Įkraunama...
Įkraunama...

Apie tinklinį marketingą ir kitas aferas

[quote=Aurius.D,2011 02 10, 16:19]
Niekuo nesiskiri nuo pelės gyvenančios urvelyje. O man rūpi žmonės ir jų mintys. Ir laiko aš negaištu.
O šiaip nelabai kalbėk už visus...ne tiek jau daug jūsų.

Uz visus nekalbu. Ir nesiruosiu...
Beje, galiu pamokyti... pagal NLP , kuriuo remiamasi MLM mokymuose, po sakymo "pagalvokite, gal jums tai netiks, nepatiks, gal nelydes sekme ( o tai lygu: draudziamas vaisius- saldus, oij saldus ).
Sekantis etapas -(tai labai konfidencialu)... Kaip tai gundo...
Atsakyti
QUOTE(metosMetos @ 2011 02 10, 14:44)
...tačiau kiekviena pasėta mintis- tai augalas. Vienoks ar kitoks jis išauga ir tiek...
Mes dar neišauklėti, neišmokyti, dar ne mūsų kraujyje atsiriboti, neimti, negaišti laiko niekams...[B]. Daug daugiau nuveiktume, generuotumėme puikių idėjų savo gyvenimo spalvoms pagerinti, jei niekams negaištume laiko. Kad ir as dabar- geriau jau nerčiau šalikėli brangiam Valentinui... o spoksau i ekraną televizoriuje, ganau akis kompiuterio monitoriuje...
et..."Gydaus", nebegaištu laiko tuštiems pokalbiams-- bėgu geriau megzti....Bent nauda bus 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Lietuviai labai daug laiko gaišta praeičiai. O jos jau nebėra. Tai tauta, kuri gyvena praeitim ir praeities skaudulais. Toks bruožas būdingas tiems, kad neturi ateities.
O NLP man nerūpi. Bet šis sakinys pasakomas, kadangi vienas trečdalis žmonių natūraliai atkrinta.

o paryškinti pačios žodžiai yra tai, kad pati kalbi užvisus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurius.D: 10 vasario 2011 - 17:27
Tuoj ši tema užsidarys. Tai ką darom? Ar kursit panašią, ar tokią pat temą, ar kuriam temą pav. Tinklinis marketingas tai žmonijos ateitis .... 4u.gif ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurius.D @ 2011 02 10, 20:29)
Tuoj ši tema užsidarys. Tai ką darom? Ar kursit panašią, ar tokią pat temą, ar kuriam temą pav. Tinklinis marketingas tai žmonijos ateitis .... 4u.gif  ax.gif  tongue.gif

