Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

QUOTE(nangaliuks @ 2010 01 04, 15:01)
as su jais kalbejausi,berods 2000lt prase jei neklystu.mes norejom ju vestuvems,bet paskui apsigalvojom ir susitarem su rondo wub.gif

kiek paeme? ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teletabio mūza @ 2010 01 03, 20:38)
Sveikos, noriu pasiteirauti, gal žinote nebrangius muzikantus grojančius ne tradicines užstalės dainas, bet populiariąją 7-9 dešimtmečių muziką, rokenroliuką ar kokius koverius? Bet, kad ne tik grotų, o ir vakarą pravestų, nes paprastai grupės grojančios tokią muziką visiškai nemoka vest vakaro  schmoll.gif

rekomenduoju muzikantus kurie grojo musu vestuvese, jie is Kauno. tikrai likom patenkinti, nors emem juos aklai be jokiu rekomendaciju wink.gif jie groja dviese. Cia vieno is ju tel. nr. +37068670545, Vidas. smile.gif
Atsakyti
Gal ką sudomins netradiciniai muzikantai, grojantys gana smagias melodijas smile.gif

http://www.bytikzyz.....php?q=apie_mus
Atsakyti
Teko dalyvauti vestuvėse kur tik DJ grojo. Manem, kad ne koks jaunųjų sprendimas, bet gryžom nejausdami kojyčių doh.gif nu neįmanoma buvo nusedėti, muzika buvo thumbup.gif. Jaunosios močiutė ir ta su lazdike tango sutrenkė lotuliukas.gif
Jei kam vis dar reikia DJ parašykit į až, surasiu kontaktus
Atsakyti
QUOTE(Kamane23 @ 2009 12 27, 23:18)
smile.gif Sveikutes smile.gif  gal kas galite padeti? gal zinote koki nebrangu muzikanta kaune??? Vestuves jau uz menesio, visu kainos kosmines, nezinau ka daryti.... Uzsisakiau grupe Laurai, bet viena forumiete parase, kad ji tragiska, neturiu daug laiko, ir nebezinau ka daryti... Buciau labai dekinga jei kas parekomenduotu koki nebrangu  muzikanta. Is anksto labai dekui smile.gif

Pasižiūrėk http://www_santuoka_...e.php?page_id=5 , gal kas tiks netyčia smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas žino kokie muzikantai groja kavinėje "Sigmutė" Vilniuje Kalvarijų g. g.gif Kažkada buvome baliuje ten ir dainavo vyras su moterimi.Daug dainų buvo rusiškų...Ir labai labai patiko.Internete pagal nuotraukas niekur neradau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tenelga @ 2010 01 06, 21:10)
Teko dalyvauti vestuvėse kur tik DJ grojo. Manem, kad ne koks jaunųjų sprendimas, bet gryžom nejausdami kojyčių  doh.gif  nu neįmanoma buvo nusedėti, muzika buvo  thumbup.gif. Jaunosios močiutė ir ta su lazdike tango sutrenkė  lotuliukas.gif
Jei kam vis dar reikia DJ parašykit į až, surasiu kontaktus

laba idomu bigsmile.gif as irgi galvoju apie DJ, nes vestuviu muzikantu kazkaip nesinori... netraukia manes ju dainuskos... o vietinius skraidintis butu nesamone doh.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 01 08, 02:45)
netraukia manes ju dainuskos...

whitney houston, Bocelli, M. Carey, The beatles, visų laikų eurovizijos dainos irgi būna vestuvių muzikantų repertuare...
Atsakyti
Sveikos merginos, aš čia naujoke, tačiau ir mano vestuves ne už kalnu, gal kas galite parašyti apie grupę "Dvyniai", labai lauksiu atsiliepimų apie juos. Kiek jie ima už vieną vakarą? Reiktų, kad ir pravestų vakarą, ir kokių žaidimukų įdomių prigalvotų. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teletabio mūza @ 2010 01 03, 19:38)
Sveikos, noriu pasiteirauti, gal žinote nebrangius muzikantus grojančius ne tradicines užstalės dainas, bet populiariąją 7-9 dešimtmečių muziką, rokenroliuką ar kokius koverius? Bet, kad ne tik grotų, o ir vakarą pravestų, nes paprastai grupės grojančios tokią muziką visiškai nemoka vest vakaro  schmoll.gif

mes irgi kazko tokio ieskom, bet kol kas paieskos bevaises doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2010 01 08, 06:26)
whitney houston, Bocelli, M. Carey, The beatles, visų laikų eurovizijos dainos irgi būna vestuvių muzikantų repertuare...

matai, mano sveciai ne tik lietuviai bus, bet ir airiai ir kt. tai nezinau kaip jiems patiktu angliskos dainos dainuojamos su lietuvisku akcentu... as net pati nedrisciau dainuoti ju viesai, nors muzikini issilavinima turiu mirksiukas.gif nebent as nesutikau dar tokios vestuvninku grupes lietuvoje, kad patiktu - mane gasdina ju yamaha ir saksofonas arba yamaha ir akordeonas... nu ziauru... doh.gif as yra kokia grupe, kad grotu pop/roka/r'n'b - butu kaip grupe (bent dvi elektrines gitaros, bugnai ir pan.... unsure.gif nes man vienas dalykas, kas patiko airiu vestuvese - tai muzikantai thumbup.gif kazko panasaus bandau ieskoti ir LT blush2.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif , norejau pasiteirauti, dauguma cia giria muzikanta Gintara, taciau man iskylo toks klausimas gal kur video koki esat uzamciusios kur jis dainuotu? nes jis pats neturi nei irasu nei video, o taip baisu uzsakineti nepasiklausius kaip dainuoja unsure.gif
Buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti