Įkraunama...
Įkraunama...

Įvaikintų/Globojamų vaikų miego problemos

QUOTE(Garbe @ 2012 03 07, 01:31)
Berniukus prižiūrime savanoriškos globos principu (savaitgaliais, per atosotgas, šventes, vasarą) jau 3 metai. Suptis niekuomet nebuvo nustoję. Ir supasi labai energingai.
Sakau, kad šis įprotis jau baldus laužyti pradeda ir aplinkiniams pailsėti trukdo. sad.gif
Kaži, ar tai išaugama? Kaip tokiems žmonėms, vėliau, prisitaikyti? Kaip gyventi sukūrus šeimą? g.gif

Jus manote kad sitie vaikai taip ir nenustoja suptis? Is tikruju labai skausminga tema, nes pas mus vaikas jau daugiau negu metai, supasi kai atsibunda, kai sakau jam eik miegoti, ir jis vienas lovoje, tada pradeda suptis. Tada tenka man kartu su juo gultis, kad jis ramiai uzmigtu. Naktimis prabundu nuo lovytes garso doh.gif , miegame viename kambaryje. Tai ir laukiu, kada gi pagaliau jam nereikes sito? O gal reikes visa gyvenima taip daryti? Ka jis jaucia kai taip daro? Paaugs, gal atsakys i sita klausima man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2012 03 10, 19:48)
Jus manote kad sitie vaikai taip ir nenustoja suptis? Is tikruju labai skausminga tema, nes pas mus vaikas jau daugiau negu metai, supasi kai atsibunda, kai sakau jam eik miegoti, ir jis vienas lovoje, tada pradeda suptis. Tada tenka man kartu su juo gultis, kad jis ramiai uzmigtu. Naktimis prabundu nuo lovytes garso doh.gif , miegame viename kambaryje. Tai ir laukiu, kada gi pagaliau jam nereikes sito? O gal reikes visa gyvenima taip daryti? Ka jis jaucia kai taip daro? Paaugs, gal atsakys i sita klausima man smile.gif

mūsiškis nesisupa tik jausdams mus šalia. Nebesisupa, nes vos prabidęs bėga pas mus...kiekvieną naktį tarp 3-4 val.
Atsakyti
Mes taip pat turime šią bėdą verysad.gif Ir toks jausmas, kad niekada nenustos. Pas mus mažoji jau metus, bet visai neaprimsta suptis. Aš tai negaliu miegoti, nes kartais net su visa lovyte pasistūmėja,,kartais ramiai, bet aš girdžiu, tada pasiimu ją į mūsų lovą ir miega ramiai visą naktį ir net nebando suptis. Net nežinome ką daryti, gal kreiptis į psichologą, bet ar jis gali padėti, nežinia. Baisiausia tai, negi gali ir nepraeiti, kaip gi tada tam žmogučiui bus gyvenime sunku, labai norisi padėti savo vaikui, bet nežinome kaip verysad.gif Nebent visada miegoti kartu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auklyte: 16 kovo 2012 - 00:24
QUOTE(auklyte @ 2012 03 16, 01:22)
Mes taip pat turime šią bėdą verysad.gif Ir toks jausmas, kad niekada nenustos. Pas mus mažoji jau metus, bet visai neaprimsta suptis. Aš tai negaliu miegoti, nes kartais net su visa lovyte pasistūmėja,,kartais ramiai, bet aš girdžiu, tada pasiimu ją į mūsų lovą ir  miega ramiai visą naktį ir net nebando suptis. Net nežinome ką daryti, gal kreiptis į psichologą, bet ar jis gali padėti, nežinia. Baisiausia tai, negi gali ir nepraeiti, kaip gi tada tam žmogučiui bus gyvenime sunku, labai norisi padėti savo vaikui, bet nežinome kaip verysad.gif Nebent visada miegoti kartu biggrin.gif

Tai jum dar tiek gerai,kad pas jus lovoj ji buna rami..O maniske,jai as ja paimdavau,glostydavau,tai psichuodavo,kad negali galvos dauzyt..Dar blogiau..Ir tik dabar,po truputi ji rimsta..Vat ir sendien paryciui,prabudo,pradejo galva dauzyt,tai as ja ant nugaros paguldau,kad negaletu dauzyt ir rankytes paemiau...Tai rimo rimo ir uzmigo..Bet pas mus ji jau 2.5 metu..Psichologai,neirologai niekuom padet negali..Tai iprotis,kuris paciam vaikui nekenkia,tik tiek,kad teveliai neissimiega..Cia mum taip paaiskino...Tik tiek,kad gali pasiulyt vaistuku kokiu raminanciu..nes juk priezastis to supimosi ir dauzymosi,yra prastas miegojimas nakti..Jie neimiega giliai,snuduriuoja,o taip supdamasi bando save uzmigdyt..Giliai nakti miegotu,nereiktu suptis...
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2012 03 16, 00:22)
tada pasiimu ją į mūsų lovą ir  miega ramiai visą naktį ir net nebando suptis.

ramiai migdyčiau vaiką saavo lovoje ir tiek. nors savąją migdydavau jos lovoje, gulėdavau greta kol užmikdavo, bet dabar taip nedaryčiau - ramiai leisčiau miegoti savo lovoje ir tiek.
Atsakyti
Maniškė miegot krisdavo kaip akmenėlis.Bet siūbuodavo dieną.Labai išsigandau-gi apšvietė kursuose,kokis tai blogis.Paskui teko keturias val laukti eilėje ir pajutau,kad pati sėdžiu ir linguoju ax.gif Pupa ir dabar siūbuoja.Atneša pamokas patikrinint ir tavaruoja akyse.Paprašai liautis-nustoja.Po kiek laiko vėl...Trynukai tai lauposi ir apie burną čiupinėjasi.Jonelis tai vis čiulpia.Vyšnia ne,bet rankos vis tiek aplink lūpas juda.
Dėl miegojimo tai sutinku su Karusia.Aš miegodavau su Pupa.Pasikutinėdavom,paskaitydavom abi,prabėgusią dieną aptardavom.O paskui užmigdavom sukišę nosis.Juk ne tik vaikui-ir mamai saugiau,ramiau,poilsis pilnavertiškesnis.Mūsų ex socė bandė sakyt,kad nehigieniška ir t t,bet ai...
Galvoju,kiek mes jau daug visko perėję ir kaip sunku naujai iškeptiems tėvams-kiek netikrumo,baimiės,nesaugumo...
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 03 16, 09:12)
Mūsų ex socė bandė sakyt,kad nehigieniška ir t t,bet ai...


Kažkokią keistą socę turėjot. Klausyk, o ji pati vaikų turi? Ar ji iš tokių, kaip čia pasakius, šaltų moterų? Kurios vaikams yra abejingos?

Aš saviškei leisdavau miegoti savo lovoje tiek, kiek ji norėjo (tiesa, ji niekuomet neturėjo tos supimosi problemos, jai tiesiog artumo labai trūko, ilgai buvo mano "šešėlis"). Atėjo laikas ir pati nusprendė, kad gal jau norėtų savo lovoje miegoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2012 03 16, 09:38)
Kažkokią keistą socę turėjot. Klausyk, o ji pati vaikų turi? Ar ji iš tokių, kaip čia pasakius, šaltų moterų? Kurios vaikams yra abejingos?
Turi abiturientę ir penkiametę.Bet nusistačius kažkaip neigiamai-mano nesugyventų vienam kambary,mano nesusitvarkytų,mano taip nerašo,mano to neturi... doh.gif
Vaikai labia naująja džiaugiasi thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų mažoji pietų miege visai nesisupa, kartais prabudusi ir tik tada jei nieko nėra kambaryje. Kartais supasi specialiai, kad atkreiptume dėmesį, pradeda lėtai jei nekreipiu dėmesio, tada supasi kaip užvestas motoriukas, pasiimu pas save ir ramu smile.gif Būna ir taip, kad naktį nenori pas mus į lovą, o aš vistiek paiimu, nes tada visi ramiai miegame. Labai retai būna, kad išmiega visą naktį nesisupdama. Teka su vaiku miegoti, viiems bus geriau, gal kada praeis supimasis, kaip jau bus taip smile.gif
Pas mus didelis pasiekimas su sauskelnėm, jau mėnuo kaip visai jų nenaudojam thumbup.gif Naktį jei užsinori į tualetą, tai paprašo smile.gif O dieną nenaudojame jau pusę metų, reikdavo, tik nakčiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2012 03 16, 21:22)
Pas mus didelis pasiekimas su sauskelnėm, jau mėnuo kaip visai jų nenaudojam thumbup.gif Naktį jei užsinori į tualetą, tai paprašo
Sveikinu 4u.gif Pavydžiu ax.gif Negavau Jonui pampersų,sesės uždėjau
Atsakyti
Germinė, suintrigavai. Gal esi rašiusi anksčiau, bet parašei "trynukai", o skaičiukai prie vardelių skirtingi 03, 03, 05, 07. Ir Jonas, tai "Žirnis05" ar čia dar vienas?
Labai jau jūs turtingi vaikais. biggrin.gif thumbup.gif Kiek jų, iš viso?
---
Dėl miegojimo kartu su vaiku, kol neturėjau, buvau prieš. Bet dabar, labai už. Miegame kartu su kiškučiu. Ir ji negali be manęs, prabutinėja daugybę kartų, jei pvz. kai ilgiau sėdžiu prie PC, kai ji jau miega.
Bet su dešimtmečiais bernais, tai jau pati nedįsčiau miegoti kartu... g.gif Kai jiems buvo 7 m., tai per pietų miegą, o kartais ir vakare, priguldavau kartu, per vidurį, nes kitaip, dūkdavo ir neužmigdavo (migdėme vienoje lovoje). Bet dabar, tryse, jau ir netilptume. O tuoj nupirksime dviaukštę lovą, tai nė nebus tokios galimybės.
Atsakyti
QUOTE(Garbe @ 2012 03 16, 23:34)
Germinė, suintrigavai. Gal esi rašiusi anksčiau, bet parašei "trynukai", o skaičiukai prie vardelių skirtingi 03, 03, 05, 07. Ir Jonas, tai "Žirnis05" ar čia dar vienas?
Labai jau jūs turtingi vaikais. biggrin.gif thumbup.gif Kiek jų, iš viso?
Taip,turtingi mes wub.gif Keturis džiaugsmelius auginam.Tik kad greit pusryčiams po du kiaušinius nebegaus bigsmile.gif
O trynukai dėl to,kad jie iš vieno lizdo
Nežinau,ką su tais pampersais daryt.Kiti sako-tingi,tai ir dedi.Keliu naktį,bet retai kada padeda.Driptanas nepadėjo Jonui.Gabutės net nežiūri-per maža doh.gif Be to-mūsų neurogė (pasitikiu)sakė,kad kelt iš gilaus miego,tai trukdyt vaikui ilsėtis.O juos reikėtų nufilmuot-visiškas nesusigaudymas,kas,kodėl ir kur...
Atsakyti