Jūsų valia buvo , yra ir bus tai bet kada padaryti. Sėkmės:)
Atsakyti
Bet man rūpi, ar ši tema tęsis, ar jau užtenka.
Atsakyti
Jeigu tokio pobūdžio tema jums, p. Auriau, ir panašiems į jus tipams, apsunkins smegenų plovimą patiklioms moterytėms, bus ir tęsinys. O kad apsunkinu, rodo ir jūsų rūpestis, bus ta tema, ar užsirauks. Jeigu jus labai vargina, nedalyvaukit, tiesiog neskaitykit, nerašykit ir tiek.
Atsakyti
Malibu, labai norėtum, bet nieko neišeis. Esu nepavargstantis. Nes žiūriu kur kas plačiau nei eilinis distributorius.
Taigi sutariam, aš kuriu temą apie MLM kaip perspektyvą, o pati kaip apie blogybę.
Važiuojam.
Tiesa, Malibu, jūs manęs neapsunkinat. Priešingai. Aš jumis naudojuos ir labai sėkmingai. Ačiū. Ši tema man padėjo susikurti 70 žmonių struktūrą. Maža to ką tik valandą kalbėjau su Graikija ir kai žmogus su 15 narių struktūra perėjo pas mane iš tos pačios kompanijojos, o Lenkijos ofisas tai leido. Vokietija žada atleisti visą Lenkijos ofisą. Nes tai pasirodo pagal kompanijos nuostatus yra negalima.
Taip, kad supermamos man yra tik žaidimas. Teks derinti santykius su kitomis struktūromis Kaune.
O jei mes santykių nesuderinsim tai Lenkijos ofisas bus atleistas. Va taip mergaitės.
Kipišus aš aišku moku kelti, bet, kad tarptautinius tai jau pirmą kartą.
Kaip nors išgyvensiu. Nu, jei labai reiks ant kokios nors supermamos krūtinės išsiverksiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurius.D: 11 vasario 2011 - 00:02
[quote=Aurius.D,2011 02 11, 01:49]
Malibu, labai norėtum, bet nieko neišeis. Esu nepavargstantis. Nes žiūriu kur kas plačiau nei eilinis distributorius.
Taigi sutariam, aš kuriu temą apie MLM kaip perspektyvą, o pati kaip apie blogybę.
Važiuojam.
Tiesa, Malibu, jūs manęs neapsunkinat. Priešingai. Aš jumis naudojuos ir labai sėkmingai. Ačiū. Ši tema man padėjo susikurti 70 žmonių struktūrą. Maža to ką tik valandą kalbėjau su Graikija ir kai žmogus su 15 narių struktūra perėjo pas mane iš tos pačios kompanijojos, o Lenkijos ofisas tai leido. Vokietija žada atleisti visą Lenkijos ofisą. Nes tai pasirodo pagal kompanijos nuostatus yra negalima.
Taip, kad supermamos man yra tik žaidimas. Teks derinti santykius su kitomis struktūromis Kaune.
O jei mes santykių nesuderinsim tai Lenkijos ofisas bus atleistas. Va taip mergaitės.
Kipišus aš aišku moku kelti, bet, kad tarptautinius tai jau pirmą kartą.
Kaip nors išgyvensiu. Nu, jei labai reiks ant kokios nors supermamos krūtinės išsiverksiu. smile.gif

Vajej...vel tesias schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
... o visai dar neseniai sakėte, kad savon kompanijon, kaip supratau, kad puikiai mąstančius kviečiatės, nebijote jų konkurencijos. Tai kodėl jie nepamoko tokių, regis, paprastų dalykų...Veršlenat apie savo bėdas ( kažin kokius įvykius, Kauną , netgi tai, kas jūsų veiklos net nepapuošia) plačiai mūsų auditorijai.
O... pasirodo, jūs meistras intrigas kelti ne tik supermamoj g.gif
Apskritai, VEIKITE, KĄ TIK NORITE IR PASIRODYKITE TIK UŽ METŲ SU SAVO PUIKIAIS TOS PUIKIOS JŪSŲ FIRMOS REZULTATAIS. TADA NEBEREIKS JOKIŲ DISKUSIJŲ APIE MLM AFERAS. SUTARTA?
Įdomu, ar man kas iš mano bendraminčių tam pritaria?
Atsakyti
Tęsiam "sąžiningo MLM verslo pamokas", kurios taip patinka Dainulei.

Reikia žinoti keletą gudrybių. Kuomet mes susipažįstame su žmonėmis, reikia žaisti. Didžiajai daugumai žmonių susipažinimą gatvėje laiko blogu tonu. Nepaisant to, yra daugybė galimybių užkalbinti nepažįstamąjį. Pavyzdžiui: paprašyti žmogų padėti ką nors rasti nepažįstamame mieste. Kuomet žmogui sakai, jog reikalinga pagalba, jis mielai atsiliepia ir susipažįsta.
„Šaltuose“ kontaktuose svarbiausia – išorinis paveikslas. Tu visuomet turi „kvepėti pinigais“, net jeigu jų neužsidirbi. Siūlydamas tūkstančio dolerių verslą, turi atrodyti kaip turintis trijų tūkstančių pajamas. Siūlant dešimties tūkstančių dolerių verslą, turi atrodyti kaip uždirbantis 20 tūkstančių dolerių. Reikia mokėti rengtis skoningai, net jeigu pinigų nėra.

