Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai..., ... ir

QUOTE(naitas @ 2009 12 09, 22:24)
aš šoke.. koks grožis tų kepėsių  wub.gif  lydausi dėl Tavo keptuvės  wub.gif
kai jau išbandysi, ar gali papasakoti daugiau kas tai per daiktas  rolleyes.gif ? prašauuuuuuuuuuu... notworthy.gif

dar negavau as jos... unsure.gif
labai laukiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Irena:) @ 2009 12 09, 20:58)
Sveikutes  smile.gif  Stai ir mano grybukai:
http://public.fotki....vis/saldumynai/

nu jau koks baltas galjus idealus, toks baltas baltas ir taip idealiai sustinges, sukietejes. Bent jau taip nuotraukoj atrodo smile.gif kaip taip lygia nutepiai, matosi kad merkti i glaju, ta jis turejo buti skystas, ar as klystu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 09 gruodžio 2009 - 22:57
Mamkaa,cia dariau musmires kur receptas yra orkaitej juos kept,o tuos mazesnius su ta spec.keptuve kepiau,bet kitas receptas,taviskio dar neisbandziau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės,
Sakykite kaip Jūs apdorojate kiaušinius, kada naudojate žalią kiaušinio baltymą.
Aš kažkaip nedrįstu naudoti žalių kiaušinių dėl salmonelozės.
Atsakyti
Irena:), o kokia mase puoset savo torta 'saulute' , mano panai uz savaites gimtadienis, ieskau ideju tortui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 12 09, 23:35)
dar negavau as jos... unsure.gif
labai laukiu cool.gif

kaip grazu ir skaniai atrodo. šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
labutis,saulute papuosta:plaktas kiausinio baltymas,truputi citrinos rugsteles,cukraus pudra.Torto sonai,bei virsus turi buti posausiai(nedatepti kremu),nes mase bando slysti.Taip man buvo su kamuoliu.
O grybuku koteliai dazyti virto cukraus glajumi,todel lygiai nudazyti,nes juos reikia merkti i glaju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena:): 10 gruodžio 2009 - 11:17
Sveikutes,bandziau daryt eziukam spyglius is kiausinio baltymo ir cukr pudr.Mase gavosi ana tirsta,bet isspaudus pro konditer svirksta spygliukai susilieja.Kaip jus padarot juos kad stovetu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(talita @ 2009 12 10, 12:14)
Sveikutes,bandziau daryt eziukam spyglius is kiausinio baltymo ir cukr pudr.Mase gavosi ana tirsta,bet isspaudus pro konditer svirksta spygliukai susilieja.Kaip jus padarot juos kad stovetu? g.gif

per mažai cukraus pudros mirksiukas.gif
Atsakyti
gal ir per mazai,bet jau papuosiau kitaip ax.gif
Atsakyti
cia radau mama parduoda keptuves http://www.supermama...howtopic=528430 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wis @ 2009 12 10, 11:12)
labutis,saulute papuosta:plaktas kiausinio baltymas,truputi citrinos rugsteles,cukraus pudra.Torto sonai,bei virsus turi buti posausiai(nedatepti kremu),nes mase bando slysti.Taip man buvo su kamuoliu.
O grybuku koteliai dazyti virto cukraus glajumi,todel lygiai nudazyti,nes juos reikia merkti i glaju.


labai dailus grybukai tavo wub.gif , mane domina tas virto cukraus glajus g.gif gal kalbejot jus jau, as tik paziopsojau... bet gal pasidalintum receptu? kaip tu ji darai? buciau dekinga. 4u.gif
Atsakyti