Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

kaip jusu valgo,maniske ne, gal del to,kad mazdaug kas 3 val. nors is po nakties buna 5 val nevalgius ir nesuvalgo nei 150ml misinuko. nzn kada prades koses valgyt visa norma, neimanoma misija atrodo doh.gif
Atsakyti
Maitinu MP, kasdien duodu obuolio, kriaušės paragaut ir daugiau nieko. Banano neima išvis, o obuolio max pusę šaukštelio. Košės nedavus jokios dar. O atsigerti darot kokias nors arbatėles? Ar išvis neduodat jokių tos, kurios MP maitinat? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanda: 16 gruodžio 2009 - 17:58
Sveikos mamytes norejau paklausti ar jau galima pradeti primaitinti mazyli kuriam yra 3 men? Dabar i misiniuka noviriuka ipilu aviziniu dribsniu bet truputi atpila vistiek.
Atsakyti
QUOTE(vetukas @ 2009 12 21, 22:22)
Sveikos mamytes norejau paklausti ar jau galima pradeti primaitinti mazyli kuriam yra 3 men? Dabar i misiniuka noviriuka ipilu aviziniu dribsniu bet truputi atpila vistiek.

manau nereiketu.su gydytoja tarkites.kaip svoris ir t.t.
Atsakyti
SVeikos mamytes! smile.gif

nors mums iki 4 menesiuku dar toloka, bet jau pradejau dometis vaikuciu primaitinimu kitais maistukais (prie misinuko). Tai kaip suprantu, nuo 4 men. jau galiu karta ar du per diena duoti leliukams po truputuka kosyciu, tyreliu ir siek tiek sumazinti tam kartui misinio? smile.gif Mes dabar valgom kas 4val. po 150ml. misinio panasiai, naktimis dazniausiai ismiegam iki ryto smile.gif tai kosytes mums pravers, nes nesinori dideliu kiekiu misiniais maitint man kazkaip... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audani @ 2009 12 27, 23:38)
SVeikos mamytes! smile.gif

nors mums iki 4 menesiuku dar toloka, bet jau pradejau dometis vaikuciu primaitinimu kitais maistukais (prie misinuko). Tai kaip suprantu, nuo 4 men. jau galiu karta ar du per diena duoti leliukams po truputuka kosyciu, tyreliu ir siek tiek sumazinti tam kartui misinio? smile.gif Mes dabar valgom kas 4val. po 150ml. misinio panasiai, naktimis dazniausiai ismiegam iki ryto smile.gif tai kosytes mums pravers, nes nesinori dideliu kiekiu misiniais maitint man kazkaip... smile.gif

dvynukai biggrin.gif sveikinu.
na nuo 4 men pakanka vieno karto i diena kosyciu. mano dukra,tai vaisiu nepripazista, vaisiniu tyreliu,rugstu jai smile.gif
Atsakyti
4 men mazyli jau galima kosytem maitint blink.gif ,as kaip pirmo laukiuos tai ieskinejuos info ,as galvojau kas tik nuo puses metuku jau galima duot pradet kitoki maista blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=audani,2009 12 28, 00:38]
SVeikos mamytes! smile.gif


jetau kaip fainai dvinukai ir dar porele wub.gif sveikinu !!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 12 16, 17:58)
Maitinu MP, kasdien duodu obuolio, kriaušės paragaut ir daugiau nieko. Banano neima išvis, o obuolio max pusę šaukštelio. Košės nedavus jokios dar. O atsigerti darot kokias nors arbatėles? Ar išvis neduodat jokių tos, kurios MP maitinat?  4u.gif

Matinu MP ir musu pediatre patare jau duoti obuoliuko: pirma diena 1valg.sauk., kita diena 2valg.sauk. ir kai suvalgys be problemu 3 saukstus, tada kiekviena diena viena karta dienoj duoti po puse indelio. O del atsigerimu, sake nieko neduoti, tik MP, nes tai ir atsigerimas ir maistas kudikeliui 4u.gif O nuo 5men. sake pradet ragauti bulve su morkyte, irgi pradeti nuo 1 valg.sauk. Sake, kad jau nuo 6men. vaikelis moketu valgyti is saukstelio ir galetu suvalgyti 2 koses dienoj 4u.gif
Jau antra diena sekmingai valgome obuoliuka thumbup.gif raukiasi aisku nuo siek tiek rugstumo, bet visas issisepes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaangelika: 02 sausio 2010 - 00:49
as kadangi maitinu misinuku, tai mano mazylis jau suvalgo tyreliu po kelis saukstelius beveik kasdien ax.gif bet daugiau kad suvalgytu, tai sudetingas reikalas - stumia lauk maista nors tu ka doh.gif kosiu isvis nemegsta dar doh.gif
Atsakyti
kadangi mano sunelis lb nenoriai pradejo valgyti misinuka patare duot darzoviu kosiu,ir ka nelimpa,raukosi,volioja burnytej,net ziaukciot pradeda,nutariau neskubet
Atsakyti
sveikos mamos,
jau galvojau, kad mūsų sunelis yra vienas toks nevalgus doh.gif nebežinau ką daryt, nevalgo darovių tyrelių nors tu ką, o obuoliuko tai net dreba kaip nori.. tiesą pasakius, gyd. mums siūlė valgyt tik darzoves bet kažkaip pabandžiau ir obuoliuko duot ax.gif nebežinau net ką daryt, gal ką pasiūlytumėt? g.gif mūsų, kaip ir undinėlės sūnelis raukosi, kartais net žiaugčioja.. gal vis dėl to ir toliau kišti tą bulvių ir morkų tyrelę, gal pripras? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes.Noreciau taip pat isiterpti gossip.gif
Mano mazyliui dar tik keturi men. maitinu MP,pagalvojau gal irgi reiktu pradeti obuoliuka duoti nors gyditoja neliepe g.gif


http://ticker.7910.o...DkgZGllbm9z.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazute1984: 04 sausio 2010 - 12:45