Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja namo statybos?! 3 tema

QUOTE(serzas @ 2009 12 08, 22:43)
na jei jau daigtas nedziugina tai pirkti neverta, bet ei man nera didelio skirtumo kokia grindu danga sudeta antram aukste kuriame as karta metuose apsilankysiu tai kam man leist kosmosus. nors yra to laminato grazaus ir po 20lt. pas mus dabar sudeta visuose kambariuose kazkoks manau pigus laminatas, bet man tai jokio skirtumo. istikro tai nelabai aktyviai domejausi tom grindim tai gal jei pastoveciau ant tu visu masyvu ir pan gal ir as noreciau, o kolkas man laminato pakanka (aisku ne svetainei)


a ko svetainėj lamintas netinka?
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 12 08, 21:52)
gal už 1 broniaus algą dirba 3 statybininkai - nepamąstei apie tokį variantą ?  rolleyes.gif
ar tada taip pat apsimoka statytis pačiam?

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2009 12 07, 22:55)
Cia pasiknaisiojau truputi po neta..
......... Vidaus sienų tinkavimas, glaistymas ir dažymas dabar kainuoja apie 50 litų už kvadratinį metrą, plytelių klijavimas — apie 60. Ir tai be medžiagų!
.......


na cia tikrai nebent tik su medziagom, nes dabrbas kainuoja maziua - tinkavimas ~10Lt, glaistymas ir dazymas 10-16Lt, plyteliu klijavimas 20-30Lt
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 12 08, 20:20)
tik firmos? niekas daugiau? išimi plytą iš dėžutės ir neatskirtum? nulupi merso ženkliuką ir supainiotum su pasatu?  lotuliukas.gif
Taigi pasakiau labai aiškų būdą kaip tą verslą daryti -
turiu savo sąmatą, o tu pateiki savo. Netgi bronius (oj, turbūt jis visą naktį žagsės , tiek išlinksniuotas lotuliukas.gif ) nerastų argumentų griebtis pagalio, kai tu jam pateiki lygiavertį pasiūlymą , tokią pačią plytą ne už 7 lt, o už 1.35 .
Naudą dalinatės. Tik dėl % susitarti teks, bronius skūpas, jam ir 20% per daug  biggrin.gif
Žinoma jei ateini ir sakai kad 'broniau, va plyta už litą trimpenkis, gi tokia pati kaip tavo po 7, nu tik atspalvis skirias (raudona o ne ruda), ir nerifliuota, ir formatas biškį kitas, o šiaip viens prie vieno" - na tada turbūt ne tik bronius pasiųs... cool.gif


na tu plytu savybes zinoma skiriasi, bet ir vienos ir kitos ilgaamzes tai kam moketi daugiau? namas sugrius o klinkeris stoves, kas is to? galima gincytis del isvaizdos, bet as sau randu patinkancias ir is pigiuju, o kitam nelygis pasakyti kad jo plytos pigios ir nezinomos firmos. yra zmoniu kurie ziuri tik i kaina ir isivaizduoja brangiau geriau.
zenkliuka nulupus nesumaisysi merso su pasatu, ka norejau pasakyti, kad ir tas ir anas vienodai geras (nors as nei bemvo nei merso nenoriu, del brangios eksploatacijos ir siaip nesu pamises del masinu todel nematau as juose jokiu privalumu)

kas del verslo tai zmones jums cia pateikia mazas samatas su normaliom medziagom, o jus netikit tai kaip kitaip itikinti zmogu?
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 12 08, 22:20)
tik firmos? niekas daugiau? išimi plytą iš dėžutės ir neatskirtum? nulupi merso ženkliuką ir supainiotum su pasatu?  lotuliukas.gif
Taigi pasakiau labai aiškų būdą kaip tą verslą daryti -
turiu savo sąmatą, o tu pateiki savo. Netgi bronius (oj, turbūt jis visą naktį žagsės , tiek išlinksniuotas lotuliukas.gif ) nerastų argumentų griebtis pagalio, kai tu jam pateiki lygiavertį pasiūlymą , tokią pačią plytą ne už 7 lt, o už 1.35 .
Naudą dalinatės. Tik dėl % susitarti teks, bronius skūpas, jam ir 20% per daug  biggrin.gif
Žinoma jei ateini ir sakai kad 'broniau, va plyta už litą trimpenkis, gi tokia pati kaip tavo po 7, nu tik atspalvis skirias (raudona o ne ruda), ir nerifliuota, ir formatas biškį kitas, o šiaip viens prie vieno" - na tada turbūt ne tik bronius pasiųs... cool.gif

aš ne skūpas, aš taupus smile.gif bet per ta taupyma esu pridirbes visokiu niekalu name. Gerai, kad tapau islaidesnis, kai pastebejau, kad galiu sugadint nama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2009 12 07, 23:20)
Prisipazinkit, kad 30% tai labai kuklus didinimas.. drasiai didinciau iki 50%..  pvz planuoji deti laminata uz 40Lt/kvm, bet staiga supranti, kad laminatas yra nesamone ir uzsinori naturaliu medziagu namo viduje, tad perki azuolo grindis, kurios kainuoja 100Lt/kvm. stai jums ir 250% kainos padidejimas smile.gif, arba nusprendi, kad vietoj akmens mases plyteliu po 9,99Lt verta isideti plyteles, kurios kainuoja 70Lt/kvm, stai jums ir 700% kainos padidejimas smile.gif arba vietoj duru po 99,99Lt is moki vezi isidedi azuolines duris uz 1500Lt, stai jums ir 1500% kainos padidejimas smile.gif
Gali sau tokias islaidas leisti, nes juk nama statai sau, o ne uosvenei smile.gif vat taip vat.. taip kaina ir pakyla smile.gif
peace, labanakt, statybininkai smile.gif


Cia susikerta toks dalykas kaip ektremumai arba tai galima butu ivertinti kaip chaotiska planavima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2009 12 08, 20:28)
Kazkas sako as per 20 metu pasikeisiu 4-uris kartus.. Didziai abejoju ar jum kils rankos po penkiu metu vel i remontus veltis.


zinoma kad nekiltu ranka keisti grindu po 5metu, bet jei jau nusibostu, nebepatiktu ar vaikas su paciuzom pravarytu tai uz ta pacia brangiu grindu kaina as nei cento neprarasdamas pasikeisciau danga 4 kartus, o jei susideciau danga po 160lt/m2 tai ir stovetu 20metu su paciuzu provezom, nes gaila butu pakeisti
Papildyta:
QUOTE(bruonius @ 2009 12 08, 20:52)
Be problemu, ateik pas mane su pasiulymu pastatyti nama uz 150k, su detalia samata ir medziagu specifikacijomis ir, jei tavo pasiulymas man bus priimtinas, as mielai su tavim sudarysiu sutarti smile.gif pigiai pastatysiu po nama vaikams smile.gif


nepamirstam jog 150k tai suma uz kuria pasistatai pats tau pagal si verslo pasiulyma tektu dar dadeti darbininkus tarkim ~100k ir 50% nuo samatu skirtumo nors tu zinoma deriesi iki 20% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 12 08, 22:52)
gal už 1 broniaus algą dirba 3 statybininkai - nepamąstei apie tokį variantą ?  rolleyes.gif
ar tada taip pat apsimoka statytis pačiam?



Gaila kad nedabaigiau savo minties,nes ir vel gavos abrakadabra.. AS ta ir turejau minty kad uz jo alga dirbo trys statybini nkai ir pasistate greiciau. Ir jei idemiai skaitei,turejei pastebeti kad as turesiu ar taip ar taip pakankamai laiko ir galesiu kibti i statybas savarankiskai. ir tos trys statybini nku algos liks medziagom.. mirksiukas.gif Taip zmoniu namu samatos ir neiskyla iki kosminiu kainu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 12 08, 20:53)
a ko svetainėj lamintas netinka?

Pries tai kur gyvenom buvo laminatas, o svetaineje niekas batu nenusiaudavo ateje is lauko, tai su aukstakulniais labai susibraize + tikriausiai grindiniam sildymui nelabai tinka. dabartiniam name svetaineje-valgomajame-virtuveje plyteles visai nieko tik grininio sildimo truksta (saltoka)
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2009 12 08, 22:52)
bet jei bruonius per metus sumokėjo už darbą statybininkams sakykim 60000 lt, o uždirba jis per metus kokius 100000 lt, tai ko nesisamdyt?  smile.gif

Tai aisku kad samdyti. As tapati daryciau,nes mazai kam iseina dirbti du darbus vienu metu. Tiksliau nelabai iseina. Bet as cia kalbu apie tai kodel pakyla namo samata..
Atsakyti
QUOTE(Sindea @ 2009 12 08, 18:57)
Kas tau ? blink.gif Neismaneliais vadinu visokius bronius,axos ir save nemokancia sutaupyt  unsure.gif Pasakykit kur tyciojaus? blink.gif Ankstesniame poste minejau,kad gerbiu tuos kurie patys sugeba pastatyti,sunkiai dirba,bet tuo paciu nemazai sutaupo.Bet,atleiskt,turiu pilna teise isreikst savo nuomone bigsmile.gif Ar ne? g.gif

