Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr.8

Gal kuri turite žurnalą "pagrandukas"? Ten yra gražių darbelių kalėdoms ir ne tik
Atsakyti
Sveikutės,


norėjau pasakyti, kad kas esate prisiregistravusios www. Linkomanija.net arba turite kur nors galimybę prieiti prie šio psl, tai ten neseniai įdėjo visas 2008 ir 2009 metų rangdarbių kraiteles.. wink.gif Gal kam pravers.. wink.gif
Atsakyti
Linkomanijoje pradejo dabar labai gaudyti dėl autorinių teisių...
Atsakyti
Moje robotki 2010-1
user posted image
deposit
Atsakyti
QUOTE(jegle @ 2009 12 18, 12:08)
Sveikutės,
norėjau pasakyti, kad kas esate prisiregistravusios www. Linkomanija.net arba turite kur nors galimybę prieiti prie šio psl, tai ten neseniai įdėjo visas 2008 ir 2009 metų rangdarbių kraiteles.. wink.gif Gal kam pravers.. wink.gif

dekui uz pranesima
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Gal kuri turite Susanna 2009-06 ? Aišku, tiktų bet koks formatas, bet gal turite jpeg formatu? Dėkoju iš anksto! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 12 16, 07:25)
ir man gal galima butu i e miala
vilmine.k@gmail.com

ir aš noriu 4u.gif kiukas.manikiukas@gmail.com
Ačiū
Dar ieškau ir "Rankdarbių kraitelės " šio mėnesio labai reikia. Arba bent jau baltos skaros rašto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makute: 22 gruodžio 2009 - 16:13
QUOTE(makute @ 2009 12 22, 17:05)
ir aš noriu  4u.gif  kiukas.manikiukas@gmail.com
Ačiū
Dar ieškau ir "Rankdarbių kraitelės " šio mėnesio labai reikia. Arba bent jau baltos skaros rašto.

Mergytės,ko nors ieškodamos nepatingėkit pavartyt temos,antram puslapiuky įdėjau nuorodą,tereikėjo atverst atgal mirksiukas.gif
Įdedu dar kartelį,
http://www.supermama...?...alai&st=576
Antra žinutė 49psl.
Atsakyti
Diana Robotki № 6 2009 (польск.)
user posted image
10Mb, Jpg
deposit
Atsakyti
gal kas turite ar uzmate kur esate koki rastutu pirstiniu zurnaliuka? rolleyes.gif kazkada kazkur maciau, bet nei pavadinimo pamenu, nei kur as ji varciau doh.gif o taip uzsimaniau rastutas kumstines ismokti nusinarplioti blush2.gif
Atsakyti
Sandra №1 2010
user posted image
8Mb, Jpg
deposit
Atsakyti
Ксюша № 12 2009
user posted image

deposit
Atsakyti