Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Viskas apie tai

QUOTE(maskanyte @ 2010 11 18, 23:39)
4u.gif Aciukas! Pabandysim!


Nėr už ką mirksiukas.gif Tikiuosi pagelbės toks dalykas 4u.gif

QUOTE(sija8 @ 2010 11 19, 11:14)
Tikrai koks puikus dalykėlis. O aš naudoju miegojimo vokelį tam tikslui, tik turiu užsiuvusi rankovytes (rankutes sukišu į vidų). O kartais suvystau į palutę. Bet suvystytas tikrai geriau miega  thumbup.gif


Tai va, suvystyti jie ramiau miega , mes labai prasikankinom su miegais, o aš nežinojau apie tokius dalykus verysad.gif
Atsakyti
Sakykit mamukai ar normalu, kad mano dukryt4 beveik 3 mėn. dieną beveik visai nemiega, pamiega kokius 2-3 kartus po 40 min maximum ir viskas...ir valgymo rėžimas ne retėja o dažnėja, valgom kas 0,5-1 val. daugiau visą laiką mamos dėmesio reikalaujam, tai jau visai sau laiko nebeturiu doh.gif net į dušą nėra kada nueit.
sakau gal aš per dažnai jai siūlau valgyt, nes ji soskės neima ir čiulpia papuką už soskę ir dieną valgo ne daug o po truputį, sakau gal ji visą dieną tik užkandžiauja ir dėl to nebemiega...juk tokio amžiaus vaiaks bent vieną kartą dienoj turėtų pora val išmiegot.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2010 11 19, 13:10)
Sakykit mamukai ar normalu, kad mano dukryt4 beveik 3 mėn. dieną beveik visai nemiega, pamiega kokius 2-3 kartus po 40 min maximum ir viskas...ir valgymo rėžimas ne retėja o dažnėja, valgom kas 0,5-1 val. daugiau visą laiką mamos dėmesio reikalaujam, tai jau visai sau laiko nebeturiu doh.gif net į dušą nėra kada nueit.
sakau gal aš per dažnai jai siūlau valgyt, nes ji soskės neima ir čiulpia papuką už soskę ir dieną valgo ne daug o po truputį, sakau gal ji visą dieną tik užkandžiauja ir dėl to nebemiega...juk tokio amžiaus vaiaks bent vieną kartą dienoj turėtų pora val išmiegot.. g.gif

Analogiška situacija manąjai. Viskas buvo lygiai taip pat kol maitinau pati. Tik maniškis miegodavo po 20-30 min. Užmigimo procesas trukdavo irgi apie pusvalandį su didžiausiais klyksmais, isterijom, pabusdavo piktas ir neišmiegojęs. O visą likusį laiką praleisdavo prie (.)(.) Deja, taip jau atsitiko, kad turėjau nutraukti žindymą ir pradėti maitinti mišinukais verysad.gif verysad.gif verysad.gif Labai dėl to išgyvenau, bet... Mažiukas su pirma diena pradėjo miegoti savo lovelėje (anksčiau kratydavom vežime), išmiega po 1,5 net ir po 3 val. dieną (čia mums padėjo ir vystymas). Tapo linksmesnis, ramesnis, susitvarkė viduriukai. Tik nepagalvokit, ginkdie, kad siūlau pradėti maitinimą mišiniais. Čia tik mūsų toks atvejas, aš ir dabar dar jaučiu didelį skausmą, kad teko atsisakyti žindymo. Tačiau paguoda viena, kad mažyliui akivaizdžiai pagerėjo.
Galbūt jis perimdavo mano nerimą, visokias baimes, kurios, manau, nesvetimos visoms neseniai pagimdžiusioms mamytėms.
Taip, kad Jūs ne viena. Tokių mūsų laaaabai daug. Tiesiog išlaukit, gal mažiukas paaugs ir viskas savaime susitvarkys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2010 11 19, 13:10)
Sakykit mamukai ar normalu, kad mano dukryt4 beveik 3 mėn. dieną beveik visai nemiega, pamiega kokius 2-3 kartus po 40 min maximum ir viskas...ir valgymo rėžimas ne retėja o dažnėja, valgom kas 0,5-1 val. daugiau visą laiką mamos dėmesio reikalaujam, tai jau visai sau laiko nebeturiu doh.gif net į dušą nėra kada nueit.
sakau gal aš per dažnai jai siūlau valgyt, nes ji soskės neima ir čiulpia papuką už soskę ir dieną valgo ne daug o po truputį, sakau gal ji visą dieną tik užkandžiauja ir dėl to nebemiega...juk tokio amžiaus vaiaks bent vieną kartą dienoj turėtų pora val išmiegot.. g.gif


