Įkraunama...
Įkraunama...

Next

QUOTE(Ksantipe @ 2010 01 01, 23:02)
merginos, reikia patarimo dėl next rūbų dydžių. noriu užsakyti dukrytei rūbelių vasarai (maikutes, kelnytes), kokį dydį patartumėte imti jei dukrytei liepos men. bus metukai? 6-9 mėn? Dukrytė l.smulki, bet vidutinio ūgio.
Prieš kelias savaites išaugom šliauštinius, kurie buvo iki 3 men. tai susidariau nuomone, kad next rūbeliai l.padidinti  g.gif


Imciau 9-12
Maniske ir smulki, 8,5 kg buvo 10 men. bet jau greit pereisim ant 9-12 dydzio smile.gif
Atsakyti
Man neseniai drauge patare uzsakyt tiesiogiai, ne per tarpininkes, tai siandien pasidomejau kainomis- skirtumai didziuliai, vos ne dvigubai! doh.gif Pvz nusiziurejau keturias bliuskutes uz 9 svarus, iseitu apie 36lt per tarpininkes ir~65lt, jei tiesiogiai jie man atsiustu( cia ne siuntimo mokesciu abiem atvejais).Tik tiek, kad per tarpininke mane l.erzina, kad reikia ilgai laukti, vaziuot i stoti pasiimt ir pastoviai klausineti jos, kada gi bus siunta blink.gif Zodziu,dar reikes galva pasukti kur geriau uzsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva St. @ 2010 01 06, 16:51)
Zodziu,dar reikes galva pasukti kur geriau uzsakyti.

Dar per tarpininkes, kiek žinau, negali netikusio rūbo gražinti g.gif
Atsakyti
Aš visada next'ą užsakinėju per tarpininę čia SM, visada viskas labai tvarkingai, aiškiai, orgazinuotai ir t.t. Tas 10 proc bent jau man visada išsilygina su pristatymo mokesčiais 4u.gif
Atsakyti
As uzsisakineju pati is euronexto ir esu patenkinta thumbup.gif kaina gaunasi beveik tas pats kaip ir per tarpininkes, uztai greitai, patogiai. viena karta gavau ne visas prekes, tai parasiau jiems, tie sako mes issiuntem, bet jei jus negavot mes grazinsim pinigus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2010 01 08, 23:41)
As uzsisakineju pati is euronexto ir esu patenkinta  thumbup.gif kaina gaunasi beveik tas pats kaip ir per tarpininkes, uztai greitai, patogiai. viena karta gavau ne visas prekes, tai parasiau jiems, tie sako mes issiuntem, bet jei jus negavot mes grazinsim pinigus  thumbup.gif


O kaip manot, ar cia jie neidejo, ar paste istrauke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2010 01 09, 01:34)
O kaip manot, ar cia jie neidejo, ar paste istrauke? g.gif


Nu cia net nezinau g.gif Uzsisakiau prekes, atsiunte, bet vienos prekes nebuvo, pridetas rastas, kad siuo metu neturime, kai turesime atsiusime. Tai laukiau laukiau, nesulaukiau. Jiems parasiau, sako tipo issiuntem g.gif gal ir paste kas nusvilpe, viena prekyte, paketukas nedidelis... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 09 sausio 2010 - 11:14
QUOTE(asedita @ 2010 01 09, 12:14)
Nu cia net nezinau  g.gif Uzsisakiau prekes, atsiunte, bet vienos prekes nebuvo, pridetas rastas, kad siuo metu neturime, kai turesime atsiusime. Tai laukiau laukiau, nesulaukiau. Jiems parasiau, sako tipo issiuntem  g.gif gal ir paste kas nusvilpe, viena prekyte, paketukas nedidelis...  verysad.gif


Aisku, na ga l ir pasimete, jei labai mazas paketukas g.gif
Pas mus paste ir didziausiaus paketus nusvilpia doh.gif
Atsakyti
Nejaugi neįmanoma, kad siųstu registruota siunta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2010 01 09, 12:48)
Nejaugi neįmanoma, kad siųstu registruota siunta  g.gif


Ne schmoll.gif
Na cia nera koks smulkus pardavejas, su kuriuo gal susitarti. Konvejeris eina, patvirtini uzsakyma prisiskaiciuoja 5 eurai uz neregistruota siuntini ir viskas. Nepatinka - nepirk cool.gif Kita vertus, mano drauge perka UK, tai numeta bele kur tuos siuntiniu (ji name gyvena) ir niekad nebutu kad dingtu. O cia paste dingsta...Gal jie nelabai supranta kad gali paste siuntiniai dinginet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 09 sausio 2010 - 11:58
Sveikos, gal kuri galit pasakyti, is kiek panasiai reikia dauginti svarus, uzsisakinejant per tarpininkes, kad apytiksliai zinotume kiek gausis litais? ax.gif
Atsakyti
o koks nexto puslapis europai?
Atsakyti