Įkraunama...
Įkraunama...

Elemis, La Therapie kosmetika

gal zinot sos kremo man cia kazkokia kitokia pakuote ?

http://www.feeluniqu...Cream-50ml.html

cia nauja pakuote ar cia kremas kitoks? nes toks lyg kaip tutele buvo kai man tepe?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2010 01 17, 22:59)
gal zinot sos kremo man cia kazkokia kitokia pakuote ?

http://www.feeluniqu...Cream-50ml.html

cia nauja pakuote ar cia kremas kitoks? nes toks lyg kaip tutele buvo kai man tepe?


Bijau jus suklaidinti, bet man atrodo, kad tokia pakuote, kaip nuorodoj, prekiaujama mazmenoj, o tiubeles skirtos salonams. 4u.gif
Atsakyti
Naudoju dabar Tri-Enzyme Resurfacing Facial Wash, kazkaip buvau skeptiskai nusiteikus, bet veido prausikli baiginejau tai galvoju isbandysiu. Rezultatas turbut 100 kartu pranoko mano lukescius - oda svelni, silkine, pamirsau ka reiskia demeles ir spuogeliai. Dar vienas pliusas - skaniai kvepia, kas neiprasta Elemis kosmetikai. Netinka tom kas kepinasi soliariumuose arba vyksta i siltus krastus, nes enzimai "nueda" sena odos sluoksni.

Produktas cia
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2010 02 03, 11:13)
Naudoju dabar Tri-Enzyme Resurfacing Facial Wash, kazkaip buvau skeptiskai nusiteikus, bet veido prausikli baiginejau tai galvoju isbandysiu. Rezultatas turbut 100 kartu pranoko mano lukescius - oda svelni, silkine, pamirsau ka reiskia demeles ir spuogeliai. Dar vienas pliusas - skaniai kvepia, kas neiprasta Elemis kosmetikai. Netinka tom kas kepinasi soliariumuose arba vyksta i siltus krastus, nes enzimai "nueda" sena odos sluoksni.

Produktas cia


Oi kaip smagu girdėti tokius atsiliepimus. 4u.gif
Kaip tik ruošiausi jį pirkti, bet net neklausiau niekieno nuomonės, nes galvojau vis tiek nieks čia nesilanko iš Elemis vartotojų biggrin.gif

Bet mano oda jautri, tai sakiau, pradžiai iš ebay parsisiųsiu mažą bonkutę ir žiūrėsiu, kaip sureaguos.

Šitoj serijoj yra ir kitų produktų - kaukė, serumas, kremas - ar nieko daugiau nebandėt?

Atsakyti
Ne, daugiau nieko is Tri-enzyme serijos nebandziau, nes kiek supratau visa tri-enzyme serija yra "polishing & refining" t.y. sena odos sluoksni nueda, man efektas superinis nuo vien prausiklio, nenoriu piktnaudziaut kol nebutina.
Tiesa, prausiklis makiazo nenuvalo - reikia su pieneliu nuvalyt o tada veida praust. Mano oda irgi jautri, misri, linkus i stresinius spuogelius tai man tiko labai, super thumbup.gif

Dar pirkau Ginger&Lime Hand and Body Lotion, va sitas , labai malonios konsistensijos, greit susigeria, kvapas toks astrokas, gaivus. Labai patiko mano vyrui, jis praktiskai ir sunaudojo, nes ziema oda labai sausejo.
Gal koki kuno losjona bandet is Elemis? As turiu aliejukus Frangipani ir Japanese Camelia, abu labai faini, bet su aliejum terliones daug, kiekviena diena naudot laiko tiek neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2010 02 03, 12:09)
Gal koki kuno losjona bandet is Elemis? As turiu aliejukus Frangipani ir Japanese Camelia, abu labai faini, bet su aliejum terliones daug, kiekviena diena naudot laiko tiek neturiu  ax.gif


Apie tri, tai mano oda irgi tokia misri, nesuprasi kokia, ir jautri. Siandien gal net nupirksiu, jau nebegaliu, kaip noriu isbandyti biggrin.gif

