Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

QUOTE(starrgirl @ 2010 05 04, 21:46)
Sveika smile.gif Apie Belkanto iki šiol negirdėjau nieko blogo. Vienos merginos iš SM vestuvės jau labai greit, o jie pasamdė būtent Belkanto, todėl laukiu atsiliepimų smile.gif Nes ir mes juos pasamdėm.



Praejo musu vestuves, taigi Belkanto likom labai patenkinti. blogu atsiliepimu negirdejau is savos kompanijos. Vyrukai puikiai pravede vakara, puikiai dainavo smile.gif.
Atsakyti
Pasipasakok daugiau, parodyk nuotrauku. Taip smalsu.
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2010 05 16, 17:48)
Praejo musu vestuves, taigi Belkanto likom labai patenkinti. blogu atsiliepimu negirdejau is savos kompanijos. Vyrukai puikiai pravede vakara, puikiai dainavo smile.gif.

Sveikinu tapus šeima 4u.gif Džiaugiuosi, kad jums patiko,nes nebuvau apie juos girdėjusi nei blogų,nei gerų atsiliepimų, todėl buvo smalsu smile.gif Jei galima, norėčiau sužinoti,kiek kainavo.
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2010 05 16, 23:05)
Sveikinu tapus šeima 4u.gif  Džiaugiuosi, kad jums patiko,nes nebuvau apie juos girdėjusi nei blogų,nei gerų atsiliepimų, todėl buvo smalsu smile.gif  Jei galima, norėčiau sužinoti,kiek kainavo.

Aciu uz sveikinimus smile.gif. Ziauriai smagu, kai vadina vyras mane zmona smile.gif. Nuotraukas dar tik kelias turiu, laukiu is fotografes. Kadangi musu vestuves buvo geguzes 8, dar kaip ir sezonas neprasidejes, tai mokejom 1500 nu ir dar 100 primetem, kad iki 5val. ryto grojo smile.gif, o siaip vasara kiek girdejau, apie 2000lt nori. Man asmeniskai labai patiko, gavom, ko norejom, nors apie juos nieko nezinojom. thumbup.gif
Atsakyti
As sakau, kad tie keletas, kuriuos cia pastoviai giria - savotiskas uzsiciklinimas. Nei jie ten geri, nei ka...
Papildyta:
Na bent jau ne stebuklas, kad moket 2000-3000 tukstancius smile.gif
Atsakyti
Yra tų muzikantų, tik ieškot reikia mokėt. smile.gif
Atsakyti
Niu as visa google isverciau, kiekviena SM pamineta grupe googlinau - ir nerandu. O mano reikalavimai normalus - malonus ausiai balsas, smagi muzikantu nuotaika, mokejimas uzvesti publika.
Noreciau kreiptis i 2010 m. nuotakas : parasykite, ka issirinkote?

Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 17, 13:29)
Niu as visa google isverciau, kiekviena SM pamineta grupe googlinau - ir nerandu. O mano reikalavimai normalus - malonus ausiai balsas, smagi muzikantu nuotaika, mokejimas uzvesti publika.
Noreciau kreiptis i 2010 m. nuotakas : parasykite, ka issirinkote?



smile.gif kelis kart jau rasiau pasirinkome Black4, rinkomes tarp ju ir Ilex, nors labai rekomenduociau Ilex,
nepasirinkome ju tik del to kad negroja be bugnu ( o black4 sutiko), dalyvavome draugu vestuvese kur grojo Ilex, tikrai pasakiskai dainuoja ( neralus vakalistes balsas) uzveda publika smile.gif)) dar ir staigmena prie dvylika jauniesiems padare smile.gif))
Atsakyti
Ir kokia kaina black4? 3000 ar jau daugiau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 17, 18:23)
Ir kokia kaina  black4? 3000 ar jau daugiau?  rolleyes.gif


nezinau kaip dabar mes rugpjucio 7 dienai susitareme tikrai maziau nei 3000:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 17, 13:29)
Niu as visa google isverciau, kiekviena SM pamineta grupe googlinau - ir nerandu. O mano reikalavimai normalus - malonus ausiai balsas, smagi muzikantu nuotaika, mokejimas uzvesti publika.
Noreciau kreiptis i 2010 m. nuotakas : parasykite, ka issirinkote?

dar karta galiu parekomenduoti savo muzikantus is Kauno muzikinio teatro..... kakzaip visos tik domisi grupemis, o jei muzikantai neturi pavadinimo/ internetinio puslapio tai is kart jau nuraso... cia buvo mano klaida kai ieskojau sau muzikantu.. irgi ziurinejau tik grupes, kur internete yra ir taip toliau, taciau kiek yra nuostabiu muzikantu kuriem nereik tokios reklamos net nemaciau smile.gif esu dekinga MB kad jis atvede i prota ir sake maziau ziurinet, tai paskambinau siem muzikantam patiko ju kalba, susitikom , o vestuves buvo nerealios, thumbup.gif jei kam reikes kontaktu iskarto parasau, jie dviese groja,cia vieno is ju nr 868670545, Vidas vardu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine_svajone: 18 gegužės 2010 - 10:20
O sitie keletas pastoviai supermamu uzsakomi tokie jau pasikele zvaigzdes ant Lietuvos kaimo pasidare, kad jau nezino kas daros lotuliukas.gif su keletu pabendravau, kai rinkomes, tai fantazija atsoko blink.gif doh.gif
Atsakyti