Įkraunama...
Įkraunama...

Šokėjas mergvakariui

Sveikos visos mergvakarių organizatorės biggrin.gif
Kiek dabar kainuoja Gelbėtojai? kaip pastebėjau Aistringai.com tai truputi atpigo (prieš pora metų buvo 300, dabar parasė, kad 200 thumbup.gif ) bet gelbėtoju vadybininkas neatraso i mano el laiska, tai nežinau, ar užsakinėti aistringus, ar laukti gelbėtojų atsakymo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 05 13, 15:13)
Sveikos visos mergvakarių organizatorės  biggrin.gif 
Kiek dabar kainuoja Gelbėtojai? kaip pastebėjau Aistringai.com tai truputi atpigo (prieš pora metų buvo 300, dabar parasė, kad 200  thumbup.gif  ) bet gelbėtoju vadybininkas neatraso i mano el laiska, tai nežinau, ar užsakinėti aistringus, ar laukti gelbėtojų atsakymo..  g.gif

Sveikos!!! Ir as organizuoju mergvakari vyro sesei. Vakar snekejau su vadybininku is aistringai.com, tai "Gelbetojai" po 250 lt, o paprasti sokejai po 200 lt.
Atsakyti
Išsiaiškinau tiksliau: gelbėtojai Kaune soka už 350 (kuomet per vadybininiką užsakinėji), o aistringai.com sokio kaina priklauso nuo miesto ir nuo pasirinkto sokėjo - jei sokėjas iš to miesto, kuriam ir nori, kad soktu, tai apie 200 kainuoja, jei iš kito tai brangiau. Užsakėme vakar vieną iš aistringai.com. Lauksim, žiūrėsim, kaip bus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos, o aš organizuoju vyro broliui bernvakarį tai ieškau striptizo šokėjos ax.gif bet kiek ieškojau tai daugiau siulančių striptizą yra vyrai g.gif o gal aš nemoku ieškoti unsure.gif verysad.gif gal kas žinote kas kokių striptizo šokėjų ax.gif
Atsakyti
sveikos, gal galite man jei kuri turite atsiusti i az is gelbetoju edvardo ar giedriuko numeri? organizuoju mergvakari. noreciau vieno is ju draugei,kad susoktu blush2.gif
per vadybininka nenoriu. schmoll.gif
aciu labai is anksto mergaites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2010 04 23, 19:02)
Tikrai mergvakariui niekas nenori daug isleisti, bet mes pernai ir be striptizo be 100 lt neapsejom, nes sodybele nuomavom, tad kuo daugiau mergaiciu surinksi, tuo geriau ir pigiau gausis thumbup.gif
Truputi seilei pavarvinti biggrin.gif
user posted image

Aš dabar organizuoju mergvakarį, o prieš porą metų kitam mergvakarį mačiau šį šokėją, tai dabar sakiau galvą nusisuksiu, bet jį rasiu ir radau! Jei ne foto, tai nei vardo, nieko nežinočiau. Nerealiai jis šoka, o bendravimas išvis.. wub.gif
Atsakyti
Labas, organizuoju vyrui gimtadieni tai man reikia striptizo sokejo vyro ir moters. Gal galit rekomenduoti kokius gerus ir nebrangius. Miestas nera labai svarbus,nes mes planuojam nuomuotis transporta ir vazinetis, tai galim ir nuvaziuoti i vieta.
Laukiu pasiulymu ir tel nr. i az.

Aciu
Atsakyti
Merginos, o gal žinote kuri, ar Vilniuje yra striptizo klubas moterims. Ta prasme, kad vyrai ten šoktų? Norisi per vakarą ne vieną pamatyti cool.gif
Atsakyti
Edgaras is gelbetoju super fainas... is vilniaus, bet vaziuoja. dar ir kiti is ten geri smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Labai labai ieškau Davido (iš aistringas.com) asmeninio numeriuko. Gal kas galėtų atsiųsti į az?
čia jo nuotraukos : http://aistringas.co...ejai/davidas/21
Atsakyti
Nepykit, mergaitės bet man mergvakario su striptizo šokėju yra kažkokia nesamonė. Kam tada daryti vestuves ir kažkam įsipareigoti, kai kažkas kitas, vyrui nežinant prieš mano veidą su *** mosikuoja ir bučiuoja mane. Smerkiu tokius dalykus. Jau net nekalbant apie tuos variantus, kai šokėjai persistengia ir merginų rankas kiša sau ten. Būdama savo vyro vietoje tikrai labai labai supykčiau ir būdama mylinti mergina ir antra pusė, tikrai tokių nesamonių nedaryčiau. Geriau tiesiog su panelėmis pasišokti klube ar kur ramiai pasišnekučiuoti prie kokteilių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2011 03 30, 15:15)
Nepykit, mergaitės bet man mergvakario su striptizo šokėju yra kažkokia nesamonė. Kam tada daryti vestuves ir kažkam įsipareigoti, kai kažkas kitas, vyrui nežinant prieš mano veidą su *** mosikuoja ir bučiuoja mane. Smerkiu tokius dalykus. Jau net nekalbant apie tuos variantus, kai šokėjai persistengia ir merginų rankas kiša sau ten. Būdama savo vyro vietoje tikrai labai labai supykčiau ir būdama mylinti mergina ir antra pusė, tikrai tokių nesamonių nedaryčiau. Geriau tiesiog su panelėmis pasišokti klube ar kur ramiai pasišnekučiuoti prie kokteilių  4u.gif


Visiškai pritariu!
Įdomu, ar pačios merginos, kurios mergvakayje pasižiūri į kokį vyriškį, tikrai norėtų, kad jų vaikinai bernvakarį praleistų su šokėja-mergina?
Papildyta:
QUOTE(maziulele @ 2007 07 01, 21:39)
vakar turejau mergvakary, ir merginos padare siurpriza thumbup.gif pakviete ta grazuoliuka is "gelbetoju sou" wub.gif kai pamaciau, sirdis kulnuose atsirado blush2.gif
labai graziai pasoko, nubuciavo nuo galvos ligi koju wub.gif  blush2.gif


Nu pvz: nubučiuota svetimo vyro nuo galvos iki kojų, ir dar už pinigus - ir po to - tekėt?.. doh.gif
Atsakyti