O del kuno prieziuros, tai nieko dar nebandziau ax.gif , tik veido..., bet planuose turiu. Kaip tik apie ta alieju svarsciau, bet jei daug terliones, tai tada ne man. O kaip tas fragnipani kvapas?
Atsakyti
Elemis galima isigyti ir http://uk.strawberry...or=77361#P77361

didelis pasirinkimas 4u.gif
mane domina atsiliepimai apie http://uk.strawberry...m/77361/#DETAIL ax.gif
Atsakyti
Frangipani kvapas saldus labai, bet kas naudojo/kvepino nors karta dievina si kvapa. Man labai patinka, tik tas Frangipani toks kaip sviestas/riebalai, labai riebus, reikia pasildyt kad istirptu tada tept. Geriasi ilgai ir sunkiai, kvepia ilgai, labai tinka ir plauku galiukams atgaivint. Siaip patinka labai tik reikia laiko terliotis, bet kai uzeina noras pasilepint puikus produktas. Camelia Oil, tepasi lengvai, kaip aliejus susigeria gana greit, kvapas neikyrus. Negalima naudot jei zadi but saulej, man oda puslytem alerginem ismete kazkada blink.gif

Savaiminio idegio kremo nebandziau, tai nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 02 03, 12:30)
Elemis galima isigyti ir http://uk.strawberry...or=77361#P77361

didelis pasirinkimas 4u.gif
mane domina atsiliepimai apie http://uk.strawberry...m/77361/#DETAIL   ax.gif


Paziurekit feelunique.com - greit ateina, UK parduotuve, nemokamas pristatymas. Sitam produktui gal kaina ir negeresne, bet apskritai, tai yra daug geresniu kainu, kad ir kaukem 4u.gif Ten dabar dar akcija, jei du perki dalykus, rinkinuka mini gauni 4u.gif

QUOTE(gaudyk @ 2010 02 03, 12:46)
Frangipani kvapas saldus labai, bet kas naudojo/kvepino nors karta dievina si kvapa. Man labai patinka, tik tas Frangipani toks kaip sviestas/riebalai, labai riebus, reikia pasildyt kad istirptu tada tept. Geriasi ilgai ir sunkiai, kvepia ilgai, labai tinka ir plauku galiukams atgaivint. Siaip patinka labai tik reikia laiko terliotis, bet kai uzeina noras pasilepint puikus produktas. Camelia Oil, tepasi lengvai, kaip aliejus susigeria gana greit, kvapas neikyrus. Negalima naudot jei zadi but saulej, man oda puslytem alerginem ismete kazkada  blink.gif

Savaiminio idegio kremo nebandziau, tai nezinau...


Nu reiks imt ta Fragnipani, labai jau sugundet, ypac , kad kvapas labai saldus wub.gif
Reiskia varysiu siandien i ebay biggrin.gif Yra tokia visai nieko parduotuvele, kur beveik vien Elemisais prekiauja, tai gal nebus padirbiniukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 03 vasario 2010 - 13:04
O ebay kur? Gal is UK? Jei taip ir as tada noriu..... bigsmile.gif
Gal galite ir man nuorodele i ta parduotuve imest 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2010 02 03, 16:54)
O ebay kur? Gal is UK? Jei taip ir as tada noriu..... bigsmile.gif
Gal galite ir man nuorodele i ta parduotuve imest  4u.gif


UK 4u.gif

Šitas į Lietuvą negabena, bet turi gerų dalykų (čia tam atvejui, jei jūs ne iš Lietuvos) - jus1967

Šitie siunčia į Lietuvą:

Ultimate Radiance (maži siuntimo įkainiai)

Emma's Perfect Treasures

Taip pat šiuo metu daug akcijų turi Time to spa - www.timetospa.co.uk, transportas į Lietuvą 6 svarai. Kad ir nėra registruojantis Lietuvos, jie yra man atsakę, jog siunčia į Lietuvą ax.gif


Atsakyti
Aš keturis produktus turėjau, visi nieko gero. Daugiau nepirksiu. schmoll.gif Tik ŠI kaukė nieko buvo, bet čia jau iš la therapie
ŠIE kremai prasti, net nemaloni tekstūra.
O Šitas tokią nemalonią plėvę deda ant odos, paskui brauki ranka ir rutuliojasi, fui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 05 vasario 2010 - 14:29