Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr.8

QUOTE(Januse @ 2010 01 03, 23:13)
jo yra sventiniai mezginiai ar kazkaip panasiai vadinas


tada matyt nepastebėjau, pražiopsojau.... g.gif
nuoru ir aš tada to numeriuko blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na stai, ikeliu Dekupazo magija
Knyga fotkinau, nes skanavimas butu labai uztrukes. Kadangi knyga gan didelio formavo ir pats sriftas pilkos spalvos, tai norint normaliai skaityti reiktu siek tiek pazoominti paveikliuka, nors fotikas pas mane labai geras ir makro funkcija itin jautri, bet geriau nieko negaleciau padaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 01 05, 14:47)
Na stai, ikeliu Dekupazo magija
Knyga fotkinau, nes skanavimas butu labai uztrukes. Kadangi knyga gan didelio formavo ir pats sriftas pilkos spalvos, tai norint normaliai skaityti reiktu siek tiek pazoominti paveikliuka, nors fotikas pas mane labai geras ir makro funkcija itin jautri, bet geriau nieko negaleciau padaryti  blush2.gif

Didelis aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 01 05, 14:47)
Na stai, ikeliu Dekupazo magija
Knyga fotkinau, nes skanavimas butu labai uztrukes. Kadangi knyga gan didelio formavo ir pats sriftas pilkos spalvos, tai norint normaliai skaityti reiktu siek tiek pazoominti paveikliuka, nors fotikas pas mane labai geras ir makro funkcija itin jautri, bet geriau nieko negaleciau padaryti  blush2.gif


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 01 05, 14:47)
Na stai, ikeliu Dekupazo magija
Knyga fotkinau, nes skanavimas butu labai uztrukes. Kadangi knyga gan didelio formavo ir pats sriftas pilkos spalvos, tai norint normaliai skaityti reiktu siek tiek pazoominti paveikliuka, nors fotikas pas mane labai geras ir makro funkcija itin jautri, bet geriau nieko negaleciau padaryti  blush2.gif


Labai nuoširdus ačiū! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 01 05, 17:43)
Monica, ar nieko, kad barzilisku riesutu al. kazkokiu drinbsiu/nuosedu atsirado, kaip kokie kisieliaus gabaliukai plaukiotu ir truputi drumztas patapo?


Svarbu, kad naudos butu 4u.gif
Atsakyti
Дуплет 106
user posted image

44Mb, Jpg
deposit
Atsakyti
Liepa,dideliausias dėkui už dupletuką 4u.gif
Atsakyti
Лена рукоделие № 1/ 2010
user posted image
20Mb, Jpg
deposit
Atsakyti
The Knitter 2010-14
user posted image
34Mb, Jpg
deposit
Atsakyti
gAL KAS TURITE IR BUTU GALIMA GAUTI RANKDARBIU KRAITELE 2010-01
Atsakyti
Дуплет спецвыпуск "Ирландские кружева" 4
user posted image
80Мb, Jpg
1часть
2часть
Atsakyti