Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(Emanuel @ 2010 08 05, 23:02)
O tai patriokinat garuose ir kas tokiau? sublenderiu sumalat, betgi reik kokio vandenuko ipilti kad skystesne kosyte butu?


As sublenderiuoju ir ipilu truputeli misinuko, kuriuo maitinu, kad skystesne kosyte butu. Kitos zinau, jog MP ipila arba virinto vandenuko. tos kurios verda, o ne "garina" ipila vandenuko kuriame vire darzovytes 4u.gif

Mes pradejome ragauti pries daugiau nei savaitele. 3 dienas ragavom bulvyte, paskui 3 moliuga, 3 morkyte. vakar jau daviau pamaisyta morkyte su bulvyte.. na, tik mums dar nelabai sekasi normaliai nuryti ir paimti.. bet kiek zinau reik kantrybes ir lelia ismoks smile.gif
Atsakyti
Jei pradejau pazindinima su darzovytemis nuo 4,5 men, tai kada tokiam leliui pradedama ivedineti mesyte? Ta prasme koks triusiukas, kalakutas? g.gif
Atsakyti
mielos mamos,

saldau darzoves savo mazyliui, nes rugsejo men pradesim valgyti kosytes. Ar jus duodate savo angeliukam patisono???
Atsakyti
[quote=icing sugar,2010 07 29, 17:52]
Labai dėkui už jūsų nuomonę, bet tos rekomendacijos ir lieka tik rekomendacijom, gal po dešimties metų bus dar kitokios? O kas dėl alergijų ir t.t., tai galiu pasakyt, kad esu kur kas sveikesnė už daugelį dabartinių vaikų, augintų "pagal rekomendacijas"
[quote=icing sugar,2010 07 29, 17:52]


Įdomu, ar kai gydytoja JUM ką nors rekomenduoja dėl jūsų sveikatos, jūs irgi į tai pažiūrit "tik kaip į rekomendacijas" ir toliau sau blogai darot???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SauleleRu: 08 rugpjūčio 2010 - 12:49
Mano mažylei 4,5 mėn. tai kol kas maitinu tik MP, nuo 5 mėn. žadu pradėti duoti obuoliuką.
Atsakyti
[quote=SauleleRu,2010 08 08, 13:48]
[quote=icing sugar,2010 07 29, 17:52]
Labai dėkui už jūsų nuomonę, bet tos rekomendacijos ir lieka tik rekomendacijom, gal po dešimties metų bus dar kitokios? O kas dėl alergijų ir t.t., tai galiu pasakyt, kad esu kur kas sveikesnė už daugelį dabartinių vaikų, augintų "pagal rekomendacijas"
[quote=icing sugar,2010 07 29, 17:52]
Įdomu, ar kai gydytoja JUM ką nors rekomenduoja dėl jūsų sveikatos, jūs irgi į tai pažiūrit "tik kaip į rekomendacijas" ir toliau sau blogai darot???
[/quote]

Taip, gerbiamoji, aklai į viską nežiūriu. O jei ką darau ar nedarau, priešingai nei gydytojas rekomandavo, tai dar toli gražu nereiškia, kad tai blogai. Jūs auginkit savo vaikus, kaip jūs norit, aš auginsiu kaip aš noriu. cool.gif Ir nėra reikalo švaistytis čia tokiais pasisakymais apie cepelinus ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2010 08 10, 12:18)
Taip, gerbiamoji, aklai į viską nežiūriu. O jei ką darau ar nedarau, priešingai nei gydytojas rekomandavo, tai dar toli gražu nereiškia, kad tai blogai. Jūs auginkit savo vaikus, kaip jūs norit, aš auginsiu kaip aš noriu.  cool.gif  Ir nėra reikalo švaistytis čia tokiais pasisakymais apie cepelinus ir t.t.  mirksiukas.gif


Neturiu ką ir bepasakyt tokiai kvailai užsispyrusiai moteriškei, žalojančiai savo vaikus.
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 08 10, 19:26)
Neturiu ką ir bepasakyt tokiai kvailai užsispyrusiai moteriškei, žalojančiai savo vaikus.



