Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 12 30, 11:54)

...o uz tai, kad butu taip skalambijama kad negalima misinuko firmos nemazus pinigelius paklojo.. tai tiek  mirksiukas.gif

...o mane isvis iki 2ju ir karves pieno dave dar gerokai veliau.. ir ka? tuyriu siaubinga alergija baltymams... kaip tai paaiskintumet?  blush2.gif

Gali buti, kad misinuku firmos taip padare. Senoveje, kai nebuvo misinuku, gerdavo visi KP ir niekas nemire.. Nors as saviskiui sakiau iki metu duosiu misinuka, bet nesu pries KP. Tiesiog taip nusprendziau.
O del tos alergijos, paaiskinciau taip, manau cia tik atsitiktinumas. Manau nesvarbu, kada Jum butu pradejusi mama duoti KP (ar nuo gimimo ar po dveju metu), vis vien butumet tureje ta alergija..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kipseva: 01 sausio 2010 - 17:58
QUOTE(skruzdeda @ 2009 12 28, 18:57)
koses visada dariau su misineliu. bet kai pabandziau jo duoti gerti, tai net purtosi vaikas, kaip neskanu. Sakau reikia gal tikra piena bandyti. O kaip ji bandyti? SKiesta, virinta, ar kaip??? Mums 11,5 menesio.
O gal galima isbandyti kitoki misinuka. Aptamil 3, kuri duodu yra gana tirstas ir gana saldus. gal yra kazkoks kitas maziau saldus ir tirstas, panasesnis i MP? Nes iki siol gerdavo tik MP, o dabar susirgau ir sumazejo iki minimumo.



Mano dukra geria MP ir NAN3. Gydytoja sakė, kad jo skonis panašus į motinos pieno. Išbandžiau ir Aptamil3, bet nepatiko man, nes putoja labai (ko ten pridėta?).
Atsakyti
O kaip jus duodat karves piena vaikam??Jus virinat ji,jai pienas yra is parduotuves ir pasterilizuotas?????
Atsakyti
Mano dukriukas geria KP ir misini Nestle Junior vaniles skonio.Koselems naudoju tik KP. Planuoju misinio atsisakyt.
Skaiciau, kad KP ne toks maistingas, bet tas straipsnis galejo buti misineliu tiekeju reklama.
Kovojam su svoriu ir labai nevalgom. Gal neverta misinio atsisakyti?
Papildyta:
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 01 05, 17:38)
O kaip jus duodat karves piena vaikam??Jus virinat ji,jai pienas yra is parduotuves ir pasterilizuotas?????

Geriam paprasta pasterizuota 2,5 rieb. pienuka is parduotuves. Nevirinu, tiesiog pasildau.
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 01 05, 18:38)
O kaip jus duodat karves piena vaikam??Jus virinat ji,jai pienas yra is parduotuves ir pasterilizuotas?????

Mes geriam karves piena ir super! Pries tai uzverdu,nezinau reikia ar ne,bet man ramiau. Nei beria,nei atsiprasant triedzia,viskas puikiai. Pries tai gerem Nan misinuka,atpylinet pradejo labai,o ir skonis slykstus jo,ismatos visad zalios buvo. Ir tikrai manau kad KP sveikiau,musu tevai gere ir i as KP gerem ir sveiki uzaugom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pauling: 13 sausio 2010 - 14:26
Ar kas duodat savo lialkam 10men grietine????Na imaisot gal ja kur i koki maista?
Atsakyti
Gydytoja liepe duot pabandyt nuo 6 men uzbalint koses, alergines reakcijos nebuvo, tai nuo to laiko, grudu koses verdu ant karves pienuko.
Atsakyti
pabandykit pačios gert iš miltelių pagamintą pieną, kaip taryb laikais veršelius girdydavo...tada žinosit, kad tie visi mišiniai yra didelis š....kaip ir tyrelės-konservai.....KP-tai bent jau natūralus produktas, ne chemizuotas.....
ir kodėl nesusimąstot, kad pvz, mišinių gamintojai neatskleidžia, kaip jie gamina mišinius?????? kaip iš ten pašalina, suskaldo ir pan visokius natūralius dalykus...
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 01 30, 14:53)
Ar kas duodat savo lialkam 10men grietine????Na imaisot gal ja kur i koki maista?

zinoma, as savajai nuo 6 men verdu koses su karves pienuku, o kai duodu sriubyte pvz burokeliu butinai idedu grietines.
Atsakyti
Savo pirmiesiems vaikiukams nuo 1 metuku pradejau duoti virinta karves piena, tai ir si karta musu pagrandukui taip pat karves pieneli pradesim duoti nuo metuku. smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti