Įkraunama...
Įkraunama...

Mokami ar nemokami skiepai?

Sveikos,
o mano mazylis jau siandien trecia diena su temperatura, nors skiepijom uz 110lt ??? Pirmas atvejis musu poliklinikoj sad.gif Tikiuosi rytoj jau pasveiksim :-*
Atsakyti
Viksreli, klausei:"O kas nors zinot, ar nuo metu dar skiepija Hib ?"
Skiepija. nuo metu skiepijant uztenka vieno karto.
Atsakyti
QUOTE
Viksreli, klausei:"O kas nors zinot, ar nuo metu dar skiepija Hib ?"
Skiepija. nuo metu skiepijant uztenka vieno karto.


ACIU!  :D
Atsakyti
Maniškis irgi pazirzeno su temperatūra apie 38 po antro skiepo.O su kitais nemokamais problemų nebuvo jokių.Mokamą darėm nuo Haemophilus.
Atsakyti
Zmones, nieko nesupratau - o kas tas haemophilus ar kaip ten????
Atsakyti
Noa, apie tą hemofilus influenzae vakciną ir šiaip apie skiepus parašyta

http://mama.takas.lt...ste/skiepai.php

šitą aš irgi skaičiau prieš skiepus smile.gif
Atsakyti
apie skiepus diskutavom cia: http://www.supermama...;num=1051376563

paskaitykit, kam idomu.
Atsakyti
Jezusmarija! Perskaiciau. Kilo didelis noras greitai greitai begt skiepytis...  :-X
Atsakyti
Aš ir girdėjau, kad tai labai geras skiepas, ypatingai vaikučiams kurie serga angina, ar dažnai skauda ausytes.
Atsakyti
Na va papasakosiu, kaip mes jautėmės po to brangaus skiepo. Po skiepo mažius iškart lūžo miegot. Taip ir toliau, pabunda, pavalgo ir toliau miega, paprastai jis pas mane retai kada toks mieguistas būna. Po kokių 6 val po skiepo pradėjo zirzaliot, pasidarė irzlus, piktas, tai prie miegojimo ir valgymo dar prisidėjo ir trečia stadija - pazirzimo. Pasirodė jis man karštas, tai galvoju, reik matuot temperatūrą. Buvo 37,6. Tikrai ne pats baisiausias variantas. Naktį miegojo kaip įprastai. Ryte buvo ta pati temperatūra, bet vaikas jau buvo toks kaip visada, nebezirzė ir diena ėjo kaip ir visos prieš tai. Šiandien trečia diena, jau esam sveikučiai ir be temperatūros.
Tik man dabar įdomu, kaip būtų jei būčiau ėmus nemokamą skiepą, jei mokama išvalyta vakcina sukėlė temperatūrą ??? Na, bet kas gali žinot, gal nieko baisiau ir nebūtų buvę..
Atsakyti
Laiva, kai mano pupai buvo trys mėnesiai aš ėmiau tą nemokamą skiepą(norėjau mokamo, bet gydytoja su sesele labai jau skeptiškai buvo to mokamo skiepo atžvilgiu nusiteikę)- nebuvo anei jokios reakcijos- mergička visą dienaą linsma gugavo, miegojo irgi puikiai. O aš jau vaistų nuo temperatūros buvau prisipirkus. Kai 4,5 mėnesio skiepijomes-ta pati vakcina,bet kitas atvežimas buvo, tai va tada ir temperatūra iki 37,5 pakilo. Biški pažliumbėm, prasnūduriavom visą dieną, o kitą jau viskas puiku buvo. Manau, kad  reakcija į skiepus dar nuo pagaminimo partijos priklauso, o kartais ta mokama sako daug blogiau suveikia...
Atsakyti
Oi kaip sunku apsisprest kokiu skiepu geriausia skiepyt :-/ ??? :-/
Atsakyti