Įkraunama...
Įkraunama...

MRU Viešasis administravimas

QUOTE(raima.ma @ 2014 12 10, 08:40)
Laba,
ir kitoms pasakyti galiu iš karčios patirties - renkantis darbą, prieš tai pasidomėti dėstytoju ir literatūra darbo tema - o ne tema graži.
atakuokite dėstytoją, užklauskite mru biblioteką - man labai padėjo

Kad cia zinokit jau rinktasi buvo is to kas liko, o ne kas graziai skambejo....Destytojas, deja, pasikeites ir dabartinis, pasak jo, nelabai man ka gali pagelbeti nes nera isigilines i sia tema. Sake susikurti tema, o tada ziures kuo gali padeti. O kazi temos jau persirinkti turbut nebegalima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2014 12 09, 19:42)
Laba 4u.gif
Gal galite plačiau papasakoti apie bakalauro darbo gynimą? Kaip ten viskas vyksta? Kur laikote piniginę, mobilujį telefoną? Juk jo nesineši į gynimą? ax.gif  blush2.gif

Gynimai vyksta labai paprastai smile.gif rankinuką gali drąsiai neštis į auditoriją, tik mobilų išjungti reikia. Pristatymas trunka apie 10 minučių (jei teisingai bepamenu bakalaurams smile.gif ) tada būna komisijos narių klausimai. Paprastai kiekvienas komisijos narys paklausia po vieną du klausimus. Bet nėra ko ten bijoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2014 12 10, 15:42)
Kad cia zinokit jau rinktasi buvo is to kas liko, o ne kas graziai skambejo....Destytojas, deja, pasikeites ir dabartinis, pasak jo, nelabai man ka gali pagelbeti nes nera isigilines i sia tema. Sake susikurti tema, o tada ziures kuo gali padeti. O kazi temos jau persirinkti turbut nebegalima?  g.gif

temą keisti galima, ir bibliotekoj paparašykit, sudaro literatūros sąrašą ir googlis visagalis
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2014 12 10, 15:27)
Gynimai vyksta labai paprastai smile.gif rankinuką gali drąsiai neštis į auditoriją, tik mobilų išjungti reikia. Pristatymas trunka apie 10 minučių (jei teisingai bepamenu bakalaurams smile.gif ) tada būna komisijos narių klausimai. Paprastai kiekvienas komisijos narys paklausia po vieną du klausimus. Bet nėra ko ten bijoti smile.gif

Ačiū 4u.gif O apie recenzento pastabas reikia kažką užsiminti pristatymo metu? blush2.gif Recenzija jau gavau, bet be klausimu, o kitiems su klausimais atsiuncia, idomiai sakyciiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2014 12 12, 10:11)
Ačiū 4u.gif O apie  recenzento pastabas reikia kažką užsiminti pristatymo metu? blush2.gif  Recenzija jau gavau, bet be klausimu, o kitiems su klausimais atsiuncia, idomiai sakyciiau g.gif

Recenzijas paprastai po pristatymo perskaito komisijos pirmininkas. Jei klausimų nebuvo, vadinasi gerai, nieko nereiks sakyti. O jei klausimai (pastabos) buvo, vadinasi paklaus, ar sutinkate su pastabomis smile.gif Pasakysite, kad sutinkate, nes paprastai yra sutinkama su recenzento pastabomis. Nebent dirbate toje srityje ir gerai išmanote tą, ką rašėte ir galite apginti jo išsakytas pastabas, tada galite su juo ginčytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2014 12 15, 08:27)
Recenzijas paprastai po pristatymo perskaito komisijos pirmininkas. Jei klausimų nebuvo, vadinasi gerai, nieko nereiks sakyti. O jei klausimai (pastabos) buvo, vadinasi paklaus, ar sutinkate su pastabomis smile.gif Pasakysite, kad sutinkate, nes paprastai yra sutinkama su recenzento pastabomis. Nebent dirbate toje srityje ir gerai išmanote tą, ką rašėte ir galite apginti jo išsakytas pastabas, tada galite su juo ginčytis smile.gif

Supratau 4u.gif Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
Nepykit, kad lendu i tema. Noreciau MRU tarptautine ir tarpkulturine komunikacija istestiniu budu studijuoti. Tik niekaip nesusigaudau, kokia ten sesiju sistema. Issiunciau pries menesi uzklausima i MRU, bet iki siol atsakymo negavau.
Cia taip pat nemazai istestinininkiu yra, tai gal kuri susimyles man i pora klausimu atsakyti:
- Kokia ten sesiju sistema? Jos vyksta sausy ir birzely, pagal specialybes, ar kaip papuola? Kada suzinot apie sesijos laika?
- Ar reikia tarp sesiju i atskiras paskaitas atvykti?
- Ar galima dali bendru dalyku isklausyti nuotoliniu budu? Ta prasme maisyti istestines vienoje specialybeje su nuotolinemis kitoje?
Man labai svarbu galeti planuoti. Gyvenu uzsienyje, dirbu pilna darbo diena. Man geriausia butu visus terminus maziausiai pries metus zinoti. Ar tai imanoma MRU?
Perziurejau nemazai universitetu, visur daugiau maziau aisku. MRU turi man idomiausia programa, viskas graziai pateikta, bet kai konkreciais klausimais dometis pradedi (kas kur kada), nieko doro nerandi. Arba as rasti nesugebejau. Kazkaip issigandau, kad Saraskino kontora uz to fasado slepiasi blink.gif
Dar labai smagu butu, jei uzsienyje gyvenancios istenininkes atsilieptu, labai smalsu butu ju patirtis isgirsti.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,norėjau pasiteirauti, gal kuri darė Viešojo sektoriaus statistikos užduotis ir galėtų pagelbėti?
Atsakyti
Sveikutes,
gal kuri turite pavyzduka A.Patapo VA lyginamosios analizes egzamino testo? buciau labia dekinga jei atsiustumet : ilonike@gmail.com
Atsakyti
Sveiko panelės;] kaip mokslai sekais?
Gal kuri nors turite užsilikusius anglų testus? O gal net prezentacija? Man dabar pristikrta L.Mockienė (L.Pogožinskaja)
Ačiū
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors laikėte pas S. Nefą valstybės įstaigų ir institucijų vadybą? Iš ko pas jį būna egzaminas? Ar labai sunkus?
Atsakyti
QUOTE(Orphean @ 2015 05 04, 04:52)
Sveikos, gal kas nors laikėte pas S. Nefą valstybės įstaigų ir institucijų vadybą? Iš ko pas jį būna egzaminas? Ar labai sunkus?



labas, mano laikais tai jis duodavo trijų užduočių namų darbą už kurį skirdavo 5 balus, tai gaudavosi taip, kad jeigu 5 užtenka gali egzo nelaikyti. Iš egzo maksimalus balas taip pat tik 5, tai išspręsti tą jo testą (berods jeigu pamenu dar ir keletas teisingų galėjo būti prie klausimo) maximumui beveik jokių šansų. Tiesa gal dabar jis jau pakeitė sistemą, bet tuo laiku bjaurokas tas jo egzas buvo.
Atsakyti