Normalu 4u.gif
Dabar pas jus matyt toks tarpsnis, kai mažylei reikia daugiau pieno, praeis kelios dienos ir turėtų susireguliuot pienuko kiekis, bent jau mums taip buvo, o su miegu tai mano mazius ir iki kokiu 9 men miegodavo lygiai 45min biggrin.gif kaip laikrodukas pabusdavo po 45min smile.gif miegodavom ir po 3 ir poi 4 kartus per diena.
Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikas dieną išvis nemiega, verkia, maitinamės visą dieną, kol atsirūgstam ir pan.,pilvo pūtimas kankina doh.gif Naktį taip pat tenka keltis 2-3 kartus, taip, kad šakės į nugarą doh.gif Bet situaciją pagerino supynės, bent kol supasi vaikas galima buteliukus sterilizuoti, ar iki tualeto nubėgti smile.gif, o apie didesnį darbą pamiršti reikia . Tikras košmaras, pavydžiu mamytėm kurių vaikai nors 1-2 val. miega. Tai dabar kai rašau, vaikas užmigo, ir tai tik dėl to, kad paskiepijo, skiepai veikia. Išsisklaidys skiepukai ir vėl būsiu atskirta nuo pasaulio
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 11 19, 13:46)
Normalu  4u.gif
Dabar pas jus matyt toks tarpsnis, kai mažylei reikia daugiau pieno, praeis kelios dienos ir turėtų susireguliuot pienuko kiekis, bent jau mums taip buvo, o su miegu tai mano mazius ir iki kokiu 9 men miegodavo lygiai 45min  biggrin.gif kaip laikrodukas pabusdavo po 45min smile.gif miegodavom ir po 3 ir poi 4 kartus per diena.
Stiprybės  4u.gif

na čia jau ne kelios dienos, čia jau kelios savaitės. o negali būti taip kad mes tiesiog įpratom ne normaliai valgyt, o užkandžiaut?
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2010 11 19, 16:17)
na čia jau ne kelios dienos, čia jau kelios savaitės. o negali būti taip kad mes tiesiog įpratom ne normaliai valgyt, o užkandžiaut?


Tada nežinau verysad.gif , mums apie savaitę kiek pamenu tokie periodai būdavo. Linkiu, kad kuo greičiau viskas susitvarkytų 4u.gif
Atsakyti
Zinoma taip i turi buti,ateis laikas i miegos vienas ax.gif
Atsakyti
Sveikos nu mums jau 8men kol neturejom dantu tai buvo dar pamanoma kartais ir pamiegot nu dabar pries menesi isdygo 2 dantukai tai pamirso vaikas ir kaip koses valgyti reikia ir apie miega galim tik pasvajot biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lauksim geriasniu laiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 29, 21:17)
Tokie maziukai nei ipranta prie mamos artumo nei atpranta. Jiems tiesiog reikia mamos silumos, artumo. Reikia jaustis saugiems. Juk mama- vienintele ka jie turi. Reikia ju klausyti ir pildyti ju norus. Kad jaustusi mylimi, laimingi ir saugus. Juk tai nesites amzinai. Tarpsnis, kada taip beatodairiskai reikia mamos labai trumpas. Isnaudokime ji. Imkime ant ranku maziukus, bukime su jais tiek, kiek reikia ju mazoms sirdutems. Darykime juos laimingus. Juk tai brangiausia ka turime.
As pati auginu ne pilnai triju menesiu vaikuti, kuris daznai reikalauja demesio ir imamas ant ranku. Ir as mielai tai darau. Pasiilgstu jo kai jis miega. o kai pabunda bunu visa jo. Nes po jau po dvieju metu reiks gaudyt, kad pamyluot. Tad isnaudoju kiekviena akimirka, kai galiu glausti toki mazuteli  wub.gif


