Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

user posted image
šios labai labai, manau ir ant rusvo audinio gerai žiūrėtūsi
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2009 12 16, 21:41)
Sveikos visos smile.gif 

ieskau stai tokios schemos, ir paaiskinimu kaip pasiutoi toki grozi ax.gif


Gal kuri turit? Jei taip tai al galit nuoroda imest, arba man i el.pasta atsiusti? blush2.gif  justcolalt@gmail.com is anksto dekoju  blush2.gif  4u.gif


Kažkur mačiau schemutę šią. Rytoj paieškosiu. O kaip tokį grožį pasisiūti nežinau, bet galiu nurodyti, kas juos siuva.
Atsakyti
Gerai jei galesit idekit, busiu dekinga bigsmile.gif
na galit parasyt ir kas siuva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2009 12 16, 22:42)
Gerai jei galesit idekit, busiu dekinga bigsmile.gif 
na galit parasyt ir kas siuva ax.gif

http://www.supermama...howtopic=415883
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2009 12 16, 21:41)
ieskau stai tokios schemos, ir paaiskinimu kaip pasiutoi toki grozi ax.gif

Turiu tokią ir dar kitokią. Pati nebandžiau, bet yra visi išmatavimai, kaip pasisiūti.
Tikrink paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
paukščiuk, schemutė raidės su bateliais tiesiog SUPER labai tau dėkoju notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 12 15, 22:34)
Apie šį puslapį labai prieštaringa nuomonė. Čia schemos yra daromos iš nuotraukų, todėl kai kurių kokybė labai prasta. g.gif


Aciu uz perspejima, tiesiog radau ten labai graziu paveikslu. jei kokybe ne kokia gaunasi, tai tikrai ne laba iverta, nes darbo daug ir spalvu palede didele.
Jei apie spalvas, norejau paprasyti, gal kas turite DMK siulu spalvu palete pagal numerius. nes turiu ivairiu siuliuku, ir negaliu paderinti nes ne visose schemose prie skaiciaus buna spalva nupiesta. buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Ieškau nedidelių bitučių schemų 4u.gif

Būčiau dekinga, jei atsiustumete: kristinasaulyte27 eta gmail.com
Papildyta:
QUOTE(Princesė @ 2009 12 17, 13:03)
Jei apie spalvas, norejau paprasyti, gal kas turite DMK siulu spalvu palete pagal numerius. nes turiu ivairiu siuliuku, ir negaliu paderinti nes ne visose schemose prie skaiciaus buna spalva nupiesta. buciau labai dekinga 4u.gif

Nezinau ar pades, bet aš čia pasitikrinu spalvų atspalvius:

http://www.cyberstit...iew=DMCToAnchor
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget-me-not: 17 gruodžio 2009 - 18:07
gal kuri turit avyciu schemu? man labai labai reikia kokios elementaresnės blush2.gif aš ieškau, bet kažkaip nesėkmingai, nežinau kur ieškot matyt
Atsakyti
Labas vakaras, as laibai noreciau schemuciu su kudikiai ir motina, bet kiek randu tai gal kokiu keleta, noreciau daugiau, gal zinote kokia nuorodele? blush2.gif
Atsakyti

Nezinau ar pades, bet aš čia pasitikrinu spalvų atspalvius:

http://www.cyberstit...iew=DMCToAnchor
[/quote]

Aciu, butent tokios paletes ieskojau. Aciu labai.
P.S. atsiusiu bites paveiksliuko schema, tik ji nera labai maza, bet grazus paveiksliukas ir nesudetingas thumbup.gif
Atsakyti
user posted image schema
user posted image schema
Atsakyti