Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo teisių laikymas Airijoje

QUOTE(juozuke @ 2012 07 21, 00:20)
Gal ka sudomins straipsnis:
http://www.independe...rs-3174223.html

Motorist fails test for 12th time, despite driving for 45 years

joo.. va cia tai ne verkt ne juoktis. viena vertus zavu, kad zmogus nepraranda ryzto ir tikejimo savim nepaisant nesekmiu, bet kita vertus, kai testas neislaikomas per tiek kartu ir vistiek leidziama vazinet, tada imi galvot, kiek toks vairuotojas yra saugus kely.. labai nenustebciau, jei paaisketu, kad jis neturejo ne vienos pamokos su instruktorium..

anadien radom valadele ryte su mb pavazinet su musu masina, tai o vargeli.. kaip vel nieko nemokeciau.. masinos musu nuo instruktoriaus labai skiriasi, tai itariu man bus vargelio paraleliai mokintis su abiem..
Atsakyti
Sveikos,gal zinote kokiu adresu galima registruotis teorijos egzaminui on-line?
Atsakyti
QUOTE(wanilla23 @ 2012 08 06, 13:29)
Sveikos,gal zinote kokiu adresu galima registruotis teorijos egzaminui on-line?

labas,
cia: http://www.rsa.ie/en...he-theory-test/
Atsakyti
aciu,Munyt 4u.gif
Atsakyti
Na, ka pries savaite issilaikiau teorija, tai dabar laukiu laiskelio is motor tax'u thumbup.gif
Vaziuodama, net nesitikejau, kad islaikysiu, nes nuo pacio ryto vemiau (ir jau kelinta diena is eiles pries tai), tai galvojau net nevaziuoti isvis, bet veliau truputi pagerejus visgi nuvaziavom.Na, bet aisku, nuvaziavau visa valanda anksciau, galvoju nu sakis, reiks dabar laukti, bet atejo toks fainas vyrukas, klausia kelintai valandai esu, tai pasakiau, o jis mato, kad sedziu visa perbalus, tai sako, eiks uzsiregistruok ir eik laikyti.sprendziu sprendziu, ir kad atejo moteriske prisikvipinus doh.gif tai galvojau, kad jau "papuosiu" ir stala, ir kompiuteri, ir visur kur tik pasieksiu lotuliukas.gif nu bet nieko, seip ne taip susilaikiau, pabaigiau spresti ir lauk.tik atsisedau, o tas vyrukas priejo ir sako "duokit savo nuotraukyte" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai vos jo "nepazenklinau" lotuliukas.gif lotuliukas.gif greiciausiai is tos laimes lotuliukas.gif
Bet visgi grizus namo, teko rimtai su tuoletu "padraugauti" doh.gif tai tiesa sakant, kazkaip galvojau, kad labiau dziaugsiuos nei dziaugiausi islaikius.dar ir dabar, kazkaip keistai jauciuosi, net nesitiki kad islaikiau.buna kai nera ka veikti, tai ir kyla ranka prisest prie kompo, testa paspresti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(wanilla23 @ 2012 08 06, 12:29)
Sveikos,gal zinote kokiu adresu galima registruotis teorijos egzaminui on-line?


As registravausi cia http://www.theorytes...-test/index.php 4u.gif bet manau, kad nera jokio skirtumo per kur smile.gif

Atsakyti
QUOTE(wanilla23 @ 2012 08 06, 16:34)
aciu,Munyt 4u.gif

i sveikata wink.gif sekmes laikant 4u.gif

QUOTE(Raselija @ 2012 08 06, 17:56)
Na, ka pries savaite issilaikiau teorija, tai dabar laukiu laiskelio is motor tax'u  thumbup.gif 

sveikinimai! 4u.gif thumbup.gif kartais prasta savijauta geriausia priemone stresui nuimt wink.gif smagu, kad viskas taip gerai baigesi.

as labai is leto mokausi vairuot, instruktorius man mano labai patinka, bet jis toks busy kad kol kas tik karta per savaite su juo pavyksta pavazinet, o tokiu tempu bijau, kad as net pagrindu neismoksiu, kol reiks laikyt vaziavima, tai nzn kaip cia bus unsure.gif su mb dabar is pacio ryto iki darbo stengiames pavazinet bent po valandziuke, bet tie ilgesni tarpai tarp praktikos tikrai nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
sveikos varuotojos ir besimokanciosios! norejau paklausti jus angliskai ar lietuviskai laikotes teises? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2012 08 08, 12:27)
sveikinimai!  4u.gif  thumbup.gif kartais prasta savijauta geriausia priemone stresui nuimt wink.gif smagu, kad viskas taip gerai baigesi.

