Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyrimas ir naujas draugas/meilė po to

Labas. Kaip jaučiatės išsiskyrus ir susiradus naują draugą/ meilę? Ar iš pradžių nebuvo sunku? Nelyginot jo su senuoju? Nesvarstėt, ar gerai/blogai padarėt? Ypač įdomu, kaip buvo/yra toms, kurios išsiskyrė po ilgos draugystės ir labai greitai sutiko kitą žmogų. Aš po išsiskyrimo (kuris nebuvo vienadienis procesas) galima sakyti iš karto pradėjau susitikinėti su kitu žmogumi. Ar tai normalu? Iš pradžių galvoje buvo visiška maišalynė (gal blogai darau? ar taip normalu ir tt.) senoji meilė tikrai buvo stipri ir tikra, bet mane graužia sąžinė, kad galbūt reikėjo bandyt ją išlaikyt, nors aišku ne nuo manęs vienos tas priklausė. Ar kažkam buvo panašiai? Kaip jautėtės? Su nauju draugu man tikrai gerai, bet kankina visokios mintys: gal per greitai, gal aš dar nežinau ko noriu ir tt. Kartais sukyla prisiminimai ir užspaudžia gerklę, bet šiaip galvoju, kad man dabar žymiai geriau ir galėčiau būt laimingesnė. Bet ta sąžinė neduoda ramybės - gal man reikėjo stengtis dar labiau ir taikytis, prašyt bandyt dar kartą, nes daug metų senasis buvo mano vienintelis ir jau maniau, kad bus visą laiką. Gal aš per greitai sutikau susitikt su kitu vyru ir per mažai stengiausi? Nors su naujuoju jaučiuosi ramesnė, saugesnė ir daug visokių kitų niuansų, bet galbūt aš pasirinkau kaip man lengviau ir geriau ir per mažai ,,dirbau" senos draugystės vardan. Nors jei draugystė jau tampa darbu...Nebežinau...patarkit
Atsakyti
visko buvo 4u.gif ir maisalynes ir paistalynes ir lyg lakstymo atgal ir vel griztant i vezias 4u.gif manau tai naturalu, ypac jei isbunama pakankamai ilgai kartu unsure.gif
Atsakyti
Na, kai as issiskiriau su pirmuoju, rimtu santykiu neturejau kazkur 7 metus... Pries metus issiskiriau su antruoju "rimtuoju" ir neturiu rimtu santykiu iki siol ir neplanuoju ju tureti. negaliu tiesiog. niekas nedomina, nieko nenoriu. iskarto po skyrybu uzsiveisti kito rimto vaikino negaleciau. tiesiog ne mano charakteriui. bet visiskai palaikau merginas, kurios gali tiesiog "uzbaigti" praeiti ir gyventi toliau. manau tai geras ir naudingas bruozas.
Atsakyti
na aš su ex draugavau apie 5 metus. skyrėmės mes ilgai. gal kokius 6 mėnesius aš vis -tai taikomės, tai nesitaikom. ir vis savęs klausdavau, ką padariau ne taip. kodėl ir t.t.. žliumbiau visiems ant peties, kas tik sutikdavo manęs klausytis. ir ką, vieną kartą vienas vos pažįstamas tipelis klausės klausės mano sriubavimų (tuo metu man buvo labai svarbi vyriška nuomonė, nes norėjau sužinoti, kaip vyrai mąsto, ką jie galvoja tokiose situacijoje ir t.t.) ir pasakė- ar žinai, kodėl taip atsitiko? o gi todėl, kad jis tavęs nemyli. joks mylintis vyras neleistų, kad jo mergina išeitų. ir viskas. man lyg šydas nuo akių nukrito. kam stengtis, kankintis, mąstyti apie žmogų, kuris manęs nemyli? neverta.

iš namų išėjau sausio mėnesį. kovo mėnesį nuėjau į pirmą pasimatymą. liepos mėnesį man pasipiršo.

gailiuos tik dėl to, kad išsiskirti galėjau žymiai anksčiau. ir nebūtų man reikėję tiek kankintis.
Atsakyti
QUOTE(svilikelis @ 2009 11 29, 22:45)
Labas. Kaip jaučiatės išsiskyrus ir susiradus naują draugą/ meilę? Ar iš pradžių nebuvo sunku? Nelyginot jo su senuoju? Nesvarstėt, ar gerai/blogai padarėt? Ypač įdomu, kaip buvo/yra toms, kurios išsiskyrė po ilgos draugystės ir labai greitai sutiko kitą žmogų. Aš po išsiskyrimo (kuris nebuvo vienadienis procesas) galima sakyti iš karto pradėjau susitikinėti su kitu žmogumi. Ar tai normalu? Iš pradžių galvoje buvo visiška maišalynė (gal blogai darau? ar taip normalu ir tt.) senoji meilė tikrai buvo stipri ir tikra, bet mane graužia sąžinė, kad galbūt reikėjo bandyt ją išlaikyt, nors aišku ne nuo manęs vienos tas priklausė. Ar kažkam buvo panašiai? Kaip jautėtės? Su nauju draugu man tikrai gerai, bet kankina visokios mintys: gal per greitai, gal aš dar nežinau ko noriu ir tt. Kartais sukyla prisiminimai ir užspaudžia gerklę, bet šiaip galvoju, kad man dabar žymiai geriau ir galėčiau būt laimingesnė. Bet ta sąžinė neduoda ramybės - gal man reikėjo stengtis dar labiau ir taikytis, prašyt bandyt dar kartą, nes daug metų senasis buvo mano vienintelis ir jau maniau, kad bus visą laiką. Gal aš per greitai sutikau susitikt su kitu vyru ir per mažai stengiausi? Nors su naujuoju jaučiuosi ramesnė, saugesnė ir daug visokių kitų niuansų, bet galbūt aš pasirinkau kaip man lengviau ir geriau ir per mažai ,,dirbau" senos draugystės vardan. Nors jei draugystė jau tampa darbu...Nebežinau...patarkit


Su buvusiu,skiriames-taikėmės šimtą kartų,kol trūko kantrybė.Kaip kirviu nukerti tada,ir gyveni toliau.Taip sakanat i praeitį nebesigręžioji.O kam lipti,atsiprasant, į tą patį š...?
O dabartinį visada lyginiu ir su vienu buvusiuoju,ir su kitu,.. Ir tas lyginimas atnešė suvokimą,kad pirmasis ex gal ir nebuvo toks blogas... rolleyes.gif bet tada atrodė kitaip ..
O ar normalu susitikinėti iškart su kitu,tai čia nuo žmogaus priklauso.Man tai normalu bigsmile.gif Tikrai negeriau būt vienai ir užsisklęst savy prisiminimais ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2009 11 30, 08:37)
Na, kai as issiskiriau su pirmuoju, rimtu santykiu neturejau kazkur 7 metus... Pries metus issiskiriau su antruoju "rimtuoju" ir neturiu rimtu santykiu iki siol ir neplanuoju ju tureti. negaliu tiesiog. niekas nedomina, nieko nenoriu. iskarto po skyrybu uzsiveisti kito rimto vaikino negaleciau. tiesiog ne mano charakteriui. bet visiskai palaikau merginas, kurios gali tiesiog "uzbaigti" praeiti ir gyventi toliau. manau tai geras ir naudingas bruozas.



Man burėja prieš pora metų pasakė:sutiksi vyrą,bus vyresnis,dirbantis bla bla..jei praleisi progą,tai kitą rimtą susirasi tik po 7 metų.Sutikau,bet išsiskyriau as su juo.Tikiuosi ji nebuvo teisi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauleleee_: 30 lapkričio 2009 - 16:19
Oi sunku, man sunku buvo skirtis su ex nors nemylėjau
Atsakyti
pas mane ir panasi situacija...gyvenau su vaikinu,jis buvo jureivis,tai kas antra menesi jis budavo namie...na,Jus turbut isivaizduojat,kad panele negali but be draugiu,pasisedejimu,tai man taip ir buvo,jam nepatiko,kad as iseidavau su draugem i kavine,ar i koki kluba pasokti,prasidejo pavydo scenos,serijos skambuciu man,ir dar istardydavo mano drauges,ka mes veikem klube...is pradziu galvojau,kad cia normalu,bet paskui mane pradejo nervinti...viena ryta mes issiskyrem...grizau pas tevu,buvo sunku,verkiau,nieko nenorejau nei matyti,nei girdeti...praejus kiek laiko,pradejau bendrauti su zmonem,vaikinais,savo buvusi emiau lyginti su naujais pazistamais ar pretedentais i rimtus santykius,supratau,kad ta zmogu labai myliu...o jis visa ta laika man rase,pasakojo kaip sekesi,karta man parase,kad "grizo is pasimatymo ir dar keli liko",tie zodziai man istrigo unsure.gif na,esme ta,kad mes dabar bandom lipdyt santykius,tik man lb sunku kartais buna,nes is jo lupu isgirstu priekaistu ar ima priekaistaut del praeities,kartais noriu viska mesti ir iseiti...Patarkim,kaip elgtis,ka daryt,kad jis isimyletu mane 2 karta g.gif
Atsakyti
QUOTE(kereja @ 2009 12 01, 00:37)
pas mane ir panasi situacija...gyvenau su vaikinu,jis buvo jureivis,tai kas antra menesi jis budavo namie...na,Jus turbut isivaizduojat,kad panele negali but be draugiu,pasisedejimu,tai man taip ir buvo,jam nepatiko,kad as iseidavau su draugem i kavine,ar i koki kluba pasokti,prasidejo pavydo scenos,serijos skambuciu man,ir dar istardydavo mano drauges,ka mes veikem klube...is pradziu galvojau,kad cia normalu,bet paskui mane pradejo nervinti...viena ryta mes issiskyrem...grizau pas tevu,buvo sunku,verkiau,nieko nenorejau nei matyti,nei girdeti...praejus kiek laiko,pradejau bendrauti su zmonem,vaikinais,savo buvusi emiau lyginti su naujais pazistamais ar pretedentais i rimtus santykius,supratau,kad ta zmogu labai myliu...o jis visa ta laika man rase,pasakojo kaip sekesi,karta man parase,kad "grizo is pasimatymo ir dar keli liko",tie zodziai man istrigo unsure.gif  na,esme ta,kad mes dabar bandom lipdyt santykius,tik man lb sunku kartais buna,nes is jo lupu isgirstu priekaistu ar ima priekaistaut del praeities,kartais noriu viska mesti ir iseiti...Patarkim,kaip elgtis,ka daryt,kad jis isimyletu mane 2 karta g.gif


Puodas jau buvo suskyles ir labai daug pastangų reikia sudėti, kad iš jo nebėgu vanduo. Tos pastangos turi būti iš abiejų pusių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kereja @ 2009 11 30, 20:37)
pas mane ir panasi situacija...gyvenau su vaikinu,jis buvo jureivis,tai kas antra menesi jis budavo namie...na,Jus turbut isivaizduojat,kad panele negali but be draugiu,pasisedejimu,tai man taip ir buvo,jam nepatiko,kad as iseidavau su draugem i kavine,ar i koki kluba pasokti,prasidejo pavydo scenos,serijos skambuciu man,ir dar istardydavo mano drauges,ka mes veikem klube...is pradziu galvojau,kad cia normalu,bet paskui mane pradejo nervinti...viena ryta mes issiskyrem...grizau pas tevu,buvo sunku,verkiau,nieko nenorejau nei matyti,nei girdeti...praejus kiek laiko,pradejau bendrauti su zmonem,vaikinais,savo buvusi emiau lyginti su naujais pazistamais ar pretedentais i rimtus santykius,supratau,kad ta zmogu labai myliu...o jis visa ta laika man rase,pasakojo kaip sekesi,karta man parase,kad "grizo is pasimatymo ir dar keli liko",tie zodziai man istrigo unsure.gif  na,esme ta,kad mes dabar bandom lipdyt santykius,tik man lb sunku kartais buna,nes is jo lupu isgirstu priekaistu ar ima priekaistaut del praeities,kartais noriu viska mesti ir iseiti...Patarkim,kaip elgtis,ka daryt,kad jis isimyletu mane 2 karta g.gif


Ir kaip jus supratot kad ji mylit? Kuo nauji sutikti buvo blogesni nei jis? o siaip manau kad zmones nesikeicia,jei buvo pavydus ir bus.Pavargai,issiskyrei,pailsejai,vel atsirado jegu testi santykius.Ir vel pavargsi,pamatysi.Cia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2009 12 01, 00:47)
Ir kaip jus supratot kad ji mylit? Kuo nauji sutikti buvo blogesni nei jis? o siaip manau kad zmones nesikeicia,jei buvo pavydus ir bus.Pavargai,issiskyrei,pailsejai,vel atsirado jegu testi santykius.Ir vel pavargsi,pamatysi.Cia mano nuomone.

jo demesys,rupestis,supratimas,saugumas,pagarba-jis visas sias savybes turejo ir dar daugiau...kitiems gal nedaviau laiko pasirodyti arba pati nenorejau arba mano akiraty sukiojosi niekam tike vyrai g.gif kartais ir as pagalvoju,kad jis niekada nepasikeis,bet...jis turi tai,kas mane zavi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalas @ 2009 11 30, 16:12)
joks mylintis vyras neleistų, kad jo mergina išeitų. ir viskas.


Mano nuomone "iseiti" neleis ne mylintis vyras o egoistas. Meile nebuna egoistiska.
Atsakyti
QUOTE(kereja @ 2009 11 30, 22:34)
jo demesys,rupestis,supratimas,saugumas,pagarba-jis visas sias savybes turejo ir dar daugiau...kitiems gal nedaviau laiko pasirodyti arba pati nenorejau arba mano akiraty sukiojosi niekam tike vyrai g.gif kartais ir as pagalvoju,kad jis niekada nepasikeis,bet...jis turi tai,kas mane zavi blush2.gif


o kaip su pavydu? proto ribose ar ligotai?
Atsakyti