Įkraunama...
Įkraunama...

Next

Sveikutes,
Man nesiseka uzsakyti is NEXT tiesiogiai doh.gif Is pradziu netiko mano virtuon kortele SEB'o pasidariau swedbanko, uzsakyti pavyksta, bet siuntiniai iki manes neateina doh.gif doh.gif doh.gif Jau trecio siuntinio laukiu, ir jei jis neatkeliaus, jau tikrai teks duoti uzsidirbti tarpininkems, nes labai jau megstu NEXT rubelius verysad.gif Dabar va aiskinuosi kad grazintu pinigus uz prarastaji antraji siuntini doh.gif O aiskintis sekasi prastai, nes jie atraso geriausiu atveju karta i savaite doh.gif Tyrimo daryti ir aiskintis kame beda panasu kad ir neskubes doh.gif
AR yra kas susidure su panasiom problemom?
Atsakyti
Aš per tarpininkes, kadangi neužsisakau iškarto daug tai pigiau taip mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau ir as uzsisakyt, bet apmasciau,kad per daug didele rizika doh.gif nes jie siuncia paprastu neregistruotu pastu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rutuliukas*: 11 gruodžio 2009 - 11:32
As planuoju irgi uzsakineti, tik va reikia pasidometi kaip pigiau gaunasi ar per tarpininkes ar tiesiogiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2009 12 12, 18:18)
As planuoju irgi uzsakineti, tik va reikia pasidometi kaip pigiau gaunasi ar per tarpininkes ar tiesiogiai  g.gif


zinokit,pigiau per UK tarpininkes iseina.Tiesiogiai uzsakinesite is NEXT eurinemis kainomis,o tarpininkes uzsako is angliskojo NEXT, kainos svarais,svaro kursas palankesnis ,verciant litais. O ir siuntimo islaidas dalinsites su keliomis pirkejomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa1 @ 2009 12 12, 22:17)
zinokit,pigiau per  UK tarpininkes iseina.Tiesiogiai uzsakinesite  is NEXT eurinemis kainomis,o tarpininkes uzsako is angliskojo NEXT, kainos svarais,svaro kursas palankesnis ,verciant litais. O ir siuntimo islaidas dalinsites su keliomis pirkejomis  mirksiukas.gif


O kokiom salygom jus uzsakinejat? Man pasiule viena tarpininke is Traku nupirkti, bet kaina susideda: UK kaina +10% antkainis, +5Lt/kg+pristatymas is UK i LT, UK viduje pristatymas 3.95, na ir jei reik LT pristatymo, tai dar pasto islaidos unsure.gif
Tai tuomet per NEXT europini pigiau gaunas g.gif
Papildyta:
QUOTE(martux @ 2009 12 10, 01:03)
Pati užsisakinėju.
Ne, problemų niekada nebuvo.


Esu tikra jau kad musu paste dirba VAGYS doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 12 gruodžio 2009 - 21:51
bandziau ir as nnnn kartu ir nieko man nesigavo.tai nusiperku pigu bilieta , nuskrendu ir nusiperku ka reikia o tuo paciu dar ir pardavimui kazka prigriebiu kad atsipirktu kelione. vat taip vat. taigi jei kam ko reikia - galiu parvezti nes gruodzio 30 vel skrisiu
Atsakyti
viska perku ir uzsakineju tiesiogiai per europini next puslapiuka thumbup.gif jau kelis uzsakymus dariau visus gavau kazkur per 4-5 dienas. kadangi uzsakome kelios mamytes is karto, pristatymas kainuoja juokingai mazai...
Atsakyti
Jau yra nauja pavasarinė kolekcija. smile.gif Tik va, apžiūrėjau, kad labai jau plonytėliai visi rūbeliai. Kažkaip net nesižiūri gruodžio mėnesį...
Atsakyti
uzsisakineju pati, kooperuojamoes kelios mamos, tai siuntimas gaunas po kelis litus. viskas ateina be jokiu priekaistu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(alisa1 @ 2009 12 12, 20:17)
zinokit,pigiau per  UK tarpininkes iseina.Tiesiogiai uzsakinesite  is NEXT eurinemis kainomis,o tarpininkes uzsako is angliskojo NEXT, kainos svarais,svaro kursas palankesnis ,verciant litais. O ir siuntimo islaidas dalinsites su keliomis pirkejomis  mirksiukas.gif



tikrai ne- kaina ta pati gaunas ar moketi siek tiek daugiau eurais ar maziau bet svarais.
tik kai jus pati uzsakot, tai ganat per savaite laiko, nereikia laukti po menesi
Atsakyti
Parasiau skunda pastui, kad dingsta siuntiniai, na laukiu atsakymo, taciau NEXT atsiunte laiska, kad mano accountas blokuotas verysad.gif
Atsakyti
merginos, reikia patarimo dėl next rūbų dydžių. noriu užsakyti dukrytei rūbelių vasarai (maikutes, kelnytes), kokį dydį patartumėte imti jei dukrytei liepos men. bus metukai? 6-9 mėn? Dukrytė l.smulki, bet vidutinio ūgio.
Prieš kelias savaites išaugom šliauštinius, kurie buvo iki 3 men. tai susidariau nuomone, kad next rūbeliai l.padidinti g.gif
Atsakyti