Kas čia labiau užsispyręs, tai dar didelis klausimas rolleyes.gif Norėčiau priminti, kad esu sveika, o užaugau be dabartinių rekomendacijų smile.gif Ir ne tamstai teisti, kas ką žaloja, o kas ne. O šiaip, aišku, kai žmonės neturi, ką pasakyt, tuomet dažniausiai tyli, nors pastarojo posto tyla nepavadinčiau cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!
mano pupytei jau 4 menesiukai. pradejau po truputeli primaitineti darzovienemis! kadangi esu dar zalia mamyte, tai savo praktikos vaiku auginime, juolab maitinime, neturiu, todel daznai isklausau tiek savo daktares nuomones, tiek pazystamu mamyciu, taip pat ir cia pasiskaitineju konsultaciju skyrelyje bei kituose interneto straipsniuose, ir ka galiu pasakyti: kiek daktaru, kiek mamyciu- tiek ir nuomoniu, net galva sukasi. Mano gydytoja sako: nuo 4 men. pradek duoti banano ir obuoliuko. Konsultaciju skyrelyje ir kituose straipsniuose raso; pradekit primaitinti tik nuo darzuovieniu, pirmiausia nuo ankstyvuju morku. Vaiko daktare sako: morkos paskiausia, nes jos alergizuoja....nu zodziu kosmaras kazkoks! Ir kaip kazkas cia rase, praeis kokie dar 5 metai, rekomendacijos bus vel naujos!
Auginu savo darze ivairiu darzoviu, kuriu netresiu jokiomis trasomis...pradejau duoti bulvyte, morkyte, moliuga...kol kas viskas ok! Duodu truputeli ir vaisiu, t.y. obuoliuko duodu is savo sodo alyvini, o bananu, tai pirktine tyrele, nes zinau kaip bananai isnoksta pakeliui i Lietuva(juos veza tevu draugas), tai manau, kad egzotinius vaisius geriau duoti pagamintus vaisiu tyreliu pavidalu nei pirktus parduotuvej(bent jau kol vaikas dar visai mazas). O kaip savo vaikus auginti, manau, kiekvienos mamos reikalas. Aisku, perlenkti irgi negalima...
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2010 08 10, 19:51)
Kas čia labiau užsispyręs, tai dar didelis klausimas  rolleyes.gif  Norėčiau priminti, kad esu sveika, o užaugau be dabartinių rekomendacijų  smile.gif Ir ne tamstai teisti, kas ką žaloja, o kas ne. O šiaip, aišku, kai žmonės neturi, ką pasakyt, tuomet dažniausiai tyli, nors pastarojo posto tyla nepavadinčiau  cool.gif



Ir duok dieve, kad po 10 metų būtum tokia pat sveika.
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 08 11, 20:34)
Ir duok dieve, kad po 10 metų būtum tokia pat sveika.


Gal nereikia visgi nesąmonių čia paistyt.. doh.gif Gerai, kad dabar valgomas maistas (su visais E ir dar dievas žino kuo), gyvenimo būdas, stresas ir dar daug daug kas nedaro įtakos organizmui.. Nes TIK tai, ką man mama davė, kai buvau mėnesio laiko turi įtakos, na bent jau iš jūsų, gerbiamoji, posto taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2010 08 11, 21:13)
Gal nereikia visgi nesąmonių čia paistyt..  doh.gif  Gerai, kad dabar valgomas maistas (su visais E ir dar dievas žino kuo), gyvenimo būdas, stresas ir dar daug daug kas nedaro įtakos organizmui.. Nes TIK tai, ką man mama davė, kai buvau mėnesio laiko turi įtakos, na bent jau iš jūsų, gerbiamoji, posto taip atrodo  rolleyes.gif


Gal ir ne tik, bet DIDŽIAUSIAS pagrindas yra kūdikystė bei vaikystė - tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Be to, taip jūsų peikiamos rekomendacijos sudaromos REMIANTIS NAUJAUSIAIS MOKSLINIAIS TYRIMAIS, o ne bobučių pletkais, tai gi... Ir be abejo, jos gali keistis , kad ir po metų, nes mokslas vietoj ir gi nestovi cool.gif
Atsakyti