Įkraunama...
Įkraunama...

Negalinčios tureti vaikų

Sveikutes,
na man suprantamas jusu skausmas, as ir pati niekaip negaliu susilaukti vaiku, turejau negimdini nestuma, po to del visokiu komplikaciju negaliu naturaliai pastoti. Vis nepraradome vilties su vyru, isbandeme visus gydymus, 3 kartus vaisinomes, bet nesekmingai, siaubas, kiek neissipildziusiu vilciu, na ir pinigeliu daug kainavo. O situacija kaip nesikeica, taip nesikeicia... taip liudna, to angelelio laukiam ,jau net nezinau kaip toliau gyventi. Zadu isivaikinti kudikeli, bet vyras dar nesiryzta, na ir man kazkaip nesmagu, juk jis tai gali tureti savu vaikeliu. Tai tokia jau sunki mano patirtis. Bet vistiek stengiuosi neprarasti vilties
Atsakyti
Paskitinejus kaip sunku kai kurioms susilaukti savo angeliuku- darosi graudoka, nors jau 2metus istekejus, bet tik pries kelias dienas kazkas sirdy sukirbejo- noriu tapti MAMA- tikiuosi tapti ja greitai...........

Jenifer27, atleisk, bet tavo drauge per grubiai pasake, gal neturi motinisko instinkto...............

Zgzag- tu turi jau viena, neprask vilties ir antro susilaukti, juk NIEKO NERA NEIMANOMO!!!
Visoms linkiu neprasti vilties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2005 11 28, 12:51)
Zgzag- tu turi jau viena, neprask vilties ir antro susilaukti, juk NIEKO NERA NEIMANOMO!!!
Visoms linkiu neprasti vilties 4u.gif


g.gif Bet gi aš turiu du.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2005 11 29, 22:56)
g.gif Bet gi aš turiu du.


Tada nesuprantu ko isvis panikuoji, per mazai rupesciu turi. g.gif
Ismok dziaugtis gyvenimu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2005 11 30, 12:40)
Tada nesuprantu ko isvis panikuoji, per mazai rupesciu turi. g.gif
Ismok dziaugtis gyvenimu. smile.gif


O kur matei mane panikuojant? Ar tik nebūsi ko nors supainiojusi?
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2005 11 28, 12:51)

Visoms linkiu neprasti vilties 4u.gif


Siuo metu nebeturiu jokios vilties, norisi tik verkti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2005 11 30, 14:43)
O kur matei mane panikuojant? Ar tik nebūsi ko nors supainiojusi?

Atleisk, tikrai susipainiojau, sumaisiau nickus, turejau omeny tas kurios jau turi viena, ir be galo troksta dar vieno..........

Ir visgi NEPYK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2005 11 30, 16:22)
Atleisk, tikrai susipainiojau, sumaisiau nickus, turejau omeny tas kurios jau turi viena, ir be galo troksta dar vieno..........

Ir visgi NEPYK 4u.gif


Tai kad čia nėra ko pyksta. Visiems visko pasitaiko. Viskas OK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2005 11 07, 11:20)
Kiek isliejau asaru, kiek naktu negalejau uzmigti, kai praradau beveik 4 nestumo menesiu kudiki... cry.gif O jei buciau praradusi toki vaikuti  kaip Karolinyte, tai turbut buciau visai is proto isejusi... sad.gif

Na as irgi praradau vaikuti 4 menesiu beveik pries metus laiko.... Iki siol niekaip negaliu pastoti, o nelaukti negaliu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2005 11 07, 20:12)
Ir vienąkart man į rankas pateko kažkoks straipsnis, kuriame rašė, jog jeigu moteris nepaprastai trokšta vaiko, tai gaminasi kažkoks hormonas, neleidžiantis jai pastoti. Labai nesigilindama į to straipsnio logiškumą įsikibau minties, kad turiu nustoti norėti vaiko. Susitaikyti su mintimis, kad jo nebus. Tai nebuvo paprasta, bet ... Ir tada, kai iš tikrųjų nebelaukiau (na, iš tiesų širdies kampelyje ta viltis visada ruseno), kai jau buvau pradėjusi mąstyti apie įvaikinimą, pajutau, kad esu nėščia. Gimė sūnus. O paskui ir dukra.

Gal čia ir yra teisybės, nes dažnai pastoja tos, kurioms vaikų nereikia ir atvirkščiai schmoll.gif
Atsakyti
moter skūnas-nepažinta ,paslaptinga gyvybės oazė.mano draugei yra kazkokia keista liga-menstruacijos pasirodo per3-6 mėn. viena karta.važinėjo po sanatorijas ,gydėsi ,niekas nepadėjo ,žinojo ,kad vaikų neturės.bet gimė nuostabi mergytė.kilo klausimas-kaip apsisaugoti nuo kitų nėštumu.sulaukusi mėnesiniu ,mėgino gert tabletes.bet kaip jas gerti kita mėnesi?taip atsirado dar keturi mažyliai.manau ,nėra beviltiška padėtis ,juk tiek daug vaikų namuose meilės išsiilgusių širdelių.aišku ,jei savo turėti vilties nebėra,stiprybės.
Atsakyti
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 01 25, 19:10)
nėra beviltiška padėtis ,juk tiek daug vaikų namuose meilės išsiilgusių širdelių.aišku ,jei savo turėti vilties nebėra,stiprybės.


Bevaikei šeimai lengviausia patarti-juk tiek daug vaikų namuose, juk tai būtų geriausias problemos sprendimas.Bet juk įsivaikinti gali ir jau savo vaikų turinčios šeimos!
Gal ir skambės egoistiškai, bet aš noriu SAVO vaiko, savo kūno ir kraujo.
Atsakyti