Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas. Tik distributoriams.

QUOTE(Bozena12 @ 2016 07 05, 19:37)
Auuuuuuuuu!!!  Kur jus?

o ką tu nori paplepėti ap[ie tinklinį marketinga, ko iki šiol nepašnekėjom?
MLM - desperatiškas pardavinėjimas, gerai dar, jei neprašoma iškart susimokėt už frančizę/užsakymą.
Atsakyti
Uch, kiek čia daug visko prirašyta apie MLM. Akivaizdžiai matosi, kur žmonės išmano apie tai, o kur nesuvokia esmės, todėl ir negauna norimų pinigų. Žinoma, be galo svarbu pasirinkti gerą kompaniją ir sponsorių - NEIKIT PAS BET KĄ, pasidomėkit ;)

Aš žinau, kad MLM buvo sukurta ateities žmonėms, todėl ne visiems tai suprast 4u.gif

Aš pati atstovauju kompaniją TianDe ir mėgaujuosi darbu, kurio net nejaučiu - darau tai, kas man labai patinka ir mėgaujuosi matydama, kaip aplink esantys žmonės meta valstybinius darbus dėl tų sąlygų, kurias mums sudaro kompanija.

Sėkmės visiems ieškant savo MLM kompanijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fureci @ 2016 11 04, 18:54)
Uch, kiek čia daug visko prirašyta apie MLM. Akivaizdžiai matosi, kur žmonės išmano apie tai, o kur nesuvokia esmės, todėl ir negauna norimų pinigų. Žinoma, be galo svarbu pasirinkti gerą kompaniją ir sponsorių - NEIKIT PAS BET KĄ, pasidomėkit ;)

Aš žinau, kad MLM buvo sukurta ateities žmonėms, todėl ne visiems tai suprast  4u.gif

Aš pati atstovauju kompaniją TianDe ir mėgaujuosi darbu, kurio net nejaučiu - darau tai, kas man labai patinka ir mėgaujuosi matydama, kaip aplink esantys žmonės meta valstybinius darbus dėl tų sąlygų, kurias mums sudaro kompanija.

Sėkmės visiems ieškant savo MLM kompanijos  wub.gif

taip taip, žmonės meta valstybinius darbus, kad pardavinėtų overprice'intą kosmetiką smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kokia MLM kompanija dabar "ant bangos"? Neseniai grįžau į LT - reikia kažkuo užsiimti. rolleyes.gif
Atsakyti
Ar yradirbanciu nu skin:)
Atsakyti
Gal kas užsiima "Tianshi"? ax.gif
Atsakyti
Ar yra dirbančių "ESSENS"? 4u.gif
Atsakyti
Kas kvietėte mane į renginį Kaune, parašykite dar kartą. ax.gif
Jūsų žinutė buvo ištrinta. doh.gif
Atsakyti
Domina rimti tinklinio marketingo mokymai. 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau pasidomėti Wordventures kompanija, gal kas susidūrėt, dalyvaujat, nuomonę turit? smile.gif ačiū
Atsakyti

Nori užsidirbti? Tik kelios valandos per dieną. Nesvarbu ar esi studentė, ar vaikus auginanti mama. Jei ieškai galimybės užsidirbti laisvu laiku -šis pasiūlymas kaip tik Tau! Esi aktyvus? Kviečiu Tave į savo komandą. Domina aukštos kokybės produktai? Taip pat laukiu Tavęs :-) Rašyk a.ž. ir susisieksiu su Tavimi. 

Atsakyti

Sveikos,

Visada galvodau marketingas tai ne man, plius esu pabandžius ne su viena kompanija.. nu bet kažkas atsitiko su essens kompanija, visai kitaip. Tad siūlau prisijungti prie mano komandos, taip pat pamėginti :) jokių mokesčių nėra, bet kada galima nutraukti (nemanau, kad reikės, nes pabandžius tikrai liksi kompanijoj :)), kompanijos bonusai :) jei tikrai nori pamėginti, parašyk, papasakosiu plačiau, pasidalinsiu savo patirtimi :)

Atsakyti