Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 21

Sveta,

Dziaugiuosi, kad bent tavo zinios geros:)
thumbup.gif
Atsakyti
SVETA, SVETA wub.gif - sveikinu ir tikrai tikėjau, kad viskas bus TIK gerai. Švęsk ramiai ir linksmai šventeles ... friends.gif assa.gif

Adis wub.gif - kur tu? Kaip laikaisi? unsure.gif Lauksime žinutės ir linkime geros savijautos...mylime tave.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 29 gruodžio 2009 - 23:49
QUOTE(rasų lanka @ 2009 12 30, 00:42)
SVETA, SVETA  wub.gif - sveikinu ir tikrai tikėjau, kad viskas bus TIK gerai. Švęsk ramiai ir linksmai šventeles ... friends.gif  assa.gif

Adis wub.gif  - kur tu? Kaip laikaisi? unsure.gif  Lauksime žinutės ir linkime geros savijautos...mylime tave.... wub.gif

Sveta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Geresnių dovanų ir būt negali 4u.gif

pabūsiu išdavikė - trumpai buvau adis Kaune susitikus. Po procedūrų ji, tai reikia save patausoti truputėlį, matyt dar ir kelionė netrumpa - ilsisi. Tikrai pasirodys blush2.gif
Papildyta:
kaip Jūs (plačiąja prasme) laikotės, rasų lanka?
Papildyta:
Oi doh.gif , taigi aš nepapasakojau - mama klinikose. Vakar pasistimuliavo kraują, šiandien pasidarė tyrimą - viskas užkilę. Todėl vidury dienos atsigabenom, kol "gailestingosios" sesutės (tokia pamaina, kad tikrai kabučių reikia) pradėjo lašint, pasidarė 18:20....Kažin, ar 31 dieną pabaigsim iki vakaro. Padarė tyrimukus, tai dar K mažokai, todėl papildomai 3 val. K lašėjo. Organizmui dėl to ne blogiau...
Va taip va.
Atsakyti
Sveta, saunios naujienos, puiki proga su trenksmu atsvesti visas jums ateinancias sventes smile.gif

Adis, kaip laikotes? Vis uzsuku paziureti, ar geru naujienu nera, bet tylu....

As tai pagaliau susitvarkiau viena problemele. Jau kelis menesius mane kankino "sugadintos" pedos nykstys - veliau paaiskejo, kad nagas iaugineja. Vakar apsilnakiau poliklinikoj, kur pasalino man ji. Pasitaike toks smagus senas daktariukas ir rupestinga sesele, malonu net (neskaitant pacios proceduros). Kadangi prie skausmu pratusi, o ir siaip tas pirstas kelias dienas gerai skaudejo, tai atsileidus nuskausminamiesiems ne itin ir skaudejo, negeriau jokiu vaistu malsinti skausmui (taip taip, kvailiausia, kad geriant vaistus nuo neurologinio skausmo reikia gerti kitus, kai skauda galva, danti ir pan biggrin.gif). Dabar iki operacijos galesiu auginti nauja nykscio naga rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu,aciu dar karta,mergaites.Kazkaip net nepatogu pasidare blush2.gif biggrin.gif
Siandien isklausinejau gydytuojos viska,kas bus jeigu kas vel bus rolleyes.gif Ir kazkaip atrodo viska jau zinoju apie savo liga,bet niekada neklausiau kazkodel,ar agresivi...tai pasake kad labai mano buvo agresivi forma,bet kad ir pasiduoda gydymui jos neblogai.Pati gydytuoja uzsimene apie Mertina,tai sake jam kaip tik yra latentine,neagresivi limfoma.

tati ,mano mama jau kelis kartus turejo ta malonuma,salino iaugusi naga,ir taip pat ten kur nejaucia pedostai man atrodo kazkoks daktaras jai sake kad susije tie iaugti nagai su kraujuotakos sutrikimu ir dar +jai diabetas dabar

Ir dar sutvarke man dokumentus del neigalumo,po Naujuju eisiu i komisija...Kazi,ar prates man unsure.gif Siaip labai noreciau blush2.gif Nes dirbti tikrai dar nesiruosiu del mazosios,niekaip ji be manes,nei i darzely,nei pas mociutes pasilikti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 30 gruodžio 2009 - 00:52
SVETA K. - VALIO VALIO VALIO 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 12 30, 01:28)
tai pasake kad labai mano buvo agresivi forma,bet kad ir pasiduoda gydymui jos neblogai.