Manęs daugelis klausia, kaip susipažinti gatvėje. Jeigu pasakyčiau, kad klausiu, kiek dabar valandų, tuomet rytoj visi, kurie skaitys šią knygą, klaus laiko. Ir tuomet visi žinos, kad tinklodarininkai klausia laiko. Jeigu aš klausiu, kur yra alaus darykla arba juvelyrinė parduotuvę, tai visi klaus būtent šito. Štai kodėl kiekvienas tinklodarininkas turi turėti 20-30 variantų, kaip prieiti prie žmogaus. Ir jis turi juos sugalvoti pats. Nei jo rėmėjas (nes jeigu juos sugalvos rėmėjas, tai visais lygiais bus vieni ir tie patys variantai). O jeigu jūs sugalvosite patys, nebus pasikartojimų?
Kokius būtent 5 klausimus reikia užduoti žmogui gatvėje?
1. Ar rastumėte minutėlę atsakyti į mano klausimus?
2. Ar jūsų aplinkoje yra žmonių, kurie norėtų pakeisti savo finansinę padėtį?
3. Ar jūs galėtumėte rasti valandą laiko sudalyvauti informaciniame susitikime, kuriame jūs galite sužinoti, kaip tapti finansiškai nepriklausomu dirbant dvi valandas per savaitę?
4. Jums duoti pakvietimą į tokį susitikimą (jis nemokamas)?
5. Galima užsirašyti jūsų kontaktinio telefono numerį ir vardą?


Darbo planas dienai

pateikiama lentelė, kurioje nurodoma darbai dienai nuo 9 val. ryto iki 23 val. ir taip nuo pirmadienio iki sekmadienio imtinai. Puikiai "dera" su aukščiau esančiu juodai paryškintu teiginiu.

Klaidos, daromos darbo pradžioje

Nevartoja produkcijos.
Iš pradžių siūlo verslą, o po to produktą
Dirba pernelyg švelniai (Iš jūsų žmogus turi išeiti su netekties jausmu).
Duoda pinigus ir produktus skolon.
Nepardavinėja produkto
Nesudarinėja savo pažįstamų sąrašo.
Įtraukinėja komandos narius neperkant produkcijos.


Atsakyti
p. Auriau, ne taip seniai, pats tos praeities godojot...bet tiek to, necituosiu...

QUOTE(Dainulle @ 2011 02 09, 17:59)
alijošius gydo, ir dar kaip gydo  thumbup.gif

apie alaviją ir specialiai ieškojau, kad būtų ne FLP distributorių informacija smile.gif Apie Aloe barbadensis pašalinį poveikį dar nesu girdėjusi, o apie medėjantį alaviją, kursi auginamas ant mūsų palangių žinau, kad turi pašalinį poveikį. Na, jei rasite informacijos apie pašalinį barbadensis poveikį, informuokite  4u.gif  dėkinga būsiu smile.gif

O va mano draugė savo mergaitei su per žemu hemoglobinu (jau buvo pripažinta senokai mažakraujystė ir niekas nepadėjo) pagirdė alavijo sulčių ir stebuklingai hemoglobinas atsistatė. Stebuklai, ane? smile.gif

