Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislų parduotuvės

na mum teko grąžint ten, pakeitė be problemų, tiesa ne pinigus atidavė, o už tą kainą išsirinkom kitą prekę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2006 04 13, 19:21)
O ir žaislams jokios garantijos neduoda ir nesutinka priimti atgal jei nusipirkus jis neveikia ir pan.  doh.gif vos vos priprašiau, kad neveikiantį pakeistu už panašią sumą į kitokį žaislą doh.gif

blink.gif o mum priėmė ir pasiūlė arba pasirinkt kt žaislą.. bet kadangi neišsirinkom nieko tai atidavė pinigus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesikas @ 2006 04 13, 21:47)
O man dar neteko nusivilti  4u.gif  Jau seniai ten lankomes ir perkam  bigsmile.gif  Yra ten visko ir nauju,ir nelabai... Tiesiog reikia ziureti  lens.gif  O veikia ar ne tai patikrint juk vietoj galima.Pardavejos batareikas ideda ir paziuri.  rolleyes.gif  Beje net ir firminej parduotuvej man zaislo nepakeite.Nors ir ceki rodziau,sake nekeiciam ir tiek  Taigi turim negrojanti Chico zaisla  verysad.gif  Beje kaip ten kiemelyje su zaislais nezinau nes neteko susidurt,bet vezimuka tai maciau pakeite ax.gif  Kol kas esu patenkinta sia parduotuvele ir pirksiu toliau  4u.gif  Beje pirmas pirkinys ten pirktas pries 4,5 metu  thumbup.gif

drinks_cheers.gif ir aš nusivyliau šia parduotuve ir daugiau ten neužsukam. Pirkom dukrytei žoliapjovę ir paaiškino, kad viskas gerai tik burbulų nepučia. Dar primygtinai prašėm patikrinti ar viskas gerai, bet kategoriškai atsisakė, nes aiškino, kad viskas patikrinta. Parsivežėm namo, atidavėm dukrytei ir ką jūs manot pasirodo rankena nesifiksuoja , dukrytė iš kart puolė į ašaras. Nuvažiavom pakeist pasirodo daugiau nebeturi, tai pasiūlė išsirinkti kitą žaislą, o dukrytė nė į kalbas reik jai žoliapjovės ir viskas. Ir šiaip kiek pirkom su pažeista pakuote visi žaislai turėdavo mažesnį ar didesnį defektą, o jei be jokio defekto tai tikrai nepigiau nei kitoj parduotuvėj tik dar plius pakuotė aplamdyta. Na gal kažkam ir pasiseka nusipirkt šioj parduotuvėj kokybišką žaislą 4u.gif
Atsakyti
mes irgi keletą kartų "apsipirkom", o keletą kartų - pasisekė...ko nepirkčiau ten, tai kažko atsakingo, tokio kaip vežimas schmoll.gif pvz maniežą nusipirkom idealų...paskutinis pirkinys - fisher price dinozauras - kai pirkau laaaabai nenorėjo tikrint, tipo ką čia tiek surinkinėt...sakau ne kojines gi perku tongue.gif tai šiaip ne taip. bet viskas su juo liuks, veikia mums puikiai biggrin.gif ir kaina ne kosminė buvo...reikia labai žiūrėti. nepirkčiau ten ir pripučiamų visokių, nes irgi įtariu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Editulia @ 2006 04 13, 20:01)
Jonelio kiemelis yra naujų žaislų parduotuvė, bet ten jie pigiau nei kitur. Nes būna pvz pažeista pakuotė, kartais trūksta kelių kokių nors detalių. O šiaip yra ir kur viskas tvarkoj. Viena yra už Makdonaldo, kita Vilijampolėj. Adresų tiksliai nežinau.
Beje čia Kaune.



Taip čia žaisliukai nauji.O visa kita šioje žinutėje tiksliai parašyta. Vilijampolėje Stulginskio g.
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2006 04 13, 20:21)
Bet būna ir jau naudotų žaislų, vežimukų. Vieną tokį apžiūrinėjau, tai man pardavėja aiškino, kad jis tik po salę pavėžintas yra  doh.gif O akivaizdžiai matėsi, kad važinėtas ir dar visas ištepliotas buvo jau nekalbu apie ratus  doh.gif O ir žaislams jokios garantijos neduoda ir nesutinka priimti atgal jei nusipirkus jis neveikia ir pan.  doh.gif vos vos priprašiau, kad neveikiantį pakeistu už panašią sumą į kitokį žaislą doh.gif O pirktas buvo kaip su menku pakuotės pažeidimu  doh.gif  Nusivyliau šia parduotuve  verysad.gif




Kad žaisliukai naudoti būna dar neteko matyti. Na kad kai kurie kartasi būna ištepti ar įplyšę, tai sutinku. Bet juk jie ir parduodami daug pigiau nei tokie patys su pilna pakuote. O juk juos veža didžiulėse fūrose ir jei jie nėra supakuoti, tai įsivaizduokit kad jie ten tarp visų kitų prekių trinasi ir t.t.

