Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

siuo atveju maziausiai isizeidziau del tautybes ir galit drasiai mineti jos pavadinima, vis tiek jis "redakcijai zinomas". nei ji prie ko, nei tureciau del jos teisintis. tiesiog uzkniso tavo, ms, kitu zmoniu izeidinejimai (siuo atveju, reakcija i sansaros pastaba), nors tu ju aisku, taip nevadini, kz nesamoningu itampu kurimai. kiek zmoniu SM jau su tavim "aiskinosi"? zinoma, isskirtinai del ju kaltes.. Jeigu kiti papucia pries veja, tai jie "subjektyvus", "asmeniskai sureagavo, nors nederejo", "moterys", "veliau susipras", o va tu visada teisus ir kietas, visada gerai jautiesi, dzin juk kaip kiti. anyway, pasakysiu sau budingai - ne apie tai visa tai irnesakyk.gif
Atsakyti
smile.gif tai tu sau priestarauji. Pirmai rasei.. apie tuos saltukus, dekojai Sansarai (dar taip subtiliai kreipini i ja rasei is didziosios raides, jos nicka ir rasei is didziosios raides, o mano varda is mazosios) ir t.t., o dabar sakai, kad maziausiai isizeidei, ir is esmes pyksti del to, kad, kaip galima suprast, as izeidziau sansara smile.gif atseit eilini karta? nera aisku, ar isvis sansara isizeide, tada tai tik tavo prielaida. Supranti, kaip tu atrodytum, jei ji neisizeide? Jei ji isizeide - tai visiskai atskira tema, zinoma, kurioje turiu irgi ka pasakyt lotuliukas.gif


QUOTE(Gaziulka @ 2010 02 05, 02:26)
siuo atveju maziausiai isizeidziau del tautybes ir galit drasiai mineti jos pavadinima, vis tiek jis "redakcijai zinomas". nei ji prie ko, nei tureciau del jos teisintis. tiesiog uzkniso tavo, ms, kitu zmoniu izeidinejimai (siuo atveju, reakcija i sansaros pastaba), nors tu ju aisku, taip nevadini, kz nesamoningu itampu kurimai. kiek zmoniu SM jau su tavim "aiskinosi"? zinoma, isskirtinai del ju kaltes.. Jeigu kiti papucia pries veja, tai jie "subjektyvus", "asmeniskai sureagavo, nors nederejo", "moterys", "veliau susipras", o va tu visada teisus ir kietas, visada gerai jautiesi, dzin juk kaip kiti. anyway, pasakysiu sau budingai - ne apie tai visa tai irnesakyk.gif


Atsakyti
Sveiki, mano vardas Rūta ir aš alkoholikė 4u.gif


Įdomiai jūs čia, bet matau, kad ne apie stereotipus ...o jei apie juos, tai visi juos panaudojam, neverta taip jautriai reaguoti ir sau pritaikyti 4u.gif juk jau pažįstam vieni kitus daug maž, tai ko čia pyktis 4u.gif ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
ms, nenagrinesim vsk pazodziui. uztenka cia smagintis. jeigu dar nori ka pasakyti, yra kitu budu. sia tema vsk.
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2010 02 05, 11:02)
ms, nenagrinesim vsk pazodziui. uztenka cia smagintis. jeigu dar nori ka pasakyti, yra kitu budu. sia tema vsk.


nieko nenoriu pasakyt ne vienu budu nei pirmai nei dabar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _ms_: 05 vasario 2010 - 09:20
biggrin.gif nesusipratimas cia manau cool.gif
vienas nori buti draugiskas,kitas dekingas uz ta draugiskuma,taip ir gavosi smile.gif
geri jus zmones 4u.gif 4u.gif
ir klausykit Leopoldo mirksiukas.gif
Atsakyti
turim temoj nauju nariu: alkoholika ir Leopolda biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2010 02 05, 10:34)
turim temoj nauju nariu: alkoholika ir Leopolda biggrin.gif biggrin.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
visi skirtingi,visi lygus smile.gif
Atsakyti
Aš noriu būti Bakuganas smile.gif


nesipykim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2010 02 05, 09:39)
Aš noriu būti Bakuganas smile.gif
nesipykim 4u.gif



gerai, kad google yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2010 02 05, 10:39)
Aš noriu būti Bakuganas smile.gif
nesipykim 4u.gif


OO! biggrin.gif kzkas originalesnio biggrin.gif



--------------------------
Ах, как много на свете кошек,
Нам с тобой их не счесть никогда.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 05 vasario 2010 - 09:58
Labas rytas. Tikrai, nesipykit. Nesmagu labai būti.
Kartais reikėtų ne tik deklaruoti apie savigarbą, bet ir elgtis taip kaip skelbi. Ir "atsiprašau" nepasididžiuoti pasakyti, jei matai, kad leptelėjai ne vietoje. ms. Nepaliauji stebinti.
Atsakyti