beje, alavijo sultimis jau ne tik FLP prekiauja  mirksiukas.gif


Apie migreną nematau, matyt regėjimas prastas.
Taip, stebuklas, nes jei ten tik sultys be Fe, kitaip nepavadinsi. NES: "alavijo sirupas su geležimi gydo mažakraujystę". Pirmuoju smuiku groja Fe, o ne alavijas, pastarasisi padeda pasisavinti Fe.
Tik dabar praregėjot? Aš jau seniai sakiau, kad jų yra pirkti, bet va priskiriamos savybės ženkliai skiriasi nuo FEL My Webpage
Apie Aloe vera syn. A. barbadensis Mill pašaliniai efektai anglų kalba, norėtumėt, išsiverstumėt, galiu ir aš padėt My Webpage Čia šiek tiek ir lietuviškai My Webpage
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2011 02 11, 15:15)
p. Auriau, ne taip seniai, pats tos praeities godojot...bet tiek to, necituosiu...
*Apie migreną nematau, matyt regėjimas prastas.
**Taip, stebuklas, nes jei ten tik sultys be Fe, kitaip nepavadinsi. NES: "alavijo sirupas su geležimi gydo mažakraujystę". Pirmuoju smuiku groja Fe, o ne alavijas, pastarasisi padeda pasisavinti Fe.
***Tik dabar praregėjot?  Aš jau seniai sakiau, kad jų yra pirkti, bet va priskiriamos savybės ženkliai skiriasi nuo FEL My Webpage
****Apie Aloe vera syn. A. barbadensis Mill pašaliniai efektai anglų kalba, norėtumėt, išsiverstumėt, galiu ir aš padėt My Webpage Čia šiek tiek ir lietuviškai My Webpage

* jeigu gydom pasekmę, tai taip, regėjimas geras. Bet pasekmės gydymas mūsų visuomenėje yra įprasta. Ieškant priežasties, aš suradau, kad man stojo skrandis, o tai iššaukdavo ne skrandžio skausmus, o migreną. Turime pažinti savo organizmą mirksiukas.gif thumbup.gif

** Ne, vėlgi viskas tiesiogiai. Kodėl būna sakoma, kad problemos su žarnynu, nes nepasisavina geležies???? Išsprendei žarnyno problemas, pagerėjo geležies ir kitų elementų įsisavinimas mirksiukas.gif

*** Nesigilinsiu į tai, kaip jos gaminamos ir t.t. Čia paskuj sakysit, kad MLM "smegenų plovimas". taigi, parašysiu, dėl ko pirkčiau FLP alavijų sultis, o ne šias, kur nurodėte. Pirmiausiai kaina. Man, perkant savikaina FLP sultys daug pigesnės, antra, kaip matote mano paraše, laukiuosi.
Cituoju iš nuorodos: "Spec.perspėjimai

Nepatartina vartoti nėščioms moterims bei žindyvėms. Netinka kūdikiams. Prieš vartojimą sultis reikia gerai suplakti."


**** Čia kalbama ne apie Barbadensis mirksiukas.gif Nes barbadensis LT neauga smile.gif "Tai nuolat žaliuojantis daugiametis žolinis augalas. Šaknys kuokštinės. Stiebas stačias, išsišakojęs. Lapai dygliuoti. Žiedynas kekės pavidalo. Alavijas paplitęs Madagaskare, o Lietuvoje auginamas kaip vaistinis ir dekoratyvinis augalas." barbadensis stiebo neturi mirksiukas.gif

Angliškai neskaitysiu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurius.D @ 2011 02 10, 09:51)
[...]

Kodėl? Kodėl rimti verslininkai užsiima namų verslu kaip hobiu? Todėl, kad supranta, kad kito masinio užsiėmimo ateity nelabai ir bus.
[...]

Rimti ekonomistai pripažįsta, kad home biznis tai būtina ateitis. O mes esame tie pirmieji, kurie laužia ledus.


Dar kartą paryškinu: namų verslas, home biznis ir dar kaip norite vadinkite, neturi nieko bendro su MLM. Neturiu laiko, net ieškoti statistikos kiek JAV procentų dirba iš namų ir eina tik bendriems susitikimams, nes reikia SAVO home biznį tvarkyti, tongue.gif todėl neturiu laiko SM.