O kas dėl vežimėlių, tai kiek žinau jie irgi nauji būna, tik taip pat kartais būna ir defekltuotų ir įlūžusių ir terlinų. Bet visa tai taip pat transportavimo bėdos, juk jie dažnaiausiai taip pat be jokių pakuočių į šias parduotuves atkeliauja.O kad vežimėlio ratai pavažinėti, tai manau irgi galima paaiškinti, nes grindys, tai kiek man teko matyti pas juos tikrai ne iš švariųjų, tai pabando vienas pavėžint, pabando antras, trečias ir ratukai jau gerai susteplioję.

Čia tai ką aš žinau. O gal kas žino kitokią tiesą.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 13, 00:44)

O kas dėl vežimėlių, tai kiek žinau jie irgi nauji būna, tik taip pat kartais būna ir defekltuotų ir įlūžusių ir terlinų. Bet visa tai taip pat transportavimo bėdos, juk jie dažnaiausiai taip pat be jokių pakuočių į šias parduotuves atkeliauja.O kad vežimėlio ratai pavažinėti, tai manau irgi galima paaiškinti, nes grindys, tai kiek man teko matyti pas juos tikrai ne iš švariųjų, tai pabando vienas pavėžint, pabando antras, trečias ir ratukai jau gerai susteplioję.

Čia tai ką aš žinau. O gal kas žino kitokią tiesą.


kad ne visi nauji vežimėliai tai tikrai, nes mes vieną esam pirke, tikrai nenaujas, bet būklės buvo labai geros ir dar dabar juo džiaugemes (tokio naujo kaina virš 400 Lt., o mes už 175 Lt. pirkom, komentarų manau nereikia)
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 07 13, 12:04)
kad ne visi nauji vežimėliai tai tikrai, nes mes vieną esam pirke, tikrai nenaujas, bet būklės buvo labai geros ir dar dabar juo džiaugemes (tokio naujo kaina virš 400 Lt., o mes už 175 Lt. pirkom, komentarų manau nereikia)




Na gal kartais ir dėvėtų pasitaiko. Bet kiek man teko girdėti, tai kad nauji ten būna. Na bet gal, nesiginčysiu.

O kainos tai pas juos tikrai ženkliai mažesnės nei, kad kitose vaikiškų prekių parduotuvėse.

štai, kad ir karuselė virš lovytės. Pirkom Vaikų madoj (Megoje) už 139Lt. O tokia pati ir su gera nei kie nepažeista pakuote Jonely kainavo 60Lt. Tai galvojau nagus nusigraušiu.
Atsakyti
Pirkom grojantį žaislą.
Viskas OK., nusivilti neteko.
Nusivyliau tik prekių asortimentu. Visko daug bet po vieną...
Gal blogu laiku atvažiavom?!
Atsakyti
"Žaislai pigiau" yra Vilijampolėje, Betygalos 2. Pravažiavus senuoju Vilijampolės tiltu reikia sukti iš karto į kairę. Ir dar (gal kokį kilometriuką) ta gatve pavažiuoti. Pro pačią parduotuvę visuomeninis transportas nevažiuoja, bet gal kiemais praeiti ir galima išlipus pravažiavus tiltą (siūlyčiau pasižiūrėti į Kauno žemėlapį). smile.gif
Atsakyti
klaipedoj zaislai pigiau yra prie mega plazos vidiniame kieme. reikia i antra auksta lipt. salia indu parduiotuve zana. joje zaislai ir prekes vezqamos is vokietijos. jei pakuote brokuota tai pigiai praso. nueikit ir isitikinkit pacios.
Atsakyti
gerų firmų žaislų galima rasti Pašilaičiuose esančiame pasaže Pas juoza,ten yra Čiuku čiukas,kainos gana normalios kelis fisherprice žaislus pirkau savo vaikui,tai kokybe esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
4u.gif kur tokiu zaisliuku eitu rasti? donima baby born lelyte.. Kaledos arteja, seniui salciui laiskas parasytas..o kazkaip nekyla ranka moket 200 verysad.gif
Atsakyti