Įkraunama...
Įkraunama...

Šokėjas mergvakariui

http://supermama.com...wtopic=6&st=100 puslapio apacioj yra kazkas apie striptiza arba vat tas puslapiukas www.freewebs.com/tigras , tik man kazkodel neveikia jo nuoroda.
Atsakyti
Aciu uz laiskuti, as irgi bandziau deje, neveikia.
O, kur ten tiksliau apacioje...?
Atsakyti
Radau internete adreseli, tie vaikinukai vaziuoja i mergvakarius www.rescuemen.lt
Tik neaisku kiek tas malonumas kainuoja....smile.gif
Jei kas zinote daugiau rasykite, lauksiu.
Atsakyti
Na, merginos, clap.gif pasidalinkit-KUR VILNIUJE VYRUKAI ŠOKA STRIPTIZĄ? Nusprendėm jaunamartei baliuką padaryti, o kur eiti nesugalvojam g.gif Bet kad ne itin brangu būtų biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Siaip tiksliai negaleciau pasakyti kur ta vaikinukus surasti, bet jie ir taip populiarus. Mes kvietem i mergvakari vaikinuka is "Gelbetoju suo" Vakarelyje soko toks Edgaras labai grazus ir geras sokejas thumbup.gif .Ir sumokejau visai nedaug biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi vienam vakarelyje soko Edgaras, bet sako yra uz ji geresniu. Bet as ieskojau kur naktiniame klube butu programa su vyru stripu. BEt turbut teks keisti planus, kviestis vyruka i namus, o tada tiesiog i sokius. Nu nerandu nieko gero naktiniuose klubuose mad.gif sad.gif
Atsakyti
Merginos, uzsisakykite bara, banketine sale ar pan., kad butu uzdara vieta, ir issikvieskite vaikina, pvz. mano vyras, kuris dirba pramogu srityje, rekomenduoja Edvarda +37068966529 thumbup.gif arba
Aleksandra 868252657 thumbup.gif

Arba sekite "Laisvalaiki", ieskokite "Gelbetoju sou" smile.gif
Atsakyti
Mes buvom "Ultra Imperiale"- ten Gelbetojai soka.
Atsakyti
Klubas "Rio" Pilies g. 10, Vilnius, tel. (5) 21 07 776 Ten soka neblogi vaikinai. Nezinau kaip tiksliai vadinasi, bet savo mergvakari praleidau ten. Man panos buvo uzsake staigmena. Sokejas inese torta su deganciu fakelu ir soko man. Buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (idida @ 2004 04 30, 21:50)
Klubas "Rio" Pilies g. 10, Vilnius, tel. (5) 21 07 776 Ten soka neblogi vaikinai. Nezinau kaip tiksliai vadinasi, bet savo mergvakari praleidau ten. Man panos buvo uzsake staigmena. Sokejas inese torta su deganciu fakelu ir soko man. Buvo thumbup.gif

Nu psio noriu zanytis is naujo, bo man tais laikais tik torta su pimpiu parupino, bet ir tai buvo super, aciu mano mergicom ,savo mergvakarius (ju buvo du) prisiminsiu turbut visa laik, tik va striptizas dar buv arba per brangus studentem arba nepopuliarus, niu dabar tai noreciau wub.gif
Atsakyti
Klubas RIO uzdarytas (bent taip man sake) sad.gif sad.gif Teks i namus vaikina kviesti laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
O kiek gali kainuoti vaikinas i namus?
Atsakyti