Dziaugiuosiu uz tave Sveta.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 12 30, 01:21)
Sveta, saunios naujienos, puiki proga su trenksmu atsvesti visas jums ateinancias sventes smile.gif

As tai pagaliau susitvarkiau viena problemele. Jau kelis menesius mane kankino "sugadintos" pedos nykstys - veliau paaiskejo, kad nagas iaugineja.


Karpant nagus reikia stengtis kirpti statmenai , o ne kampu.Jau kai nagas įpratęs taip augti , tai į statmeną kirpimą pereiti bus sudėtinga.Mano dukra turėjo šią problemą, tai kirpyklos reikmenų parduotuvėje nupirkau spec replikes įaugantiems nagams.Bet kainuoja jos dabar tikrai virš 40 Lt.Bet dabar ji pati išsikarpo be operacijų.
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2009 12 30, 01:28)
Nes dirbti tikrai dar nesiruosiu del mazosios,niekaip ji be manes,nei i darzely,nei pas mociutes pasilikti doh.gif


Atsilikau.Ar priėmė įstatymą, kad dirbant nukerpa vos ne visą pensiją -70 ar kiek ten proc.Tada net pusę etato negalėtum dirbti.


Sveta dabar tavo džiaugsminga nuotaika , tai ir naują temą galėtum džiaugsmingą padaryti.Jau rašom paskutinį lapą.

O Naujametinius sveikinimus gal dedam į albumą , nes temos vos mėnesiui užteko.

user posted image

Geros dienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 30 gruodžio 2009 - 09:43
Adis, apkabinimas pirmiausiai tau group.gif Kaip šiandien, ar sustiprėjai po procedūros?

Rasų lanka,
kaip gi jūs? Galvoju apie tave...

Sveta, neįgalumą turėtų palikti dar ... o į darbą neskubėk, jokie darbai, jokie turtai neatstos buvimo su vaikais. O tavo finansinė padėtis juk nėra sudėtinga mirksiukas.gif


Ifauru, tati, gabija,... 4u.gif


user posted image

Šiek tiek spalvų įdedu. Pas mus saulė šviečia už lango, eisim su rogėm smile.gif

P.S. Sveta, tikrai - atidaryk temą, dar to nedarei, bus proga mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 30 gruodžio 2009 - 10:17
QUOTE(adis @ 2009 12 27, 20:04)
Nusiėmiau fentanilio pleisrtą nuo skausmo, dozė viena mažiausių, bet keistai jis mane veikia. Ištisai slopina, migdo, kažkokia labai sutrikusi. Tik akis užmerkiu ir grimztu į bedugnę, toks jausmas lyg alptum...Tris pasikeičiau tikėjausi priprasti, skausmą sumažina gerai, bet kuo toliau tuo kiti šalutiniai labiau pasireiškia.

mano mamytė iš vakaro prisilipino, tai kitą dieną kritom į tokią paniką, kad ojojoj doh.gif iš lovos nepasikėlė... bet paskui kaip ir apsiprato organizmas. dabar jau stabiliai kokius 2 mėn juos naudoja.

adis, gal Jums dozė per didelė? mamai gydytoja iš pradžių užsiminė, kad jei prastai jausis - lai kerpa pleistriuką pusiau. nors anotacijoje pasiskaičiau, kad karpyti nepatariama....
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti