Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

gitule, kokie faini tortai bigsmile.gif zuikis super atrodo, o voratinkliu puoštas - tai iš vis nuostabus wub.gif

Meian, kooookių žavių tortukų atnešei bigsmile.gif va čia tai dailininkės ranka swoon.gif nu jau taip gražu taip gražu wub.gif va va ir man kažko lapeliai dvišakiai gavosi unsure.gif ačiū už pamokinimą kaip juos spaust, tikiuosi kitą kart pavyks geriau ax.gif ačiū už idėją aisingą su dekorgeliu maišyt.

Asseni, ot kokia slapukė bigsmile.gif tortų krūvas prikepus ir įslaptinus user posted image net nežinau nuo kurio pradėt girt, nes visi savaip gražūs wub.gif pirmą vietą atiduodu teletabiams thumbup.gif ištikro labai mielas tortukas, skorpiono tortas t.p. lyderiaujantis (tik "baisokas" biškį tas tortas, nes vabalą labai jau tikrovišką nulipdei lotuliukas.gif čia suprask super darbelis thumbup.gif ), raketė irgi liuks - tik imk ir žaisk atrodo, a'le sunkoka būtų hihihi.gif

Pumpicos ir Agniuko tortai irgi ypatingai gražūs wub.gif šaunuolės abi thumbup.gif

*****

Na aš dar vieną tortuką dariau kolegei/kaimynei eilinio gimtadienio proga... tortas šį kart tradicinis "rimamiško" stiliaus hihihi.gif tik mažesnis (4 kg) lotuliukas.gif viduje medutis su želės gabaliukais, puošta beze, gėlytės cukrinės.

user posted image

user posted image

dėl padėklo pasiteisinsiu blush2.gif nes buvo įduotas pačios užsakovės ir liepta jame daryt - patogiau mat jai nešiot doh.gif taip kad į padėklą nežiūrim cool.gif


Atsakyti
Gitule,nu tie tavo tinkleliai kazkas nerealaus,kitasyk fotosesija padaryk,niu jau taip grazu wub.gif
RiMami,butai neparasius,tai i padekla ne demesio nebuc atkreipusi,bet jo ir taip nesimato,noreciau gabalelio sito torto blush2.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles.

imetu saviskius "sedevrus"

user posted image

biskvitai su grietineles ir varskes kremu bei konservuotais abrikosais. puosta grietinele ir gelytemis

user posted image

irgi biskvitinis su grietinele ir konservuotais persikais.puostas grietinele ir pastilazinemis gelytemis

user posted image

Ale pasaga smile.gif medaus tortas su riesutais, puostas grietinele ir pastilazo gelytemis

user posted image

biskvitinis su varskes ir grietineles kremu bei dziovintais vaisiais, pastilazo gelytes

kol kas baigtas reportazas. daugiau nieko neturiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 08 gruodžio 2009 - 09:44
HELP.... Sveikos merginos, skubiai reikia patarimo !!! Reikia daryti papuošimui raides ir nežinau su kuria mase geriau... ar cukrine kur tortams dengti,ar marcipano? Reikia,kad nesutrūkinėtų ir būtų minkšta .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 08 gruodžio 2009 - 09:54
Sveikutes.....
aciu uz nauja temuke ir uz naujus grozius...user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos labai nesupykit manau tikrai buvo mineta ankstesnese temose, bet varciau as jas ir akys jau pavargo gal galit pasakyt kur Klaipedietes perkat maistinius dazus g.gif noriu Kaledoms pasidaryt meduolius o glaju reikia reikia nudazyt, o va dazu nerandu. Labai dekinga uz atsakyma notworthy.gif

Oh radau prie meduoliu apie dazus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbarela: 08 gruodžio 2009 - 11:40
QUOTE(Jursla @ 2009 12 08, 09:53)
HELP.... Sveikos merginos, skubiai reikia patarimo !!! Reikia daryti papuošimui raides ir nežinau su kuria mase geriau... ar cukrine kur tortams dengti,ar marcipano? Reikia,kad nesutrūkinėtų ir būtų minkšta .

Jei reikia minkstu,tai marcipanas,neaisku kaip ant torto tas raides desi,ar guldysi,ar statysi,jei guldysi,tai gali ir is pastilazo ax.gif
Ingerele,saunus tortukai,puikiai pasidarbavai,o pasaga,tai kopinu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 08 gruodžio 2009 - 11:46
Asseni,kai pamaciau tavo skorpiona....Nu 150%mano praejusiam gimtadieniui,viskas tinka,tik bateliai aukstakulniai turetu buti thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 12 08, 02:56)


Ar galetumet man durnai papasakoti kokiu cia kremu papuostas,tas baltas koks kremas? sviestinis?
Labai jau graziai atrodo wub.gif

Nu durna tai tirkai,jau pasiskaiciau kuom jis cia puostas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 08 gruodžio 2009 - 13:51
QUOTE(eglejk @ 2009 12 07, 20:12)

Pumpica, net nusikvatojau isvydus smailika, smagu, kad mano ideja kazkam irgi patiko, saunus darbelis  thumbup.gif



unsure.gif unsure.gif psirodo kazkieno ideja pavogiau? doh.gif Zinokit tikrai nieko nekopijavau schmoll.gif aisku galit tiket galit ne biggrin.gif Bet dariau is galvos, tiksliau sitas tortas turejo but visai kitaip puostas, bet del tam tikru aplinkybiu namie ir laiko stokos, puosiau bet kaip ant greicio biggrin.gif Atsiprasau, jeigu jau toks tortukas buvo, tikrai nekopijavau schmoll.gif tiesa sakant puosimu tema jau labai senai varciau, nemaciau visu buvusiu cia tortuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 12 08, 11:45)
Jei reikia minkstu,tai marcipanas,neaisku kaip ant torto tas raides desi,ar guldysi,ar statysi,jei guldysi,tai gali ir is pastilazo ax.gif
Ingerele,saunus tortukai,puikiai pasidarbavai,o pasaga,tai kopinu blush2.gif



Raides guldysiu,bet man reikia kad jos gražiai prisiklijuotų prie šokoladinės masės ir nesutrukinėtu,nes tai bus firmos logotipas. Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 08 gruodžio 2009 - 14:16
laurechka, labai skaniai atrodantis tortukas thumbup.gif


Asseni,
skorpionas, teletabiai ir visi kiti atributai kaip visad tobuli wub.gif


pumpica, tas jubiliejinis labai dailus thumbup.gif man patinka tokia tortų spalvinė gama wub.gif


Agniuk@s,
kaip pirmam kartui tai sakyčiau labai puikiai gavosi apdengti thumbup.gif o dėl pudros, tai kiek pamenu Olesta ar Asseni buvo sakiusi, kad sueina daugiau dėl to, kad į šiltą masę dedasi g.gif nors iš tikrųjų bijau sumeluot kažką ax.gif


QUOTE(Angel1203 @ 2009 12 07, 22:18)
tik as pasigedau Cipciuko ir Monikute senai jau bekepe tortuku negi progu nera 


Oj pas mane tai progų yra labai daug doh.gif plius dar ir draugės prašo savo progoms, kad iškepčiau joms, bet kad aš laiko netriu verysad.gif jei galėčiau tai kepčiau ir kepčiau bigsmile.gif ale reik važinėtis į sostinę dėl mokslų, dar prieš tai apsirgus buvau doh.gif


gitule, o man tas zuikis labai patiko thumbup.gif na tik gal truputį šviesesnio norėtųsi,ne tokio įkaitusio biggrin.gif

RiMami, šaunus tortukas thumbup.gif tik man norėtųsi rožes sustumdyti arčiau viena kitos blush2.gif

Ingerele šaunuolė thumbup.gif šitiek tortų prikepei thumbup.gif tik man truputį kliūna lapelių išdėstymas, kad jie taip toli vienas nuo kito ir atrodo lyg būtų ne prie gėlių priklausantys, o šiaip išbarstyti ant torto blush2.gif

QUOTE(simbarela @ 2009 12 08, 12:29)
Sveikos labai nesupykit manau tikrai buvo mineta ankstesnese temose, bet varciau as jas ir akys jau pavargo gal galit pasakyt kur Klaipedietes perkat maistinius dazus  noriu Kaledoms pasidaryt meduolius o glaju reikia reikia nudazyt, o va dazu nerandu.


Aš visą Klaipėdą buvau išmaišiusi ir niekur neradau schmoll.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Jursla @ 2009 12 08, 15:15)
Raides guldysiu,bet man reikia kad jos gražiai prisiklijuotų prie šokoladinės masės ir nesutrukinėtu,nes tai bus firmos logotipas. Ačiū už atsakymą.


Kam reikia rašyti tokiomis didelėmis raidėmis ir spalva kitokia rolleyes.gif ? Juk daug kas čia ateina su klausimais, bet parašo normaliu šriftu ir vistiek sulaukia atsakymų ax.gif
Atsakyti