Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(undinėle @ 2010 01 08, 22:04)
Dabar niekaip nenusprendziu ka pirma duoti bulves ar morkytes tyreles,ka manote?

Na morkytė gali alergizuoti,gal pirma pabandykit bulve,o paskui jau prie bulvės bandykit pridėti morkytės ir žiūrėt ar nealergizuos,bent jau mums taip gydytoja patarė
Atsakyti
labutis visoms mamytems:)

turime pirmagyme mergyte, jau mums 3 ir 1.5 sav. aisku jau galvoju apie ivedima tikrojo maisto:) norejau jusu pasiklausti ar maitinti galima is parduotuves pirktomis kosytemis ar pirmiausia duodi darzoves trintas, o kada tyreles bandyti? kokia norma diena turi buti? nesisivaizduoju nuo ko net pradeti, be to mazoji jau kaip ir nenori net misinuko valgyti, naudojam bio hip nes kiti isvis mum netiko?
gal galite parasyti savo maitinimo pradzios toki kaip ir grafikeli, labai aciukas:)
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2010 01 04, 23:46)
šiandienos meniu:
pusryčiams moliūgo ir manų tyrele prabalinta mišinuku
pietums ryžių ir morkų prabalinta tyrelė
vakarienei milupos sausa košė
visas košytes darau tokias skystokas, kad eitu nuo šaukštelio tiesiog nusiurbti- turim išmokt paimt maistą nuo šaukštelio, tada košes tirštinsim.
rytoj valgysim ryžių-morkų, moliūgo-bulvės, grikių-moliūgo.
Mes valgom grikius, ryžius, manus, avižas, moliūgą, morkas, tad bulvytė nuo rytojaus  ax.gif  apetitu nesiskundžiam, o po košių jaunuolis visada sočiai atsigeria MP  wub.gif

o kada pirma kart davei darzovienes,ir poto kada davei kruopu,pvz tos sausos milupos?
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2010 01 08, 13:54)
šiaip tai reikia pradėti nuo daržovienės arba kruopienės... o jūs čia vaisiais mintate unsure.gif

nu nezinau , siaip man vaiko daktare taip patare, todel "pediatriu" nesiruosiu klausyt! ir apskritai mano nuomone, nuo mamos priklauso ka duos pirma! as irgi galiu pakritikuot tas kurios duoda pirma koses o ne obuoli! g.gif
Atsakyti
QUOTE(beko @ 2010 01 11, 10:21)
labutis visoms mamytems:)

turime pirmagyme mergyte, jau mums 3 ir 1.5 sav. aisku jau galvoju apie ivedima tikrojo maisto:) norejau jusu pasiklausti ar maitinti galima is parduotuves pirktomis kosytemis ar pirmiausia duodi darzoves trintas, o kada tyreles bandyti? kokia norma diena turi buti? nesisivaizduoju nuo ko net pradeti, be to mazoji jau kaip ir nenori net misinuko valgyti, naudojam bio hip nes kiti isvis mum netiko?
gal galite parasyti savo maitinimo pradzios toki kaip ir grafikeli, labai aciukas:)


asmeniskai as esu nusistaciusi pries visokias darzovienes "slovikiukuose" schmoll.gif kai turim galimybe is kaimo parsivezti normaliu darzoviu, tikrai niekada nepirksiu visokiu darzovieniu. tuo labiau kad pagaminti is bulvytes-morkytes ir dar kurios darzovytes 100 ml kosytes uztrunka ne ilgiau 15 min.. ypatingai atkreipkit demesi i sudetis tu "slovikiuku", daznai ten puse sudeteis sudaro visoks krakmolas ar dar koks sh... vaisiu gal ir nupirksiu karta-kita paivairinimui, kad vaikas nevalgytu vien lietuviska obuoli mirksiukas.gif o pavasariui jau bus visko sviezio thumbup.gif

kas link primaitinimo pradzios, tai pirma savaite vaikui duodavau po 3-5 saukstukus kosytes, paskui jau isvalgydavo 50-70 ml, o dabar suvalgo ir 100, ir 150 ml. duodavau tame tarpe nuo 12 iki 16 val., nes daktare liepe pirmus primaitinimus daryti apie pietus arba po pietu
Atsakyti
QUOTE(emilly @ 2010 01 09, 11:57)
Na morkytė gali alergizuoti,gal pirma pabandykit bulve,o paskui jau prie bulvės bandykit pridėti morkytės ir žiūrėt ar nealergizuos,bent jau mums taip gydytoja patarė

man irgi siandien gydytoja sake,jei noriu tai galiu pratinti prie maisto, bet morka palikti veliasniam laikui kai bus kokie 8 men. nes morka yra didelis alergenas.
Mes siek tiek dabar sergam, bet bandziau duoti arbatos nuo kosulio tai kaip jam patiko iskaro isgere 50 ml. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 01 06, 16:30)
Pagal PSO rekomendacijas, tokio amziaus vaikiukams pilnai uztenka MP arba misinuko.
Neskubekit, mamos.Spes dar tie vaikai visko prisiragauti.


Sutinku su Jumis thumbup.gif , kam skubeti. Mano sunus iki 6 men. tik MP gavo, o dukrytems dar irgi negalvoju nieko papildomai duot. Palauksiu iki 5-6 men.
Atsakyti
QUOTE(Laura2 @ 2010 01 11, 12:38)
nu nezinau , siaip man vaiko daktare taip patare, todel  "pediatriu" nesiruosiu klausyt! ir apskritai mano nuomone, nuo mamos priklauso ka duos pirma! as irgi galiu pakritikuot tas kurios duoda pirma koses o ne obuoli! g.gif


tai keisk savo vaiko daktarę ir kuo greičiau tuo geriau biggrin.gif dar ir pačiai literatūros neprošal pasiskaityti būtų- susilaikytum nuo kritikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 13 sausio 2010 - 14:02
na ka mes pradejome jau tyrele valgyti visgi nusprendziau duoti ankstyvu morku tyreles hipp ir kaip jai ji patiko bigsmile.gif is pradziu aisku daviau tik ant sauksciuko galiuko sekancia diena sauksciuka dar sekancia pora sauksciuku tyreles,vat taip po biski ir pratinames dabar bandysiu bulvytes tyreles pagaminti ir duoti paragauti. ka pastebejau pradejus primaitinima tyrele kad mano vaikutis pradejo normaliau tustintis,taigi po bulvytes planuoju pradeti duoti kaska is vaisiu,obuolio,banano,slyvu,paskuj ir ryziu ir kt kruopu wub.gif
Atsakyti
As sutinku su PSO ir jeigu tik viskas ir toliau sekmingai klosis, pirma kose pagaminsiu 6 men. proga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2010 01 13, 16:00)
tai keisk savo vaiko daktarę ir kuo greičiau tuo geriau biggrin.gif dar ir pačiai literatūros neprošal pasiskaityti būtų- susilaikytum nuo kritikos.

cia tik jusu nuomone! tongue.gif as savo daktare kuo labiausiai patenkinta ir pasitikiu, nes ji mano mama! thumbup.gif
Atsakyti
Kaip manot... mano maziukei beveik keturi menesiukai. Daviau paskanauti Hipp morku tyreles.. oi kaip nepatiko.. raukosi, muistosi, liezuviu stumia lauk.. blink.gif gal pradet nuo morku-bulviu kosytes? gal sita skanesne? (maitinu pieno misinuku). Aciu smile.gif
Atsakyti