Kaip gražiai pasakyta rolleyes.gif Kokie dar auklėjimai gali būti tokio mažo žmogučio, kuriam, kaip vienam straipsny skaičiau, mama yra visa visata wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ceponke @ 2010 03 29, 19:52)
Sveikos,

esu pirmą kartą mama. Susidūriau su tokia bėda sad.gif

Mano mergaitei yra dabar 2,5 mėn. Mergaitė dieną užmiega tik kai aš ją supu ar kai pasidedu miegoti ant savęs. Ir miega tik tol, kol aš ja laikau ant savęs. Vos tik aš palieku ją vieną, po 10 min. ji pabunda ir rėkia baisingiausiai. Būna laaaabai retai, kai  palikta viena išmiega 30 min. Naktį miegam kartu, bet tas netrukdo man, nes miega  puikiai. Tik užmigdyt geriausiai išeina supant...

O visa prasidėjo taip - pirmą mėnesį ji puikiai užmigdavo dieną, kol valgydavo ir padėta į vėžimą išmiegodavo 3 val. Kadangi dažnai pusdavo pilvą vakarais, kad ją nuraminti guldydavau vakarais ant savęs, kad nurimtų pūtimas. Matyt taip ir priprato... Ir dabar nebemiega be mamos...

Pabudusi visiškai  neišbūna viena, kol kas jos nedomina žaisliukai, padėta į sūpuokles irgi nenurimsta, reikia kartu nešiotis, jei noriu ramybes arba palieku žviegt. Bandėm su vyru valandai palikt vežime pora kartų - nieko, žviegė visą valandą, neužmigo...

Norėjau jūsų paklaust, ar tai yra vaiko kaprizai, kad dieną miega tik ant manęs ir tik kol aš šalia? Ar reiktš griežtesnių priemonių imtis, kad atpratint miegojimą, kol mama šalia? Nes nieko neišeina net padaryt - visą dieną šalia vaiko ar su vaiku ant krūtinės.... Vyras sako, kad vaikas yra tiesiog išlepintas. Bet ryte palieku vaiką pažviegt, kai einu maudytis, kai kambarius siurbiuos irgi palieku 30 min vieną, atrodo per daug nelepinu. Ir maisto jai tikrai užtenka.

Jei tai kaprizas, noriu jau pradėt išguiti kuo anksčiau.

Pasidalinkite patirtimi.

P.S. Gimė ji 35 savaičių, 5 pirmas dienas gulėjo intensyvios teraopijos skyriuje, bet viskas su ja dabar yra gerai. Gal dėl to vaikas neramiai miega vienas??? Jau po to, ji užmigdavo naktį ramiausiai, kai paguldydavau ant krūtinės.


Joks cia lepinimas ar pratinimas. Tiesiog tokiems vaikeliams reikia daugiau mamos silumos. Beje, ji pirma savo gyvenimo savaite gulejo be jusu ir pirma menesi jus neleidote jai dziaugtis jusu artumu ir siluma, todel dabar ugtelejusi ji jau daugiau supranta. Supranta, kad pareikalavus gali atsidurti ant jusu ranku ir jausti siluma ir artuma smile.gif Manoji irgio pirmus du menesius miegojo ant manes diena, o nakti salia. Po to praejo noras miegoti ant manes diena. Dabar tik nakti miega salia. Tai gi, gal ir jusu dukryte po truputi atpras. Nepatarciau jos dabar staigiai atpratineti nuo ranku, nes jai to labai reikia. Praeis pora menesiuku ir pati nenores ant ranku pastoviai sedeti smile.gif Kantrybes ir sveikatos Jums ir Jusu dukrelei.
Atsakyti
Sveikos mamytes. nezinau ar jau yra cia kur tokia tema, nes kiek skaiciau tai berods neradau. Mano sunelis (jam 6 menesiukai) miegodamas jau kuris kartas apsivercia ant pilvuko, ikisa nosyte i pagalve ir neatsivercia. kartais net koseti pradeda ir tada jau verkia, man toks jausmas apima kad jis dusti pradeda. gal kam irgi taip yra buve? ar man verta del to pergyventi? ar gal reikia visa nakti nemiegoti ir stebeti, kad jis neapsiverstu ant pilvuko....gal as be reikalo pergyvenu ir jis kai jau bus jam nepatogu tai atsivers? patarkite, aciu....
Atsakyti