Kodėl čia parašinėju? Buvau beveik užsikabinus, bet kai vienas iš lietuviško MLM kompanijos vadų yra man asmeniškai labai gerai pažįstamas ir papuolė perklausyti keletą įrašų ką jis kalba ir kokius pateikia pavyzdžius iš savo gyvenimo kaip MLM jam padėjo, tai atšokau. Pirma reakcija buvo, kad kažkas čia ne taip. Žmogus pateikia tokius faktus, kurių tikrai nebuvo jo gyvenime, nes per daug artima buvau su to žmogaus šeima ir tuo žmogumi ir tai ką jis pasakoja visiškai išsigalvota. Antra, to žmogaus polinkį į lengvus pinigus irgi žinojau. Tada pradėjau ieškoti gyliau, buvau labai atvira priimti visokią informaciją, nes norėjau suvokti visą esmę, ne tik neigti. Atvirkščiai, norėjau surasti kažką tokio, kad galėčiau pasakyti, kad tai tik veino žmoguas melas ir nieko bendro neturi su visa sistema. Mano filosofija paprasta: kai eini teisingu keliu, tai į gyvenimo krepšelį įkrenta viskas ko tau reikia ir pačiu laiku. Ir ką gi. Manau, kad gavau pakankamai informacijos, kad būtų atsakytą į MAN rūpimus klausimus. Kaip tik šiuo metu vienai iš MLM kompanijų web paslaugas teikiu. Pati informacija ateina apie tai ko ieškojau. Jei ją atskleisčiau (pasirašiau sutartį, kad negaliu), tai patys iš savęs daugelis juoktųsi, kita dalis sakytų "ar taip nesakėm", o aš net norėčiau pažiūrėti kaip Aurius.D išsisuktų su savo pateikiama filosofija (tik smalsu kokį metodą panaudotų ax.gif ). Asmeniškai esu nemenkai šokiruota, nes tikrai nesitikėjau tokio masto, bet ...

Pasidomėkite kapitalizmo moralės samprata ir kaip ją "aprengia" populiariu tuo metu "drabužiu". Šiuo metu "mada": holistika, dvasingumas, aukojimas, ekologija ir pnš. Ir kai pasikeis "mada", kaip bus greitai atsisakyta kas buvo nemadinga ir sakys, kad tai praeitis, seniena, klaidos, bet iš esmės tik drabužio keitimas, kad atidaryti kitų pinigines. Nieko daugiau. Na suvokite, kad nieko daugiau smile.gif O tai bet kokio biznio esmė smile.gif Ir MLM sistema nieko nėra stebuklinga, ir jokia ji ateities sistema. Tiesiog vienas iš daugelio būdų išvilioti pinigus. Vienus būdus mes priimam kaip neišvengiamus, kitus atstumiam. Paprastai atstumimas vyksta tada, kai tai nėra priimtina pagal bendrąją visuomenės masės moralę, vertybinę sistemą.

Kitas pavyzdys: jei kas pastudijuotumėt labai rimtai reklamos istoriją. Ji buvo pradžioje labai audringa. Bet su laiku atėjo, įsitvirtino ir buvo laikotarpis, kad didelis procentas pelno metamas reklamai, nes buvo galingas ginklas. Šiuo metu šis ginklas stipriai pasikeitęs, tačiau vis dar išlikęs vienas iš populiariausių "smegenų plovimo" metodų. Daugelis tai žino, jo nevertina, mokosi nepasiduoti, moko kitus kaip nepasiduoti reklamos vienpusiškumui, bet pačio reiškinio deja niekas neišstumė. O ir reklamą darantys visai kitaip bando su aplinka bendrauti, pagal pakitusią bendrąją sampratą, ieško kelių kaip susigrąžinti tuos, kurie kategoriškai atsisako jos.

O dabar namų darbas: pagalvokite kodėl daviau pavyzdį apie reklamą.

Kiek praradau savo home biznyje pinigų, kad tokį ilgą žinutę rašiau, doh.gif tai gi pinigai iš MLM į mano ne MLM home biznį teka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuneM: 11 vasario 2011 - 16:52