Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(SoJa @ 2006 07 18, 13:44)
Jo yra skylutės ir yra dar kažkokių atžymų paraštėj. bet gal jos ten praneša kiek kartų ta ažūrine karieta prasieit reikia ar dar kažką. Iš esmės tai iš skaidrės gal ir galima būtų tokį dalyką padaryt, tiesiog ant normalaus milimetrinio nusipiešt, vėliau skaidrę uždėjus tuos taškiukus markeriu sudėt, reikalui esant ir šone tas skylutes galima prabadyt, bet įdomu ar nereikės tai mašinkai dar viso to lapo ir suliniuot, kad butu milimetrinis ?  doh.gif

nemanau seip g.gif realiai ji turetu veikti kaip skaneris-t.y. reaguoti i tuscius ir uzspalvintus langelius g.gif t.y. ten kur tamsu tarkim daryti skylute arba deti kitos spalvos siula ir t.t. g.gif na,nepabandzius nesuzinosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 07 18, 14:51)
nemanau seip g.gif realiai ji turetu veikti kaip skaneris-t.y. reaguoti i tuscius ir uzspalvintus langelius g.gif t.y. ten kur tamsu tarkim daryti skylute arba deti kitos spalvos siula ir t.t. g.gif na,nepabandzius nesuzinosi biggrin.gif



Nu man pradžiai bent jau iš esamų raštų skylutes išmokt išmegzt reikėtų blush2.gif
Nu dabar nervinsiuos iki rugpjūčio ar čia aš nevėkšla kažką ne taip darau, kad nemezga skylučių ar vis gi kažkas su mašina negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 18, 13:58)
Nu man pradžiai bent jau iš esamų raštų skylutes išmokt  išmegzt reikėtų blush2.gif
Nu dabar nervinsiuos iki rugpjūčio ar čia aš nevėkšla kažką ne taip darau, kad nemezga skylučių ar vis gi kažkas su mašina negerai g.gif

na,pagal tai,kad tavo masina visiskai nestrigineja,nieko blogo su ja nesidaro,manau,kad gal tiesiog kazko nedadarai g.gif ar nepasuki kokio sraigtelio (as apie masinos,ne smegenines lotuliukas.gif ), ar su azurine karieta nepervaziuoji kiek reikia akrtu, ar azurines karietos sraigciukas nenustatytas-ziuresim,tikiuosi,kad padesiu 4u.gif nes as juk irgi neesu baisus profas,irgi vis dar mokausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 07 18, 15:09)
na,pagal tai,kad tavo masina visiskai nestrigineja,nieko blogo su ja nesidaro,manau,kad gal tiesiog kazko nedadarai g.gif ar nepasuki kokio sraigtelio (as apie masinos,ne smegenines lotuliukas.gif ), ar su azurine karieta nepervaziuoji kiek reikia akrtu, ar azurines karietos sraigciukas nenustatytas-ziuresim,tikiuosi,kad padesiu 4u.gif nes as juk irgi neesu baisus profas,irgi vis dar mokausi blush2.gif


tai turbūt ir nestriginėja, nes nieko su ja daryt nemoku lotuliukas.gif
bijau, kad tas skaneriukas kelionės metu nebūtų susižalojęs g.gif Nors įpakuota tai į visokius putplasčius buvo. Nu tikėkimės, kad čia mano neišmanymas kaltas.
Bet kuriuo atveju bent jau ir išvirkčiom akim galėsiu megzt jei jau skylutės bus neprieinamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 19, 14:14)
Moshke,
o tai sau dabar kokią pasilikus turi ? Papsakok, parodyk, pagirk  ax.gif

As dabar pati naudoju KH891 masina ir KR850 Ribberi ir dabar nuspirkau Knit Leader (na tipo sikarpu skaitytuvas), geras daiktas-nusipaisei,idejai lapa,ir rodo,ka ir kaip siaurinti ar platinti thumbup.gif viena tokia senesne vienu modeliu masinuke su integruotu skaitytuvu atvesiu dabar, tai gal mamai bus,o gal aprduosiu-da nezinau ax.gif siuo metu nemezgu visai,nes daug dirbu,o be to karsta labai blink.gif
ka as dar gero turiu...turiu daug perfokortu,rastu knygu-Dusiukui viena knyga nukopijavau savo, tai vos ne berods apie 1000 rastu yra, gales megzt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 07 19, 16:53)
O prie mano masinkos bus perfokortos?



