Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 01, 21:08)
cia kur stiklainiukuose bunas tas kosmariskai brangus??? g.gif

taip tas pats ... tik nezinau tikrai kiek jis LT kainuoja blush2.gif
Atsakyti
aguonele reiks butinai isbandyti si recepta, nes myliu riesutu sviesta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 01, 21:10)
aguonele reiks butinai isbandyti si recepta, nes myliu riesutu sviesta wub.gif

lauksiu atsiliepimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 12 01, 22:11)
lauksiu atsiliepimu  blush2.gif

butinai parasysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 01, 21:04)
... nusipirkau valgomu perliuku, pabarstuku, snaigiu... kepsiu, o po to dailinsiu meduolius ax.gif

oho, turėtų įspūdingai atrodyti bigsmile.gif

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 01, 21:24)
kadangi 6iemet gavosi dar fainesnis tai jau nebemanau kad pernykštis buvo tobulas  lotuliukas.gif
bet įkeliu

bigsmile.gif super thumbup.gif
Kaip padarei tokį stogą iš čerpelių? O jis toks nedidukas, ar nuotraukoje taip atrodo?
Ir kada pamatysim šiųmetinį šedevrą? bigsmile.gif wub.gif

Aš Nerytės puošmenas eglutei apžiūrėjus irgi suabejojau ar man vertėjo šįmet pirkti žaisliukus lotuliukas.gif Na, bet jie irgi fantastiški, medinukai tongue.gif O meduolių tokių gražių dar nemoku iškepti, be to, mūsų eglutė maža (čia save guodžiu lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 01 gruodžio 2009 - 22:17
QUOTE(aguonele @ 2009 12 01, 22:09)
. tik nezinau tikrai kiek jis LT kainuoja  blush2.gif

mano akiai brangus lotuliukas.gif

QUOTE(Nerytė @ 2009 12 01, 22:10)
nes myliu riesutu sviesta wub.gif

drinks_cheers.gif as irgi.. todel ir neperku jo, nes iskart dingsta doh.gif


pamirsau pasiguost kad į vieną iš mano kalėdinių vaisių pyragų įšoko pelėsiukas sad.gif išvyniojau iš sviestinio popieriaus ir palikau tik rankšluostyje.. žiūrėsiu kas toliau darysis... nu niekaip negaliu sau atleist kad sugalvojau vaisius apelsinų sultyse išmirkyt doh.gif nu užplaukia kartais.. nors nusišauk doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės sausainukais kvepiančios gaspadinės tongue.gif
Kepiau ir aš pirmą kartą meduoliukus pagal Nerytės receptą. Neturiu su kuo lyginti, bet gal ir geri gavosi. Kiek kietoki. Bus matyt kaip pastovėję atrodys. Sudėjau į dvi metalines dėžutes, tačiau paslėpti pavyko tik vieną doh.gif . Vienuolikmetis įvertino: "Eik tu sau, kokie skanūs. Valgyčiau ir valgyčiau" lotuliukas.gif Ir MB, kuris saldumynų visai nevalgo krimstelėjęs tarė: "Nu skanūs tie tavo sausainukai". Taigi, iki Kalėdų dar teks padirbėti mirksiukas.gif
Ačiū Nėrytei 4u.gif ir visom kitoms kepejėlėms.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 01, 22:27)
Sveikutės sausainukais kvepiančios gaspadinės tongue.gif
Kepiau ir aš pirmą kartą meduoliukus pagal Nerytės receptą. Neturiu su kuo lyginti, bet gal ir geri gavosi. Kiek kietoki. Bus matyt kaip pastovėję atrodys. Sudėjau į dvi metalines dėžutes, tačiau paslėpti pavyko tik vieną doh.gif . Vienuolikmetis įvertino: "Eik tu sau, kokie skanūs. Valgyčiau ir valgyčiau" lotuliukas.gif Ir MB, kuris saldumynų visai nevalgo krimstelėjęs tarė: "Nu skanūs tie tavo sausainukai". Taigi, iki Kalėdų dar teks padirbėti mirksiukas.gif
Ačiū Nėrytei 4u.gif ir visom kitoms kepejėlėms.

saulėlydis* dziaugiuosi, kad patiko seimynai

o jie iki Kaledu tikrai suminkstes rolleyes.gif
gal gali pasakyti merginom kiek tau skardu isejo is tos normos, nes as nepamenu, o kepsiu tik kita savaite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 01, 21:15)

pamirsau pasiguost kad į vieną iš mano kalėdinių vaisių pyragų įšoko pelėsiukas

console.gif oi zinok jau bijociau tada valgyti... nes jis jei jau pavirsiuj pasirode, tai viduj pasiskleides dar labiau yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 01, 23:31)
gal gali pasakyti merginom kiek tau skardu isejo is tos normos, nes as nepamenu, o kepsiu tik kita savaite blush2.gif


Bandau skaičiuoti g.gif Nes dėjau po dvi. Vis pakeisdama traukiau ir dėjau naujus. Tai gal 6 ar 7 g.gif Mano porcija gal kiek padidinta buvo, nes šaukštai tau jau su geru kaupu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles,

as irgi jau seniai nusipirkau to popieriaus is Jyske, bet net neatplesiau dar. Tikiuos nesmirdes jis man.


QUOTE(Nerytė @ 2009 12 01, 19:50)
o stai cia mano baigti dekoruoti ir perristi kaspineliu bei virvele meduoliukai laukia sviezios eglutes blush2.gif

Va je tau koks grozis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Kad man nors puse tokius iseitu padaryt. O kaip ta oranzine spalvyte isgavai, gal cia su morku sultim darei?

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 01, 21:24)
kadangi 6iemet gavosi dar fainesnis tai jau nebemanau kad pernykštis buvo tobulas  lotuliukas.gif
bet įkeliu  biggrin.gif

Fantastika ne namukas. Vakar internete kaip tik ieskojau kokiu graziu nameliuku, bet nei vienas tokiam neprilygo. Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 12 01, 22:53)
nes jis jei jau pavirsiuj pasirode, tai viduj pasiskleides dar labiau yra blush2.gif

cry.gif tai teks ismest.... pravalas... bandysiu perpjaut siandien verysad.gif susinervijau....
Atsakyti