Įkraunama...
Įkraunama...

Meniškos sielos

Nu kaip mamos ar kartais sukurait koki eilėrašti? ar kokia istorija?
Atsakyti
Anksčiau labai daug kurdavau ir dainas ir tekstus, man tai patiko, gal esu (iš tikrųjų)romantiškos sielos? Na kad meninių gabumu ir fantazijos turiu, tai žinau, bet va kaip pagalvojau, kad savo kūrybos neturiu kur dėti (ta prasme išleisti knygutės ar pan. ) tai dabar tuo neužsiimu.
Atsakyti
smile.gif gali patalpinti puslapyje:
http://kuryba.url.lt smile.gif man tai idomu paziureti kaip kurinius vertina kiti.
Atsakyti
Na atsiverčiau tą puslapį, tai visai naujas ir labai jaunas forumas. Pirmiausia vos keli eilėraštukai įdėti, dainų visai nėra ir kažkaip jau esu iš to amžiaus išaugusi, nes forumą prižiūri paaugliai, o man jau rimčiau norėtųsi, bet vistiek ačiū už pasiūlymą, bent sužinojau, kad yra galimybė vaikams pasireikšti - tai didelis užimtumui pliusas.
Atsakyti
Tai nelabai rasta menišku sielu forume? biggrin.gif
Ankščiau dienu dienas leisdavau su parkeriu rankoje - rašydavau viska ir apie viska, ale dabar kažkaip kūrybingumas ženkliai smukes... unsure.gif Ar čia taip vedybinis gyvenimas meniškoms sieloms sparnus pakerpa? doh.gif
Atsakyti
Rašau savo džiaugsmui miniatiūras ir eiles tik kituose forumuose, kur yra savotiška artumo ir jaukumo, pasitikėjimo atmosfera. Ten kur niekas per daug nesišaipo iš kito ir nesudirba autoriaus. Čia nedrįsčiau, nes manau sulaukčiau kokių nors komentarų, kokie praeina aktyvesnėse temose.
Nuoroda į langą tos temos man visai neatsidarė parašė error ir tuom baigėsi. O ką, gal siūlai mamoms atsiminti savo kūrinėlius ir pakloti čia visuotiniam išvelėjimui, iškedenimui?
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2005 12 28, 15:10)
O ką, gal siūlai mamoms atsiminti savo kūrinėlius ir pakloti čia visuotiniam išvelėjimui, iškedenimui?


Čia klausimas man? g.gif Ne, aš tikrai to nesiulau. smile.gif Bet juk pasikalbeti apie tai galima ir be sielos išklojimo forume. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ChikuRaku @ 2005 12 28, 20:16)
Čia klausimas man? g.gif  Ne, aš tikrai to nesiulau. smile.gif  Bet juk pasikalbeti apie tai galima ir be sielos išklojimo forume. mirksiukas.gif

Ką gi kalbėkimės. Mėgstu skaityti poeziją ir mėgstu tokių pačių kompanijoje sueiliuoti ką nors. Gal ir netobulai gaunasi,bet būna gera, nes kiti yra panašūs ir ieško grožio. Mėgstu pamatyti smulkius pritraukiančius dalykėlius ir siužetus, sceneles. Tada parašyti apie tai ką nors lyriškai jaukaus. Vėl gi netobulai, bet tarp tokių pačių norinčių rašyt ir skaityt. Kažkur forume SM yra poezijai skirta tema, bet tik tiek. Kaip manai, kuom pasibaigtų kokio nors eilinės mamos sukurto eilėraščio paskelbimas čia?
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2005 12 29, 00:17)
Ką gi kalbėkimės. Mėgstu skaityti poeziją ir mėgstu tokių pačių kompanijoje sueiliuoti ką nors. Gal ir netobulai gaunasi,bet būna gera, nes kiti yra panašūs ir ieško grožio. Mėgstu pamatyti smulkius pritraukiančius dalykėlius ir siužetus, sceneles. Tada parašyti apie tai ką nors lyriškai jaukaus. Vėl gi netobulai, bet tarp tokių pačių norinčių rašyt ir skaityt. Kažkur forume SM yra poezijai skirta tema, bet tik tiek. Kaip manai, kuom pasibaigtų kokio nors eilinės mamos sukurto eilėraščio paskelbimas čia?

Reikia pabandyt ir tada matysit kuo pasibaigs...
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2005 12 28, 23:17)
Ką gi kalbėkimės. Mėgstu skaityti poeziją ir mėgstu tokių pačių kompanijoje sueiliuoti ką nors. Gal ir netobulai gaunasi,bet būna gera, nes kiti yra panašūs ir ieško grožio. Mėgstu pamatyti smulkius pritraukiančius dalykėlius ir siužetus, sceneles. Tada parašyti apie tai ką nors lyriškai jaukaus. Vėl gi netobulai, bet tarp tokių pačių norinčių rašyt ir skaityt. Kažkur forume SM yra poezijai skirta tema, bet tik tiek. Kaip manai, kuom pasibaigtų kokio nors eilinės mamos sukurto eilėraščio paskelbimas čia?


Truputi nesuprantu kažkokio tavo pykčio prežasties. Ir kodel butent man adresuojami tokie pagiežingi klausimai? g.gif Jei kažko nenori daryti - nedaryk. Ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
Su šventėmis, kūrėjos, kūrybingų ateinančių metų...
Atsakyti
Gaila, poeciu nerasta. O juk motinyste neturetu uzmust talenta, bet suteikt jam nauju spalvu.
Atsakyti