Kur aš parašiau, kad jie neišmanėliai, kurioje vietoje taip buvo paminėta? Interpretacija prasideda, skaitoma tarp eilučių? Aš jau seniai sakiau, kad džiaugiuosi už tuos, kurie apskritai pasistato namą, nesvarbu už kokią sumą, man giliai vienodai. Jau ne kartą ir ne vieną pabrėžiau, kad nesityčiokit iš tų, kurie sugebėjo sutaupyti. ĮMANOMA pasistatyti tą namą ir už protu suvokiamą sumą. Tik reikia įdėti laaaaaaaaabai daug darbo ne tik fizinio, bet ir protinio. Nuomonę visi turi išreikšti, bet reikia mokėti ją išreikšti ir taktiškai. Pradžių pradžia buvo tokia, kad pasakiau, kiek išleidau už namo statybą ir prasidėjo kartoninis namas, šuns būda, sugrius po trijų metų, ar labai malonu pačiai būtų girdėti tokias šnekas, nemanau, kad labai ir pasikarščiavau, paprasčiausiai tai jau gavosi reakcija. Kiekvienam savo namas yra kaip kūdikis ir, kad kitas bando visais būdais įkąsti yra jau virš visko.

QUOTE(bruonius @ 2009 12 08, 20:29)


vistiek as jusu nesuprantu, kam jus vaziuojat ant tu, kurie isleido ar planuoja isleisti ar supranta, kad tektu isleisti namui daugiau nei 300 ar 400 ar 500 tukstanciu Lt.  Niekas cia jusu nedergia, jus esat gerbtini, kad sugebat sutaupyt neitiketinas sumas! Mes jau zinome jusu nuomone, dabar leiskit pratest diskusija zmonems, turintiems kitokia nuomone.
Papildyta:

Kad ji kur galas, kur buves, kur nebuves Bruonius ir vel lopas neismanelis!  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o tau dar reiktų ir skaityti išmokti mirksiukas.gif kur aš tau važiuoju, ant ko aš tau važiuoju, fantazuoji truputį. O tamstos nuomonę mes taip pat visi žinom, tai ir tu leisk kitiems pasireikšti, apart 550tnieko kito negirdėjom, tai prašom sąmatą normalią, namo projektą ar netgi patį namą, tada galėsim šnekėti ir diskutuoti kaip normalūs žmonės. Aš čia taip pat galėjau ateiti ir skelti, pasistačiau už 1000 000 lt, pigiau niekas nepasistatys. Bet kur faktai, kur įrodymai, kur sąmatos ir t.t. ir pan. Tai tu čia klounais nori padaryti tuos, kurie pigiau statė ir daugiau nieko negirdi, kaip iš tos serijos nieko nematau nieko negirdžiu. NIEKUR NIČ NIEKUR NEPASAKIAU, KAD TU BROUNIAU ESI TOKS IR TOKS, KAD PASISTATEI UŽ TOKIĄ SUMĄ, AR DAR KAŽKAS, NIEKADA GYVENIME NIEKAM NEPAVYDĖJAU LAIMĖS IR GALŲ GALE PINIGŲ. Taip, man pavyko sutaupyti, bet tikiu ir žinau, kad kažkas ir pigiau pasistatė ir normalų namą. Paprasčiausiai dabar yra vos ne dvi barikados, namai iki 200t ir nuo 300t ir ėdam, kandam vieni kitiems, primetam kažkokius ale išbandymus, bet tai yra juokinga ir vaikiška. Geriau pasidžiaukim, kad žmonės daro tai ką nori, kad pildo savo svajones, nesvarbu kokiais būdais. Truputį tolerancijos.

Jei atvirai, aš labai gailiuosi, kad atėjau ir pasakiau visą tiesą, kiek tas mano namas kainavo, geriau būčiau pasakius, kad 300t, tai nebūtų kilę jokių ginčių. O dabar... Iš tiesų pasijaučiau visiškai nesuprasta ir ta vadinama mano gydyba, už tai, kad namas gali būti ir normalios kainos, virto kažkokia nesąmonė, nes visi mato tai ką nori matyti ir skaito tai ką nori skaityti.

P.S. AXA ne pigios statybos surezgė tą mano postą mirksiukas.gif Gyvenime ne vien statybos yra.
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 12 08, 22:53)
a ko svetainėj lamintas netinka?


Matai,netgi serzas kad ir labai taupo,nenoretu laminato svetaineje. bigsmile.gif

Papildyta:
[quote=zojux,2009 12 08, 22:54]
na cia tikrai nebent tik su medziagom, nes dabrbas kainuoja maziua - tinkavimas ~10Lt, glaistymas ir dazymas 10-16Lt, plyteliu klijavimas 20-30Lt
[/quote

Dabar jau bekainuoja. O pries metus kokia kaina buvo? Juk tokiomis kainomis kaiptik ir daresi zmones kurie pateikia samatas dabar.
Atsakyti