Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

QUOTE(*Jonė* @ 2010 01 14, 16:27)
Bandysiu is atminties:grietineles indelis 420g+rududu indelis,grietinele kaitinti iki uzvirimo,sudeti rududu,gerai ismaisyti,atsaldyti gerai ir isplakti.Jei kur suklydau,tai mergaites pataisys

visas indelis Rududu? g.gif tai kiek jam išvis tada to rududu reiks?... 0,5 indelio blynam, 2/3 kremui, 1 indelis ganasui ir dar koks 0,5 kremui aptepimui doh.gif
3 indeliai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EcceHomo @ 2010 01 14, 19:21)
visas indelis Rududu?  g.gif tai kiek jam išvis tada to rududu reiks?... 0,5 indelio blynam, 2/3 kremui, 1 indelis ganasui ir dar koks 0,5 kremui aptepimui  doh.gif 
3 indeliai...  doh.gif



tai blynam ir kremui eina ne rudud o paprastas kondensuotas sutirstintas pienas su cukrumi t.y nevirtas g.gif
Atsakyti
o kokios diskusijos doh.gif snikerį Olesta iš taupumo iškepa su vienu rududu, jei dar norit ganašo, tai teks dasipirkti antrą induką... pasakysiu taip, jei norit greitai tą ganašą išgauti, teks dėti standiklio pokutį, bet jei palaikysit per naktį šaldytuve, išplaksit puikiausiai ir be standiklio tiks ir puošimui.....šiaip į ganašą dėjau jau ir pilną ir nepilną indelį, visada išsiplaka, o grietinėlė pas mane 35 % 4u.gif nežinau ar kiek aiškiau patapo, mano skaičiavimais turėtų užtekti 2 indelių Rududu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 14, 19:46)
o kokios diskusijos  doh.gif  snikerį Olesta iš taupumo iškepa su vienu rududu, jei dar norit ganašo, tai teks dasipirkti antrą induką... pasakysiu taip, jei norit greitai tą ganašą išgauti, teks dėti standiklio pokutį, bet jei palaikysit per naktį šaldytuve, išplaksit puikiausiai ir be standiklio tiks ir puošimui.....šiaip į ganašą dėjau jau ir pilną ir nepilną indelį, visada išsiplaka, o grietinėlė pas mane 35 %  4u.gif  nežinau ar kiek aiškiau patapo, mano skaičiavimais turėtų užtekti 2 indelių Rududu  4u.gif



tai dabar susimaisiau...pagal mane rududu tai virta sguscionke, o recepte neparasyta kad virta turi buti, dejau paprasta g.gif tai kaip ten dabar yra doh.gif

kokia as tundra doh.gif tik dabar pamaciau kad tikrai visur eina virtas doh.gif o as dejau paprasta unsure.gif bet kremas is skonio patiko...ir biskvitai geri gavosi...tikriauisai paradau tik ta karameles skoni visam torte verysad.gif na gal ganasas komensuos siek tiek
nu koks oblomas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biriusa: 14 sausio 2010 - 18:50
QUOTE(Olesta @ 2010 01 14, 18:46)
o kokios diskusijos  doh.gif  snikerį Olesta iš taupumo iškepa su vienu rududu, jei dar norit ganašo, tai teks dasipirkti antrą induką... pasakysiu taip, jei norit greitai tą ganašą išgauti, teks dėti standiklio pokutį, bet jei palaikysit per naktį šaldytuve, išplaksit puikiausiai ir be standiklio tiks ir puošimui.....šiaip į ganašą dėjau jau ir pilną ir nepilną indelį, visada išsiplaka, o grietinėlė pas mane 35 %  4u.gif  nežinau ar kiek aiškiau patapo, mano skaičiavimais turėtų užtekti 2 indelių Rududu  4u.gif

o ganašas su 420g grietinėlės daromas? (maniau, kad mažiau).

O sviestiniam kremui dar klausimas: sviestą su rududu dėl 1:1? ar 2:1? Ačiū.
Ganašą reiks šiandien jau sumaišyt ir palikt šaldytuve, o ryt tepsiu tortą.
Atsakyti
Mergaites,
iskilo man toks klausimas,
mano teta rytoj ryte su masina isvaziuoja i norvegija, is rygos kelsis keltu, tai vietoj bus artai sekmadieni velai vakere, ar tai pirmadieni. Sakykit ar butu jai imanoma nusivezti nesugedusi, neprarugusi Juodojo misko torta? unsure.gif
Atsakyti
Eglejk, as manau, kad taip. Juk ne i Afrika vaziuoja, saltis laikys torta sviezia. jei padarytas siandien ir grietinele galioja iki kitos savaites, manau iki antradienio drasiai ji galima laikyti ax.gif Na, gal kitos geriau zino blush2.gif
Atsakyti
nesuges schmoll.gif ,lauke salta,juroj dar labiau...
Atsakyti
Sakykit prašau jei kepsiu paprastą baltą biskvitą kuo geriausia būtų pertepti tortą norint daryti barbę na dengiant su mąse ,o ne su beze,o gal iš viso su baltu biskvitu nerizikuoti g.gif
Atsakyti
Na iskilo ir man klausimas,kepiau as ambasadoriska meduti,bet man kotai jis nelabai gavosi [lakstai] gal per daug miltu idejau ,nes man juos kocioti reikejo ,bet vis tiek iskepiau gavosi ploni ,bet dabar nezinau kuo cia reiks juos pertepti,gal kas kepe ,ir turi pasiulymu . g.gif g.gif
Atsakyti
mergytės, ar Jūs dėsit visą rududu ar paliksit šaukštą snikersui pertepti, JUms vis tiek jis gausi, tik gerai atšaldykit, jei matos kad iki puošimo konsistencijos trūksta standumo, maktelėkit standiklio pokutį, bet tikrai jei gerai buūs per naktį atšaldytas ganašas, išsiplaks, kaip Dievą myliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volungele @ 2010 01 15, 12:22)
Sakykit prašau jei kepsiu paprastą baltą biskvitą kuo geriausia būtų pertepti tortą norint daryti barbę na dengiant su mąse ,o ne su beze,o gal iš viso su baltu biskvitu nerizikuoti g.gif



man neblogai gaunasi barbe is balto biskvituko ir maskarpones surio, arba grietineles. tik aptepk pries dengdama maes sviestiniu kremuku plonai, kad mase priliptu.
Atsakyti