Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

QUOTE(jurakvepuok @ 2010 11 24, 17:01)
Šiandien gavau atsakymus iš labiausiai Jūsų išgirtų muzikantų Belkanto ir Sweett, deja mano dieną jie jau užimti sad.gif, o galvojau, kad per anksti ieškau, nors vestuvės tik rugpjūtį, čia jau reikėjo iškart po pasipiršimo ieškoti bent jau muzikantų tai tikrai smile.gif



Man reikia Belkanto kontaktu smile.gif Ir as rugpjuti teku, Sweett jau 13 diena uzimti. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(mira66 @ 2010 12 03, 16:45)
cia ne tai kad normali, bet ir sakyciau gana pigi kaina, as be 2500lt negavau, nors aisku emiau ne naujokus, o jau varda uzsitarnavusius vyrukus ax.gif



Jei ne paslaptis ka issirinkai? As irgi galvoju iki 2500 kazka rasti, bet uz tokia kaina jau noriu super pasirodymo. Daug pavadinimu forume, bet kontaktu jokiu nerandu, filmuotos medziagos irgi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinta @ 2010 12 29, 09:36)
Mes uzsisakem juos savo vestuvems, uz keturiu menesiu pranest galesiu kaip jie  smile.gif




Jei cia apie Belkantus tai man labai labai reikia ju kontaktu. Nors itariu, kad geriausi jau uzsakyti vasarai...8
Atsakyti
QUOTE(paze @ 2011 01 12, 12:46)
Jei cia apie Belkantus tai man labai labai reikia ju kontaktu. Nors itariu, kad geriausi jau uzsakyti vasarai...8


Nueik i ju internetini puslpapi belkanto.lt ir rasi tel numeriukus ax.gif Jie bus mano vestuvese vasara thumbup.gif tikekis nebus uzsakyti tavo datai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stella Maris: 12 sausio 2011 - 13:48
dar turiu savo vestuvių muzikantų telefono Nr. groja jie 3 arba 2 (armonika, smuikas, birbynė, gitara). tai jei kas labiau liaudiškas vestuves planuojatės, galiu duoti kontaktus. smagūs labai, nereiks jokių vestuvių vedėjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2011 01 12, 11:48)
Nueik i ju internetini puslpapi belkanto.lt ir rasi tel numeriukus  ax.gif Jie bus mano vestuvese vasara  thumbup.gif  tikekis nebus uzsakyti tavo datai  mirksiukas.gif


Aciu, jau radau. Siandien susitikom, tik 13 diena ir buvo laisva. Uzsisakem dviem dienom lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, as taip pat noriu papasakot apie si sventini laikotapri, pries naujuosius metus turejom karnavala, aisku teveliu o ne vaikeliu biggrin.gif tai ta rengini vede Mantas-Atas+dj, buvo super, beproto daug zaidimu, sokiu dainu sypsenu nuotrauku ir geros nuotaikos lotuliukas.gif as tikrai va ir draugam ji siulau ir jums mamytes, nes jis moka buti visoks, jis gali buti beproto solidus, besaligiskai linksmas, sugeba uzvesti ir itraukti i baliaus sukuri net didziausius snobus lotuliukas.gif ir seip kiek zinau turi visokiom progom po keleta scenariju, galima susitikt susiderint su juo, del visko.... ax.gif kazkur turejau jo numeriuka, bet dabar nerandu tai seip galima rast ji internete ir ten tikrai yra jo visi duomenys, sekmes organizuojant savo sventes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutaaaa2007: 12 sausio 2011 - 20:02
QUOTE(paze @ 2011 01 12, 17:17)
Aciu, jau radau. Siandien susitikom, tik 13 diena ir buvo laisva. Uzsisakem dviem dienom  lotuliukas.gif



Nu va kaip saunu mirksiukas.gif mes irgi dviems dienoms juos uzsisake thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paze @ 2011 01 12, 13:46)
Jei cia apie Belkantus tai man labai labai reikia ju kontaktu. Nors itariu, kad geriausi jau uzsakyti vasarai...8



va ju kontaktai http://belkanto.lt/b.../Kontaktai.html mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Vakar prirasiau galybe meilu jusu rekomenduotiems muzikantams, tai aciu dievui visi jie laisvi rugpjucio 5d., va dabar jau pradedu dziaugtis, kad vestuves penktadieni thumbup.gif Labiausiai mane domina Trys apelsinai ir grupe Sing. Tik va, apie apelsinus pilna geru atsiliepimu, o apie ta grupe Sing nieko nerandu verysad.gif Gal kas nors esate su ja susidures?buciau be galo dekinga, jei parasytumet rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, ketiname imti grupe Music Bass, bet nerandam ne vieno atsiliepimo apie sia grupe. unsure.gif Gal kuri nors zinote, ka nors apie juos? Dekui uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Doovii @ 2011 01 13, 16:50)

Sveikos merginos,

Vakar prirasiau galybe meilu jusu rekomenduotiems muzikantams, tai aciu dievui visi jie laisvi rugpjucio 5d., va dabar jau pradedu dziaugtis, kad vestuves penktadieni thumbup.gif Labiausiai mane domina Trys apelsinai ir grupe Sing. Tik va, apie apelsinus pilna geru atsiliepimu, o apie ta grupe Sing nieko nerandu verysad.gif Gal kas nors esate su ja susidures?buciau be galo dekinga, jei parasytumet rolleyes.gif



Na mes taip pat pasirinkome grupe Sing, bet jokiu atsiliepimu apie juos neradau. Bent jau is internetinio psl ju mums jie lb patiko, todel surizikavome ir pasirinkome juos.
Atsakyti
kaip as dziaugiuosi kad mes jau turim vestuviu dainininka, nes ziuriu db jau sunku gaut ka nors gero, jei bet kas netinka.
Atsakyti