as labai is leto mokausi vairuot, instruktorius man mano labai patinka, bet jis toks busy kad kol kas tik karta per savaite su juo pavyksta pavazinet, o tokiu tempu bijau, kad as net pagrindu neismoksiu, kol reiks laikyt vaziavima, tai nzn kaip cia bus  unsure.gif su mb dabar is pacio ryto iki darbo stengiames pavazinet bent po valandziuke, bet tie ilgesni tarpai tarp praktikos tikrai nepadeda  schmoll.gif

Labai aciu munyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O jus su kokiu instruktorium mokotes?na ta prasem lietuviu ar angliskai kalbanciu?
As vis neprisiruosiu uzsirasyt tom privalomom valandom blush2.gif nelabai dar zinau pas ka, o ir atostogos Lietuvoj arteja, tai kazkaip vis zadu, kad po ju tai jau rimtai susiimsiu ax.gif
Su B kolkas irgi be sansu pavaziuot doh.gif nes reikia pakeisti pavaru deze, nes begiai sunkiai junginejasi.

QUOTE(atsimerk @ 2012 08 21, 12:54)
sveikos varuotojos ir besimokanciosios! norejau paklausti jus angliskai ar lietuviskai laikotes teises? ax.gif

As testa mokiausi angliskai, bet del pravaziavimu dar nenusprendziau kuria kalba ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 21 rugpjūčio 2012 - 21:09
o mokomosios medziagos nera lt kalba? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atsimerk: 21 rugpjūčio 2012 - 22:03
QUOTE(atsimerk @ 2012 08 21, 21:03)
o mokomosios medziagos nera lt kalba?  ax.gif

Viena draugike mokosi lietuviu kalba pas Edvarda, tai nusipirko is jo kompakta lietuviu kalba.O seip ju maciau yra ir Rasputine, lygtais 65 eurus kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atsimerk @ 2012 08 21, 13:54)
sveikos varuotojos ir besimokanciosios! norejau paklausti jus angliskai ar lietuviskai laikotes teises? ax.gif

labas, nu as asmeniskai tiesiog negaliu isivaizduot teisiu cia laikymasi lietuviskai schmoll.gif nebent jau visai prastai su kalba, bet priesingu atveju man dar sudetingiau viskas atrodo.. o ir siaip man rodos airiai instruktoriai daug kantresni ax.gif

QUOTE(Raselija @ 2012 08 21, 21:07)
Labai aciu munyt  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O jus su kokiu instruktorium mokotes?na ta prasem lietuviu ar angliskai kalbanciu?
As vis neprisiruosiu uzsirasyt tom privalomom valandom  blush2.gif  nelabai dar zinau pas ka, o ir atostogos Lietuvoj arteja, tai kazkaip vis zadu, kad po ju tai jau rimtai susiimsiu  ax.gif
Su B kolkas irgi be sansu pavaziuot  doh.gif  nes reikia pakeisti pavaru deze, nes begiai sunkiai junginejasi.

su airiu, angliskai. as kadangi nelabai zinojau ant kokio pataikysiu ir ar patiks, tai nusipirkau per deal'us uz puse kainos pora pamoku pasiziuret kas ir kaip. instruktorius labai patiko, tai ir likau pas ji, vienintele problema, kad jis labai busy, tai praktiskai tik karta per savaite su juo ir vazineju, aisku jei neskubu tai pats tas, bet mano atveju dega jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2012 08 22, 19:11)
labas, nu as asmeniskai tiesiog negaliu isivaizduot teisiu cia laikymasi lietuviskai  schmoll.gif nebent jau visai prastai su kalba, bet priesingu atveju man dar sudetingiau viskas atrodo.. o ir siaip man rodos airiai instruktoriai daug kantresni  ax.gif
su airiu, angliskai. as kadangi nelabai zinojau ant kokio pataikysiu ir ar patiks, tai nusipirkau per deal'us uz puse kainos pora pamoku pasiziuret kas ir kaip. instruktorius labai patiko, tai ir likau pas ji, vienintele problema, kad jis labai busy, tai praktiskai tik karta per savaite su juo ir vazineju, aisku jei neskubu tai pats tas, bet mano atveju dega jau biggrin.gif

Labas,o tu is disko teorija mokinaisi,ar is knygutes irgi?O kiek dabar kainuoja vairavimo pamoka viena,be akciju?
Atsakyti