta mano kantrybės stoka, ne pirmą kartą koją pakiša ir visvien nepasimokau  doh.gif
Papildyta:
Asseni Tas prūdas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O skonis tai tikrai matosi,kad NEREALUS bigsmile.gif

nu va su ganašu reikia kantrybės, toks jau kremas, su šokoladu ir tai gerai atšaldžius tik po poros valandų galima plakti, o čia minkštesnis, sakau man gerai labai susiplakė kai per naktį palikau balkone, nu aišku minusas buvo ne toks kaip šį vakarą, bet bent jau atvėsinus tikrai statykit į šaldytuvą ir palikit per naktį, matysit iš ryto kaip gerai ir greitai suplaksit 4u.gif moteros irgi ne visos iš karto pasirašo, su kitom reikia kantrybės, tai čia va tas pats lotuliukas.gif

Asseni, Tavo šokoladinis su karamelės sluoksniu man skanesnis ir už juodą mišką, biskvitas superinis ax.gif
o jogurtinis laukia dar eilės 4u.gif
Atsakyti
aš jau ta šokoladinį darysiu smile.gif ryt tepsiu

o jogurtinį tai būtinai darysiu kai receptą asseni parašys. nes man jo išvaizda puiki, tai įsivaizduoju skonis irgi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal zinote koki plikytos teslos tortuka? wink.gif Kazkaip praslydo pro akis - esu siek tiek zioploka po svenciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 01 03, 20:43)
Sveikos,
gal zinote koki plikytos teslos tortuka? wink.gif Kazkaip praslydo pro akis - esu siek tiek zioploka po svenciu biggrin.gif

Nuorodos neduosiu, kopijuoju pas mane issaugota Daividijos recepta. Labai skanus wub.gif
Plikytos teslod braskinis tortas


1 stikline miltu,
100g sviesto,
druskos.
4 kiausiniai(jei mazi kiausiniai 5),

500g mascarpones surio,
150g riebios grietineles,
100g cukraus pudros,
800g braskiu.

Puode ipilame stikline vandens(mano stikline 225ml),sudedame sviesta,druskos ir uzviriname.Supilame miltus ir maisome kol tesla susoks i gumula.Atvesiname,imusame kiausinius.
Ikaitiname orkaite 180C.

Ant kepimo popieriaus nusipiesiame 25cm skersmes apskritimus.Ant popieriaus labai plonai uztepti teslos,permatomai.
Kepti apie 8 min,kol graziai pagels.lakstai labai graziai nusilupa.
Atvesinti.
Darome krema.

Mascarpone ssuri isplakti su cukraus pudra,atskirai gerai isplakti grietinele ir sumaisyti su surio kremu.

Lakstus pertepti kremu ir gausiai apdelioti pjaustytomis braskemis.Torta galima valgyti jau po 4val.
Skonis kaip skanaus plikyto pyragaicio(bent jau man),nepersaldus.
Atsakyti


Olesta Sakiau daugiau nebedarysiu, bet jei čia tik tokia problema, tai mėginsiu dar kartą bigsmile.gif


Na štai ir mano Snikerso pjūvis blush2.gif skanu BUVO thumbup.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽaismingaStiklas: 03 sausio 2010 - 21:40
Nu Tamstai ponaiti, su kantrybe tikrai prasti reikalai, nespėjo pagaminti, jau ir suraitė doh.gif taigi jis brandinamas geras tris dienas, o skaniausias 4,5 dieną tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 03 sausio 2010 - 21:43
QUOTE(laurindre @ 2010 01 03, 21:10)
Nuorodos neduosiu, kopijuoju pas mane issaugota Daividijos recepta. Labai skanus wub.gif
Plikytos teslod braskinis tortas

Skonis  kaip skanaus plikyto pyragaicio(bent jau man),nepersaldus.



aciu biggrin.gif
Atsakyti
Kad jo man greitai dovanai reikėjo lotuliukas.gif
Bet ar jis tiek laiko atlaikys nepagedęs???? blink.gif kažkaip baisu būtų rizikuot g.gif
Papildyta:
Bet pas mane jis buvo brandintas pusantros dienos bigsmile.gif tai jau buvo puse jo skonio bigsmile.gif Tada trijų dienų jau įsivaizduoju koks.... O keturių,penkių... turėtų būti pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Dar vienas...

Tortas su jogurtiniu kremu ir vaisiais

Receptas skirtas 25 cm formai. 21 cm formai produktu kiekis surasytas skliaustuose

Biskvitas.

3 kiausiniai (2)
250 g .cukraus (170)
100g. miltu (70 )
100g. krakmolo (70)
1 a.s. kepimo milteliu (bent as tiek dedu) (2/3)
3 v. saukstai karsto ka tik uzvirinto vandens (2)

Cia yra ananasinio torto biskvitas, gal kiek pakoreguotas pagal mane

Mikseriu visu greiciu plakti kiausinius su vandieniu ( apie 1 min. )
Toliau plakant ,po truputi supilti cukru( plakti 2 min. )
Plakant maziausiu greiciu supilti miltus , krakmola ir kepimo miltelius ,gerai isplakti.

I kepimo forma itiesti kepimo popieriu ir istepti riebalais ,supilti tesla .
Kepti 30min. 200C. ikaitintoje orkaiteje. Iskepusi ir atvesusi perpjauti i 3 dalis.

Taip atrodo biksvitas keptas 25 cm formoje
user posted image
Sita biskvita neverta pjauti daugiau nei i 3 dalis, nes jis labai minkstas ir sudrekintas torte visiskai nesijaus

Cia perpjautas biskvitas
user posted image

Jogurtinis kremas:

450 ml. grietineles (mazesniam tortui grietineles dedu tiek pat)
600-700 gr. jogurto (500) As naudoju tik SMILGA jogurta su vaisiu gabaliukais (persiku, vysniu arba zemuogiu, ziurint kokius vaisius dedu)
30 gr. zelatinos (20)
Grubiai skaiciuoju, kad litrui kremo 20 gr. zelatinos
Zelatina uzpilam vandieniu
Isplakti grietinele su 1-2 saukstais cukraus ir 0,25 citrinos rugsties, istirpinam zelatina, supilam i jogurta, palaikom kokias 5 min. ir po sauskta sudedam grietinele

P.S. Mazesniai formai 21 cm sudedu apie 1 litra kremo, didesniai, 25 cm apie 1,3 litro kremo. 30 cm formai dedu i kiekviena sluoksni po litra kremo, tada kepu biskvita is 4 kiausiniu

Vaisiai (dazniausiai naudoju konservuotus persikus, vysnias ir svieziai saldytas braskes, kiti vaisiai man pagal skoni nelabai tinka)

Surenkam torta:

Biskvitas, sulaistau sultimis nuo konservuotu persiku, kremas, vaisiai, kremas, biskvitas, vel sulaistau, sudedu dali likusio kremo, vaisius, vel krema, ir ant virsaus biskvitas.

Dar, noreciau pamineti, kad skaniausiais tortas su jogurtiniu kremu gaunasi buten su tokiais puriais minkstais biskvitais, biskvitas su kremu sudaro visuma. Su grietines, ar kitais sviestiniais biskvitais toks kremas nelabai tinka.

Cia pjuvis nuo 21 cm tortuko, tiksliau apipjoviau torta, nes reikejo 18 cm skersmens antram aukstui, o tokios formos neturiu.
user posted image
Cia buvo jogurtinis su braskemis

Visas tortas Cia. Kaip matot kuo puikaiusiai sudeti 2 aukstai bei padengti mase
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 03 sausio 2010 - 22:26