Spėju, kad mūsų gal bus kitokios g.gif
Nors iš tikro nežinau kaip kitos atrodo. Jei nori nufotkinsiu kaip manoji atrodo 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
SoJa, spek ka turiuuuuuuuuuu bigsmile.gif biggrin.gif
Taigi,vakar gavau SoJos ribberi-veikia puikiai, nesudroztas,visa vakara vakar svaigau,kad tokios kondicijos is tiesu neesu macius nei masinos,kuri kartu gauta,nei ribberio thumbup.gif viskas iki originaliu maisiuku yra sudeta, masina sutepta, yra papildomu adatu netgi, visi svoriai, kabliukai, tvirtinimai, papildomo siulo pravedimo aparaciukas, viskas viskas zodziu thumbup.gif

Saullute,tavo masina yra su kortom,bet jos siek tiek kitokios. Senesniu,ne elektroniniu masinu kortos tai su skylutem yra,o tavo tai milimetrinis popierius,ant kurio nuspalvinta rastas,kuri mezgi.

Beje, vakar is saves luzau lotuliukas.gif ta masina,kur as sau turiu,ja turiu su netinkamom instrukcijom. Taigi,yra ten keli mygtukai,kuriu nu niekaip nedasilo,kam naudoti. Vakar gi gavus naujaja masina ziurau, kad instrukcijos idetos integruotam iskarpu skaitytuvui. Paziuriu fotke,ogi pasirodo ir pas man toks yra lotuliukas.gif o as ozkute atskira pirkau lotuliukas.gif reiks kazkur kist man ji lotuliukas.gif va tau ir zinove didzioji masinu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 07 20, 08:11)
Labas rytas 4u.gif
SoJa, spek ka turiuuuuuuuuuu bigsmile.gif  biggrin.gif
Taigi,vakar gavau SoJos ribberi-veikia puikiai, nesudroztas,visa vakara vakar svaigau,kad tokios kondicijos is tiesu neesu macius nei masinos,kuri kartu gauta,nei ribberio thumbup.gif viskas iki originaliu maisiuku yra sudeta, masina sutepta, yra papildomu adatu netgi, visi svoriai, kabliukai, tvirtinimai, papildomo siulo pravedimo aparaciukas, viskas viskas zodziu thumbup.gif

Saullute,tavo masina yra su kortom,bet jos siek tiek kitokios. Senesniu,ne elektroniniu masinu kortos tai su skylutem yra,o tavo tai milimetrinis popierius,ant kurio nuspalvinta rastas,kuri mezgi.

Beje, vakar is saves luzau lotuliukas.gif ta masina,kur as sau turiu,ja turiu su netinkamom instrukcijom. Taigi,yra ten keli mygtukai,kuriu nu niekaip nedasilo,kam naudoti. Vakar gi gavus naujaja masina ziurau, kad instrukcijos idetos integruotam iskarpu skaitytuvui. Paziuriu fotke,ogi pasirodo ir pas man toks yra lotuliukas.gif o as ozkute atskira pirkau lotuliukas.gif reiks kazkur kist man ji lotuliukas.gif va tau ir zinove didzioji masinu lotuliukas.gif


Valioooooooooooooo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O prie mano mašinkos jis tikrai tiks ? Ir kuo skiriasi tas KR 850 ir tas kur mano bus ?
o tai Tu dėl to skaitytuvo papasakok. Nelabai supratau pas Tave lyšnas jis dabar ar kaip ? Jei lyšnas , tai ar man jo reikia ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 20, 07:57)
Valioooooooooooooo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O prie mano mašinkos jis tikrai tiks ? Ir kuo skiriasi tas KR 850 ir tas kur mano bus ?
o tai Tu dėl to skaitytuvo papasakok. Nelabai supratau pas Tave lyšnas jis dabar ar kaip ? Jei lyšnas , tai ar man jo reikia ?  g.gif

Tavo ir bus KR850 lotuliukas.gif
Jo,jis lysnas, bet zinai,as dar apziuresiu ishsitraukus Saullutes masina,gal ir pas jus yra lotuliukas.gif Na o del reikejimo-ne,ner jis butinas,tiesiog komfortiskiau megzti-nereik visokiom formulem skaiciuoti,kada nuleidineti akis - nusipaisai detale ant popieriaus,igrudi i ta skaitytuva ir siaurini ten,kur tau rodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 07 20, 08:07)
Ale galetu pati masina dar ir siaurinti: ikisai brezinuka, pasirinkai rasta, paleidai motoriuka ir po kokios valandos megztinis ir numegztas, ir dar susiutas bei islygintas laukia  blush-anim-cl.gif

Yra ir tokiu, tik be siuvimo blush2.gif bet kaineles ju blink.gif uz kokiu 10 000 gautum manau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 20, 08:09)
Nu šiaip tai paaiškinkit man tundrai pro kokį galą apskritai toje mašimoje kišti tą brėžinį ? Ar kokį miniatiūrinį tik, kad proporcijos būtų ar tikrą kokią metrinę rankovę ?  blink.gif

Na ten tokia siaura ertme yra, plonumo kaip lapui popieriaus ikisti. Seip nepasakysiu dabar tiksliai,reik man isiskaityti i instrukcijas, nes juk nebandzius as dar to dalyko 4u.gif
Atsakyti