Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Roxetė @ 2010 02 09, 21:53)
Idomu, bet ne iki galo supratau, ar plauni su paprastu sampunu? ar kazkoks spec buna? dezinfekcijai tai supratau kad skysciu perlieji  4u.gif

plaunu su savo svelniu sampunu, spec neturiu, nors yra pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 02 09, 21:07)
plaunu su savo svelniu sampunu, spec neturiu, nors yra pirkti  ax.gif

Supratau. thumbup.gif Aciu labai uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
as naudoju the body shop, va toki rinkinuka turiu:
user posted image
ir dar kelis sepetelius, labai faini smile.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *INSOMNIA*: 09 vasario 2010 - 23:27
QUOTE(skaistukas @ 2010 02 09, 20:09)
tai jo , deja nupirko matyt kaskas ir uz 50$ nebera jau skelbimo, na ka nelemta matyt buvo laimet  biggrin.gif

o tu matei gyvus juos? labai jo galvute mazesnei nei kabuki? , nes man tiesiog su kotukais patogiau  ax.gif


gyvai nemaciau, bet atsiliepimuose raso kad kabuki didesnis. man atrodo su juo greiciau pasidazytumet, nors jei veidukas nera didelis tai ir tas ilgas geras butu. ar issirinkot jau koki? jei kabuki, tai gaila kad tiek pralauket, in stock visad buvo:))
Atsakyti
Tiffany, jei sugalvosi pardavinet savo Shu Uemura sepetelius, pranesk, nes mano jautriai odai jie tinka kuo puikiausiai thumbup.gif
Del to raudono, kad spalva vandens raudona buvo, tai keista. Gal jam nepatiko paprastas sampunas? g.gif Jei nori, galiu tau duot pabandymui Shu Uemuros sepeteliu valikli ir ji darkart megink isplaut. Zodziu, rasyk, jei ka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 10 vasario 2010 - 18:33
QUOTE(F_A @ 2010 02 10, 19:31)
Tiffany, jei sugalvosi pardavinet savo Shu Uemura sepetelius, pranesk, nes mano jautriai odai jie tinka kuo puikiausiai thumbup.gif 
Del to raudono, kad spalva vandens raudona buvo, tai keista. Gal jam nepatiko paprastas sampunas?  g.gif Jei nori, galiu tau duot pabandymui Shu Uemuros sepeteliu valikli ir ji darkart megink isplaut. Zodziu, rasyk, jei ka 4u.gif

aciukas drinks_cheers.gif
na, nemanau, kad jam netiko sampunas, nes plaunu su paciu svelniausiu ax.gif spalva leidzia, tik maziau, kai dezinfekuoju su MAC valikliu rolleyes.gif jis dazytas, tai del to 4u.gif pardavineti tikrai nepardavinesiu (bent jau taip manau kol kas), nes juos naudoju, puikiai ziurisi mano kolekcijoj hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
nu va, atkeliavo mano vienas siuntinukas is coastal scents, uz ta pati paklausiau apie antra siuntini, kuri issiunte kartu su pirmuoju bet dar nera g.gif

akims:
user posted image seseliu sepetelis, bandziau ant rankos, seselius uztepa gerai
user posted image sintetinis seseliu sepetelis, isbandysiu veliau
user posted image sitas puikus, jau bandziau seselius sklaidyt, patogus, minkstas wub.gif

lupoms:
user posted image

veidui:
user posted image sitas skirtas bronzantui, pudrai, bet raso galima kreminei pudrai naudot
user posted image sitas skaistalu sepetelis gan didelis, galima naudot ir pudrai, bet skaistalams tokio didelio ir norejau tai manau naudosiu pagal paskirti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 10 vasario 2010 - 19:57
QUOTE(Portishead @ 2010 02 10, 19:52)
veidui:


O kaip sie sepeteliai veidui, ar minksti sereliai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 02 10, 20:57)
O kaip sie sepeteliai veidui, ar minksti sereliai?  rolleyes.gif


abudu minksti, bet skaistalu vis minkstesnis, sereliai ilgesni, lankstus. bet ir tas kitas nebruzina, mano jautriai odai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2010 02 10, 20:04)
abudu minksti, bet skaistalu vis minkstesnis, sereliai ilgesni, lankstus. bet ir tas kitas nebruzina, mano jautriai odai tinka  thumbup.gif


Reikes ir man tuomet ta dideli skaistalams uzsisakyti jei jie svelnus, nes mano oda jautri sepeteliams, pagal svelnuma tinka Everyday Minerals ir TBS. Beja ir as siandien gavau savo uzsakyma is coastal scents, pirkau 4 sepetelius akims, perziurejau,kad dauguma pas mane panasus biggrin.gif ai bet sunaudosiu, jie man patinka. Ir as isigyjau italian badger blender, fainas thumbup.gif
Papildyta:
Visgi suklydau, pas mane Synthetic Deluxe Crease Brush blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2010 02 10, 19:52)
nu va, atkeliavo mano vienas siuntinukas is coastal scents, uz ta pati paklausiau apie antra siuntini, kuri issiunte kartu su pirmuoju bet dar nera  g.gif

jie naturalaus plauko ar sintetinio?

Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 02 10, 21:20)
Reikes ir man tuomet ta dideli skaistalams uzsisakyti jei jie svelnus, nes mano oda jautri sepeteliams, pagal svelnuma tinka Everyday Minerals ir TBS. Beja ir as siandien gavau savo uzsakyma is coastal scents, pirkau 4 sepetelius akims, perziurejau,kad dauguma pas mane panasus  biggrin.gif ai bet sunaudosiu, jie man patinka. Ir as isigyjau italian badger blender, fainas  thumbup.gif



tikrai minkstutelis jis, be to jei bus per didelis skaistalam tai puikiai pudrai tiks, reikes siaip ir man pudrai ji isbandyt, idomu pasidare:D
o kokius butent gavai is cs? ir kokius jau turi is ten? bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Roxetė @ 2010 02 10, 21:25)
jie naturalaus plauko ar sintetinio?

lupoms sintetinis, seseliams vienas sintetinis, likusieji naturalaus plauko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 10 vasario 2010 - 20:29